• 59 58:20
    11:7
    (Krchňáček)

FBK Spartak Hluk - FBC Hranice 11:7
branky: 2. Radim Jílek, 5. Pavel Krchňáček, 15. Vojtěch Duda, 16. Pavel Krchňáček, 18. Vojtěch Duda, 38. Tomáš Olbert, 43. Pavel Krchňáček, 46. Radim Jílek, 47. Vojtěch Duda, 51. Tomáš Janča, 59. Pavel Krchňáček - 14. Ondřej Dobeš, 17. Jaroslav Král, 26. Marek Vraj, 36. Jaroslav Král, 53. Petr Velech, 55. Jan Kolajta, 56. Štěpán Potsch; rozhodčí: Jakub Cigl - Broněk Bryson; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Richard Podškubka 9, Lukáš Kolečkář 8 - Jakub Kosar 24; po třetinách: 5:2, 1:2, 5:3
59:59 Komentář trenéra domácích: Dnes jsme hráli jeden z nejlepších zápasů sezóny, velmi dobře jsme zvládli taktiku a oproti včerejšku byli i hodně produktivní. S výkonem jsem velmi spokojen, vytknul bych jen krátký výpadek ve třetí třetině. Díky soupeři za zápas.
59:59 Komentář trenéra hostů: Pěkné utkání, které jsme prohráli v první třetině, když jsme se přizpůsobili rychlé hře soupeře a nedokázali jsme zakončit. Ve druhé třetině jsme přešli na kombinační hru, která se nám docela dařila a ve třetí třetině, když jsme hru otevřeli, tak se ukázala síla a rychlost soupeře, kterému blahopřeji a přeji mnoho štěstí do dalších utkání.
59:59 Střely celkem 34:24
59:59 Střely ve třetí třetině 8:11
58:20 GÓL FBK Spartak Hluk! 11:7
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #53 Pavel Krchňáček, asistoval #83 Martin Krchňáček (11:7)
57:19 Hosté hrají v 6
57:08 Timeout FBC Hranice
55:18 GÓL FBC Hranice! 10:7
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #77 Štěpán Potsch bez asistence (10:7)
54:36 Hosté se snaží snížit brankový rozdíl
54:09 GÓL FBC Hranice! 10:6
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #46 Jiří Vraj (10:6)
52:33 GÓL FBC Hranice! 10:5
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #21 Petr Velech, asistoval #27 Ondřej Dobeš (10:5)
50:35 GÓL FBK Spartak Hluk! 10:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #51 Tomáš Janča, asistoval #93 Jan Holý (10:4)
49:14 Střídání brankáře. Nový brankář #35 Lukáš Kolečkář družstva FBK Spartak Hluk
46:55 GÓL FBK Spartak Hluk! 9:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #7 Vojtěch Duda, asistoval #23 Tomáš Olbert (9:4)
46:55 Také Duda zkompletoval svůj hattrick. Gratulujeme!!!
45:53 GÓL FBK Spartak Hluk! 8:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #81 Radim Jílek, asistoval #23 Tomáš Olbert (8:4)
42:14 GÓL FBK Spartak Hluk! 7:4
42:14 Pavel Krchňáček zkompletoval svůj hattrick. Gratulujeme!!
40:54 Hosté na míčku v přesilovce a snaží se dotlačit míček do branky, bohužel bez úspěchu.
39:59 Střely ve druhé třetině 13:6
39:57 Oblert v oslabení sám na branku golman však vychytal
37:55 GÓL FBK Spartak Hluk! 6:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #23 Tomáš Olbert, asistoval #81 Radim Jílek (6:4)
35:29 GÓL FBC Hranice! 5:4
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #93 Jaroslav Král, asistoval #11 František Haša (5:4)
35:14 Hosté zvýšili své tempo a více se dostávají před branku Hluku a odstřelují brankáře Podškubku.
30:34 Duda trefuje tyčku
25:32 GÓL FBC Hranice! 5:3
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #10 Marek Vraj, asistoval #33 Jan Kolajta (5:3)
24:45 Domácí se statečně ubránili náporu hostů
22:42 Hosté mají příležitost ke snížení nepříznivého stavu, hrají v početní převaze.
22:22 Duda se v dnešním zápase pořádně rozstřílel a každou příležitost využívá pro střelbu na bránu.
19:59 Střely v první třetině 13:7
19:18 Podškubka zlikvidoval šanci hostů
17:00 GÓL FBK Spartak Hluk! 5:2
16:31 GÓL FBC Hranice! 4:2
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #93 Jaroslav Král, asistoval #33 Jan Kolajta (4:2)
16:31 Střelou přes půl hřiště snižuje Král.
15:07 GÓL FBK Spartak Hluk! 4:1
14:50 GÓL FBK Spartak Hluk! 3:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #7 Vojtěch Duda, asistoval #81 Radim Jílek (3:1)
13:12 GÓL FBC Hranice! 2:1
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #27 Ondřej Dobeš, asistoval #33 Jan Kolajta (2:1)
13:12 Po chybě v domácí obraně a při signalizovaném vyloučení střílí hosté kontaktní gól.
13:05 Duo Duda, Olbert střílí jednu ránu za druhou, golman je zatím neomylně vychytává.
10:23 Domácí tým hraje velmi hezky kombinačně a snaží se dotlačit míček až do branky. Zatím bez úspěchu.
05:08 Dvě střely na branku, dva góly.
04:44 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:0
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #53 Pavel Krchňáček, asistoval #23 Tomáš Olbert (2:0)
01:56 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:0
01:12 V první minutě zranění golmana hostů, po ošetření pokračuje v zápase.