4:5
    René MIKEL
    (Šlápota)

FBŠ Jihlava - TJ Centropen Dačice 4:5p
branky: 28. Tomáš Paul, 31. Jakub Horský, 50. Jakub Horský, 52. Radim Vlk - 14. Daniel Holeček, 18. René Mikel, 45. René Mikel, 49. Pavel Gellner, 64. René Mikel; rozhodčí: Karel Balla - Vojtěch Typl; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Jan Pražák 23 - Lukáš Vacuška 29; po třetinách: 0:2, 2:0, 2:2, 0:1
65:00 Komentář trenéra Dačic Davida Černého: Jihlava ukázala, že se s ním musí i do budoucna počítat. Hra probíhala ve vysokém tempu a byla vyrovnaná. Nakonec jsme byli šťastnější. Děkujeme našim divákům, že vážili cestu a děkujeme i soupeři za dobrý zápas.
65:00 Komentář trenéra Jihlavy Lubomíra Kocourka: Dvakrát jsme stáhli dvoubodové manko a i přes to, že jsme sehráli dobrý zápas, zvítězil ten šťastnější tým.
65:00 Ukončení prodloužení
63:16 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:5
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #61 René Mikel, asistoval #3 Filip Šlápota (4:5)
63:16 Počet střel v prodloužení: FBŠ Jihlava - 2, Dačice - 3
63:16 Mikel ukončuje dramatické prodloužení střelou pod břevno a připisuje výhru Dačicím.
62:33 Mikel zkouší prohodit míček na Šlápotu.
61:55 Vlk uklidňuje hru nahrávkou na Paula.
61:09 Paul vybojoval volný úder na polovině.
60:00 Zahájení prodloužení
59:59 Počet střel třetí třetiny: FBŠ Jihlava - 12, Dačice - 7
59:07 Poslední minuta je směsice honiček za skákajícím míčkem a snaha dotlačit míček do branek.
57:47 Fanoušci Dačic už jsou uklidňováni pořadateli.
57:07 Vydíme další vyhrocené vyloučení Dačic.
57:03 Viděli jsme první akrobatický pád Kůse.
55:12 Paul zkouší střelu, kterou vyráží Vacuška, Vlk se snaží ještě dorážet, ale je blokován Kubekem.
54:13 MIkel zkouší střelu na Pražáka. ten střelu likviduje.
53:27 Jelínek zkouší lob na Kaspera. Míček mu vykopává Pecha.
51:44 GÓL FBŠ Jihlava! 4:4
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #52 Radim Vlk, asistoval #26 Ivoš Varhaník (4:4)
51:43 Jihlava zatlačila na Dačice a Vlk připisuje vyrovnávací branku Jihlavy.
50:26 Krosová nahrávka Stejskala už vypadala na další branku Dačic. V poslední vteřině zakročil Varhaník a uklidil míček do rohu.
49:45 GÓL FBŠ Jihlava! 3:4
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #55 Jakub Horský, asistoval #4 Tomáš Kasper (3:4)
49:45 Kasper slyšel volného Horského, který přesnou střelou umisťuje třetí branku Jihlavy.
48:30 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:4
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #34 Pavel Gellner, asistoval #35 Oldřich Pecha (2:4)
48:30 Dačice zatlačili na Jihlavu a připisují si další branku.
47:54 Timeout TJ Centropen Dačice
47:13 U pořadatelského stolu mantinely jen zvoní.
46:30 Kasper sám před bránou Vacušky. Jeho střela končí mimo.
44:19 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:3
44:19 Nahrávka Šlápoty z rohu na úplně samotného Mikela před bránou končí třetí brankou Dačic.
43:50 Horský nahrává krosovou přihrávkou Kasperovi, který netrefuje míček.
41:48 Dačice jsou v plném počtu.
40:46 Paul nahrává z půlky na střed Varhaníkovi. Jeho střelu blokuje Vacuška.
