4:2
    René MIKEL
    (Šlápota)

TJ Centropen Dačice - Orel Přelouč  4:2
branky: 22. Filip Šlápota, 42. Tomáš Kubek, 50. Oldřich Pecha, 60. René Mikel - 1. Ladislav Jezdinský, 24. Ladislav Jezdinský; rozhodčí: Jaroslav Štolc - Ondřej Pech; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 28; zásahy brankářů: Lukáš Vacuška 28 - Jakub Albrecht 46; po třetinách: 0:1, 1:1, 3:0
59:59 Komentář trenéra hostů: O vítězi dnes rozhodla 3. třetina. Děkujeme soupeři za utkání. Komentář trenéra Domácích : Těžké utkání, které jsme po zásluze vyhráli. Děkuji soupeři za hru.
59:59 Střely na branku 15:10 Celkem 49 : 30
59:07 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #61 René Mikel, asistoval #3 Filip Šlápota (4:2)
59:07 Uklidnění pro Domácí. Filip Šlápota daroval RENÉMU MIKELOVI gól do prázdné brány
58:30 Hosté hrají s 6 hráči v poli.
58:00 Probíhají poslední 2 minuty 3. třetiny
55:07 Jasnou gólovou střelu teď zneškodnil Lukáš Vacuška.
51:15 Rychlík Oldřich Pecha se ocitl v úniku, ale samostatné nájezdy nejsou jeho specialitou a proto skóre zůstává 3:2.
50:11 Timeout Orel Přelouč
49:49 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #35 Oldřich Pecha, asistoval #5 Petr Stejskal (3:2)
49:49 standartní na polovině hřiště a po přesné nahrávce Petra Stejskala posílá OLDŘICH PECHA Dačice do vedení.
41:26 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #82 Tomáš Kubek, asistoval #78 Jiří Sedláček (2:2)
41:26 Standartní situace před brankou Přelouče zakončuje TOMÁŠ KUBEK krásným vymetením horního růžku 2:2 .
40:56 Ani odstřelovací pokusy JIřího Sedláčka neskočily v bráně
39:59 Střely na branku 18:14
30:15 Domácí hráči baví diváky svým florbalovým uměním.
23:10 GÓL Orel Přelouč ! 1:2
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #27 Ladislav Jezdinský, asistoval #16 Jan Školník (1:2)
21:45 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #3 Filip Šlápota, asistoval #66 Daniel Holeček (1:1)
21:44 předbrankový uklízeč FILIP ŠLÁPOTA vyrovnává na 1:1
19:59 Střely na bránu 16:6
15:45 1. útok vymíchal obranu hostů, Golman Albrecht fantastickým zákrokem nohou sebral Radovanu Kubkovi gól.
11:12 Ani baseballový úder Mikel neskončil v bráně.
09:10 Dačice zamlkli svého soupeře. Tento velký tlak byl nevyužit.
07:40 Diváci Dačic se radovali už z prvního gólu, ale v bráně skončil pouze Radovan Kubek.
06:36 Rovnači mantinelů se dnes naběhají více než hráči.
05:43 V obraně hostů začínají vznik mezery ale hosty zachraňuje golman Albrecht
03:51 Do první šance domácích se dostal mladičký Daniel Holeček, který unikl po pravé straně. Na golmana však nevyzrál.
00:50 GÓL Orel Přelouč ! 0:1
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #27 Ladislav Jezdinský, asistoval #26 Radek Mareš (0:1)