• 45 44:52
    5:13
    (Vyhnánek)

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - Technology Florbal MB Black 5:13
branky: 2. Daniel Senko, 10. Michael Thomas Beňačka, 10. Šimon Denkstein, 30. David Vít, 30. Adam Kopal - 3. Štěpán Švejda, 12. Štěpán Švejda, 19. Štěpán Švejda, 21. Štěpán Švejda, 21. Štěpán Švejda, 22. Štěpán Švejda, 25. Ondřej Pužman, 29. Štěpán Švejda, 32. Marek Korych, 34. Jakub Vajsejtl, 34. Štěpán Švejda, 44. Štěpán Švejda, 45. Štěpán Švejda; rozhodčí: Šimon Kořínek - Vojtěch Volprecht; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Ondřej Hnátek 8 - Vojtěch Dufek 31; po třetinách: 3:2, 2:6, 0:5
44:59 Komentář trenéra domácích Ondřeje Neumana: 'Pro nás hrozně přínosný zápas. Těžko to komentovat lidem zvenčí, ale my jsme dnes pracovali na věcech, které potřebujeme sami pro sebe a s tím jsme spokojeni. Soupeř nám pomohl ke zlepšení v mnoha směrech.'
44:59 Komentář trenéra hostí Jakub Gruber: Po mizerné první třetině, kdy hře chybělo úplně všechno jsme se probrali a zahráli nejlepší dvě třetiny letošního roku. Gratuluji Štěpánovi k deseti brankám.
44:52 GÓL Technology Florbal MB Black! 5:13
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil #37 Štěpán Švejda, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (5:13)
44:47 Vyloučen hráč #37 Jakub Flek družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání
43:02 GÓL Technology Florbal MB Black! 5:12
33:48 GÓL Technology Florbal MB Black! 5:11
33:37 GÓL Technology Florbal MB Black! 5:10
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil #29 Jakub Vajsejtl, asistoval #24 Marek Korych (5:10)
31:03 GÓL Technology Florbal MB Black! 5:9
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil #24 Marek Korych, asistoval #25 Ondřej Pužman (5:9)
29:48 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 5:8
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #78 Adam Kopal bez asistence (5:8)
29:28 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 4:8
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #91 David Vít, asistoval #25 Šimon Denkstein (4:8)
28:25 GÓL Technology Florbal MB Black! 3:8
24:06 GÓL Technology Florbal MB Black! 3:7
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil #25 Ondřej Pužman, asistoval #5 Michal Fišera (3:7)
21:19 GÓL Technology Florbal MB Black! 3:6
20:54 GÓL Technology Florbal MB Black! 3:5
20:03 GÓL Technology Florbal MB Black! 3:4
18:48 GÓL Technology Florbal MB Black! 3:3
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil #37 Štěpán Švejda, asistoval #44 Radovan Kohút (3:3)
11:29 GÓL Technology Florbal MB Black! 3:2
09:42 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 3:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #25 Šimon Denkstein bez asistence (3:1)
09:18 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 2:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #85 Michael Thomas Beňačka, asistoval #13 Daniel Senko (2:1)
02:03 GÓL Technology Florbal MB Black! 1:1
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil #37 Štěpán Švejda, asistoval #28 Jiří Zmatlík (1:1)
01:31 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 1:0
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #13 Daniel Senko bez asistence (1:0)