4:8
    Lukáš PAVUK
    (Bořetický)

FBK Piráti Sokol Chrudim - TJ Centropen Dačice 4:8
branky: 21. Jan Buhr, 24. Jakub Kofroň, 56. Daniel Bořetický, 60. Lukáš Pavuk - 7. Kryštof Kůs, 8. Petr Stejskal, 15. Oldřich Pecha, 21. Radovan Kubek, 38. Petr Stejskal, 40. Tomáš Kubek, 46. Tomáš Ferdan, 53. Petr Stejskal; rozhodčí: Vladimír Lešák - Kateřina Hátlová; vyloučení: 0:0; využití: 0:3; diváků: 41; zásahy brankářů: Milan Najman 23 - Lukáš Vacuška 30; po třetinách: 0:3, 2:3, 2:2
59:59 Vyjádření trenéra domácích: Vyhrocené utkání jsme psychicky nezvládli a nesoustředili jsme se na výkon. Děkujeme soupeři.
59:59 Vyjádření trenéra hostů: Na začátku 2. a na konci 3. třetiny jsme vypadli z koncentrace. Děkujeme soupeři.
59:10 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 4:8
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #4 Lukáš Pavuk, asistoval #5 Daniel Bořetický (4:8)
57:53 Najman vychytal střelu z krosové nahrávky.
55:01 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 3:8
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #5 Daniel Bořetický, asistoval #19 Jan Buhr (3:8)
53:58 Další samostatný únik hostů který kryje Najman.
52:28 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:8
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #5 Petr Stejskal, asistoval #94 Kryštof Kůs (2:8)
49:53 Jakub Kofroň teď nastřelil břevno.
45:59 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:7
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #51 Tomáš Ferdan, asistoval #35 Oldřich Pecha (2:7)
41:30 Výborný zákrok vytáhl brankář hostů proti Kučerovy.
39:22 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:6
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #82 Tomáš Kubek, asistoval #78 Jiří Sedláček (2:6)
38:00 Jak se říká: nedáš - dostaneš. 2:5
37:59 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:5
37:51 Kučera v nadějné pozici netrefil branku.
29:50 Dobrá střela Kofroně, Vacuška chytá.
28:20 Krásně zblokovaná střela Brtňickým.
23:39 Radovan Kubek vyloučený pouze na 2 minuty i přes zahození hole a hlasité vulgární nadávky na domácí tým které stále pokračují...
23:00 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 2:4
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #7 Jakub Kofroň, asistoval #6 Martin Pešava (2:4)
20:37 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 1:4
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #19 Jan Buhr, asistoval #7 Jakub Kofroň (1:4)
20:15 GÓL TJ Centropen Dačice! 0:4
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #35 Oldřich Pecha (0:4)
20:01 První část byla značně nevyrovnaná, doufejme že se to zlomí.
17:54 Další nevyužitá přesilová hra domácích.
16:17 Daniel Bořetický vymyslel krásnou akci, Pavuk ovšem minul branku.
14:15 GÓL TJ Centropen Dačice! 0:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #35 Oldřich Pecha, asistoval #78 Jiří Sedláček (0:3)
13:00 Milan Najman předvedl další skvělý zákrok.
10:31 Přesilovka domácích se příliš nevydařila a skončila nevyužita.
09:50 Teď Najman skvěle vychytal samostatný únik.
07:13 GÓL TJ Centropen Dačice! 0:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #5 Petr Stejskal, asistoval #20 Radovan Kubek (0:2)
06:12 GÓL TJ Centropen Dačice! 0:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #94 Kryštof Kůs, asistoval #20 Radovan Kubek (0:1)
05:16 Výborná akce domácích Vacuška chytá.
01:17 Zdravím všechny sportovní fanoušky u sledování atraktivního duelu Chrudim - Dačice.