39:59 Počet střel ve druhé třetině: FBŠ Jihlava - 11, Dačice - 9
39:48 Po faulu Jihlavy se situace u branky vyhrocuje k vyloučení Sedláčka za nesportovní chování.
38:14 Vlk se prokličkoval sám na střelu z úhlu a slyšíme zvonit břevno Vacušky.
37:05 Bratři Horští zkouší kombinací dotlačit míček do branky.
35:46 Dačice zkouší tlačit na Jihlavskou branku. Střela Mikela končí za brankou.
34:19 Střela Holečka doskákala až mezi nohy sedícího Pražáka.
31:56 Situace na obranné polovině Dačic se čím dál víc vyhrocuje. V rohu po souboji Pecha a Paula oba končí na zemi za mantinely.
30:26 GÓL FBŠ Jihlava! 2:2
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #55 Jakub Horský, asistoval #41 Jakub Svoboda (2:2)
30:26 Ze standardní situace před brankou Vacušky padá vyrovnávací branka Jihlavy.
29:40 Z tribuny se ozývá bouřlivé pískání po faulu Dačic.
28:57 Toto utkání sleduje 27 diváků.
27:12 GÓL FBŠ Jihlava! 1:2
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #17 Tomáš Paul bez asistence (1:2)
27:12 Paul vypichuje míček, prokličkovává přes obranu hostí a umisťuje střelu pod ruku Vacušky.
25:29 Hra je poslední minutu na obranné polovině domácích. Dačice se snaží kombinacemi krosových přihrávek dostat k bráně Pražáka.
24:04 Kombinace Kaspera a Horského končí s míčkem na zádech Pecha.
23:16 Jihlava vůbec nezaregistrovala střelu Sedláčka.
21:40 Holeček krosovou přihrávkou našel Mikela, ten netrefuje prázdnou branku Pražáka a padá na zem.
20:45 Mikel vystřeluje od mantinelu. Střela končí za brankou.
19:59 Počet střel v první třetině: FBŠ Jihlava - 8, Dačice - 9
19:01 Horský zkouší střelu backhandem.
17:34 GÓL TJ Centropen Dačice! 0:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #61 René Mikel, asistoval #35 Oldřich Pecha (0:2)
17:34 Mikel zkouší střelu z výběhu a umisťuje druhou branku Dačic.
17:02 Kubek sám před bránou Pražáka. Jeho střela je vyražena nohou Pražáka.
15:47 Vlk si našel Paula, který ze středu zkouší střelu.
14:26 Horský si snaží najít místo na přihrávku za brankou Vacušky.
13:03 GÓL TJ Centropen Dačice! 0:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #66 Daniel Holeček, asistoval #5 Petr Stejskal (0:1)
13:02 Dačice vybojovali míček, a přechází do protiútoku. Kombinace Stejskala s Holečkem připisuje první gól utkání.
12:19 Jihlava rozehrává na velkém brankovišti hostí, Paul shazuje míček na Kaspera. Jeho střela končí za mantinelem.
12:05 Dačice zkusili zatlačit na bránu Pražáka.
11:30 Kolátor vybojoval volný úder v rohu hostí.
11:03 Vlk si našel Jelínka, který zkouší střelu.
08:14 Paul zkouší střelu na bránu, která se odráží od boty Pecha a končí za mantinelem.
07:24 Svoboda je zahozen do mantinelů u střídačky hostí.
06:23 Mikel se zkouší vykroužit do volnějšího prostoru na střelu.
05:28 Jihlava zkouší krosové přihrávky, které jsou zachytávány a otáčeny v protiútok.
04:13 Dačice se na útočné polovině perou o míček a snaží se ho dotlačit k bráně Pražáka.
02:25 Jihlava se snaží dostat k bráně hostů, kteří vše blokují.
01:06 Slyšíme první tyčku Vacušky.
00:20 Hra je od začátku velmi aktivní.