Jiří TRNKA
  • 45 44:23
    Mirošov

Florbalová škola Plzeň B - SK Slavoj Mirošov 7:4
branky: 2. Tomáš Janouškovec, 4. Tomáš Janouškovec, 8. Jiří Trnka, 17. Jiří Trnka, 18. Jiří Trnka, 44. Petr Körner, 45. Jiří Trnka - 4. Marek Titl, 6. Jiří Vondrák, 10. Miroslav Tomeš, 38. Miroslav Tomeš; rozhodčí: Lukáš Tomášek - Jan Husák; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Daniel Mayer ?, Daniel Mayer ?, Daniel Mayer ? - Petr Vetchý ?, Petr Vetchý ?, Petr Vetchý ?; po třetinách: 3:3, 2:0, 2:1
44:45 GÓL Florbalová škola Plzeň B! 7:4
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil #10 Jiří Trnka, asistoval #28 Tomáš Janouškovec (7:4)
44:24 Mirošov to zkouší v šesti!
44:23 Timeout SK Slavoj Mirošov
44:00 Úžasný zákrok Mayera.
43:13 GÓL Florbalová škola Plzeň B! 6:4
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil #18 Petr Körner, asistoval #28 Tomáš Janouškovec (6:4)
37:01 Kontaktní gól Tomeše dává zápasu nový náboj!
37:00 GÓL SK Slavoj Mirošov! 5:4
Branku družstva SK Slavoj Mirošov vstřelil #35 Miroslav Tomeš, asistoval #7 Marek Titl (5:4)
36:30 Plzenští kombinují za brankou Mirošova a kontrolují loptičku.
36:00 Mayer teď zachránil velkou šanci Hrušky.
35:00 Mirošov hledá cestu do plzeňské brány.
34:00 Komentátorským stolkem právě prolétl plzeňský Frei. Hra se přiostřuje.
33:30 A znovu mirošovský Hruška v dobré pozici. Střela však mířila vedle.
32:40 Stejný scénář na druhé straně. Hruška jen prověřil pozornost Mayera.
32:00 Plzeňský Zeman to teď zkusil z dálky. Střela neměla dostatečnou razanci.
30:30 Stále není o ničem rozhodnuto. Mirošov se jen tak nevzdává a rychlým protiútokem vstoupil do 3. třetiny. Bohužel útočník nemířil přesně.
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #34 Petr Vetchý družstva SK Slavoj Mirošov
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #50 Daniel Mayer družstva Florbalová škola Plzeň B
29:30 Honka nebyl daleko ke kontaktnímu gólu. Plzeňský gólman však pohotově zasáhl.
29:00 Mirošov se ke konci třetiny dostává na útočnou polovinu.
28:00 Musíme pochválit výkon plzeňského Körnera, zejména jeho střely.
27:30 Opět tu máme Plzeňský zámek. Hráči však kombinují pouze v rohu a za bránou.
27:00 Golman Vetchý skvělým zákrokem maskou zachránil tutovku plzeňského 'snajpra'.
26:00 Mirošov už dvakrát přerušil Plzeňskou kombinaci a osvobodil se z oslabení.
26:00 Děkujeme 4 divákům v hledišti za podporu českého florbalu. Věříme, že se jejich počet bude během dne zvyšovat a uvidíme plný stánek.
25:00 Plzenští zamkli Mirošov a snaží se proměnit přesilovku. Mirošov dobře brání.
24:00 Plzeňský Zeman se dostal do dobré šance. Balonek se mu však svezl z čepele.
23:00 Plzenští to zkouší z větší dálky. Hráči Mirošova však většinu střel kryjí.
22:00 Stále nikdo nenachází recept, jak se dostat k zakončení.
20:00 Oba týmy dobře brání své poloviny, propracovat se ke střele je obtížné.
17:06 GÓL Florbalová škola Plzeň B! 5:3
17:06 Tento zápas patří plzeňské dvojici Trnka - Janouškovec. Během dvou minut druhé třetiny posílají Plzeň do vedení 5:3.
16:05 GÓL Florbalová škola Plzeň B! 4:3
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil #10 Jiří Trnka bez asistence (4:3)
16:05 Po hrubé chybě domácích zachránil krásným stoperským zákrokem 'ala' PEPE hráč s číslem 24!
16:00 Druhá část začala rychlým nástupem Mirošova na útočnou polovinu.
14:40 Konec třetiny je v režii Plzně.
14:30 Mirošov se nemůže dostat k nějaké pořádné akci.
14:00 Plzeň ke konci třetiny více kontroluje loptičku.
13:00 Vadinský vysílá jedovatou střelu mimo bránu
12:00 Bican vysílá kanonádu na Plzeňskou branku. Golman zasahuje.
11:30 Domácí Trnka se po krásné individuální akci dostal až ke střele. Bohužel neproměnil.
10:00 Hra se opět vyrovnává.
09:40 Z hostující střídačky se ozývá nevhodná sebekritika.
09:19 GÓL SK Slavoj Mirošov! 3:3
Branku družstva SK Slavoj Mirošov vstřelil #35 Miroslav Tomeš, asistoval #34 Petr Vetchý (3:3)
07:41 GÓL Florbalová škola Plzeň B! 3:2
07:41 Janouškovec s Trnkou posílají opět Plzeň do vedení.
06:30 Na balónku je převážně domácí celek Plzně.
05:20 Jsme svědky rychlého florbalu. To opravdu v devět hodin ráno nikdo nečekal. Během 5 minut už oba týmy zvládly skórovat.
05:07 GÓL SK Slavoj Mirošov! 2:2
Branku družstva SK Slavoj Mirošov vstřelil #2 Jiří Vondrák, asistoval #9 Lukáš Hruška (2:2)
05:00 Od komentátorského stolku Vás zdraví Honza a Honza. Po menších technických komplikacích jsme opět zde. Vítáme Vás hu nás na Chodsku a přejeme příjemné čtení.
03:47 GÓL SK Slavoj Mirošov! 2:1
Branku družstva SK Slavoj Mirošov vstřelil #7 Marek Titl, asistoval #13 Jakub Obrtlík (2:1)
03:13 GÓL Florbalová škola Plzeň B! 2:0
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil #28 Tomáš Janouškovec, asistoval #10 Jiří Trnka (2:0)
01:48 GÓL Florbalová škola Plzeň B! 1:0
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil #28 Tomáš Janouškovec bez asistence (1:0)