35
  • 35 34:28
    Vokurky

FbC Red Dragons Hořovice - FBC Vokurky 6:6
branky: 6. Ondřej Rácz, 8. Lukáš Routa, 11. Lukáš Fišer, 23. Dušan Valo, 29. Lukáš Fišer, 34. Jiří Lizec - 2. Petr Pomajbík, 14. Jiří Havlín, 19. Libor Gregovský, 31. Ondřej Špulka, 32. Libor Gregovský, 33. Libor Gregovský; rozhodčí: Jan Přibyl - Jakub Machů; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Miroslav Hošek ? - Martin Kotous ?; po třetinách: 3:1, 1:2, 2:3
34:28 Timeout FBC Vokurky
33:43 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 6:6
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #14 Jiří Lizec, asistoval #18 Dušan Valo (6:6)
32:26 GÓL FBC Vokurky! 5:6
Branku družstva FBC Vokurky vstřelil #36 Libor Gregovský, asistoval #26 Ondřej Špulka (5:6)
31:03 Timeout FbC Red Dragons Hořovice
31:03 GÓL FBC Vokurky! 5:5
Branku družstva FBC Vokurky vstřelil #36 Libor Gregovský, asistoval #16 Jiří Havlín (5:5)
30:28 GÓL FBC Vokurky! 5:4
Branku družstva FBC Vokurky vstřelil #26 Ondřej Špulka, asistoval #16 Jiří Havlín (5:4)
28:26 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 5:3
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #66 Lukáš Fišer, asistoval #17 Ondřej Rácz (5:3)
27:05 Trestné střílení družstva FBC Vokurky neproměnil #10 Petr Čihák.
22:55 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 4:3
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #18 Dušan Valo, asistoval #66 Lukáš Fišer (4:3)
22:55 S přehledem proměnil Dušan Valo crossovou přihrávku od Lukáše Fišera.
18:16 GÓL FBC Vokurky! 3:3
18:16 Osamocený Libor Gregorovský z Vokurek proměnil přihrávku za obranu od Ondřeje Špulka a srovnal tím stav utkání.
15:00 Hráči Hořovic stále víc tlačí hráče Vokurek.
13:00 GÓL FBC Vokurky! 3:2
Branku družstva FBC Vokurky vstřelil #16 Jiří Havlín, asistoval #26 Ondřej Špulka (3:2)
10:54 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 3:1
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #66 Lukáš Fišer, asistoval #50 Vojtěch Plecitý (3:1)
10:30 Po dlouhé době se do kombinace dostávají hráči Vokurek .
07:52 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 2:1
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #2 Lukáš Routa, asistoval #50 Vojtěch Plecitý (2:1)
07:52 Po výborně sehrané standartní situaci se prosadil střelou o tyč hořovický Lukáš Routa.
06:35 Hráči Hořovic výborně kombinují při přesilovce, mají spoustu střel, ale zatím se jim nepodařilo uklidit míček do brány Vokurek.
05:08 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 1:1
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #17 Ondřej Rácz, asistoval #19 Vítek Plešmíd (1:1)
04:00 Přestože v úvodních minutách mají jasnou převahu hráči Hořovic, jako prvním se podařilo skorovat Vokurkám.
01:45 GÓL FBC Vokurky! 0:1
Branku družstva FBC Vokurky vstřelil #8 Petr Pomajbík, asistoval #16 Jiří Havlín (0:1)