• 59 58:10
    5:4
    (Abrhám)

1. FBC DDM Děčín 4 - Florbal Sokolov 6:4
branky: 4. Petr Bořuta, 10. Tomáš Krauskopf, 17. Jan Fidler, 49. Petr Bořuta, 53. Šimon Pilek, 59. Petr Bořuta - 1. Patrik Soukup, 36. Tomáš Abrhám, 37. Tomáš Borolič, 59. Patrik Soukup; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Miroslav Hnídek; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Petr Miško 20 - Ondřej Motl 30; po třetinách: 3:1, 0:2, 3:1
60:00 Vyjádření trenéra domácích: Dneska divácky atraktivní utkání. Zdobila ho rychlost. Soupeřovi děkujeme za kvalitní utkání které nás doufám připraví do baráže. Jsme rádi že jsme potřebné body uhráli již tento víkend.PS: Chebu se omlouvám za Stod :) Byl jsem nesoustředěný.První krok jsme zvládli další krok důležitější a těžší nás čeká v dalších týdnech.
60:00 Vyjádření trenéra hostů: Děčín si šel za vítězství víc než my.
58:41 GÓL 1. FBC DDM Děčín 4! 6:4
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín 4 vstřelil #16 Petr Bořuta, asistoval #12 David Matza (6:4)
58:41 Domací si berou dvougólové vedení zpět.
58:10 GÓL Florbal Sokolov! 5:4
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #8 Patrik Soukup, asistoval #9 Tomáš Abrhám (5:4)
58:10 Hosté snižují bude to velké drama.
54:02 Timeout Florbal Sokolov
54:02 Hosté byly pod velikým tlakem tak si radši vzali oddechový čas.
52:38 GÓL 1. FBC DDM Děčín 4! 5:3
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín 4 vstřelil #61 Šimon Pilek, asistoval #13 Martin Žáček (5:3)
52:38 Nádherná přihrávka Žáčka a Pilek dává gól do poloprázdné brány.
48:54 GÓL 1. FBC DDM Děčín 4! 4:3
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín 4 vstřelil #16 Petr Bořuta bez asistence (4:3)
48:54 Děčín se po dlouhé době prosazuje.
39:59 Tuhle třetinu ovládli sice Sokolov ale Děčín měl míček více na svých holích.
36:08 GÓL Florbal Sokolov! 3:3
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #98 Tomáš Borolič bez asistence (3:3)
35:05 GÓL Florbal Sokolov! 3:2
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #9 Tomáš Abrhám, asistoval #22 David Ladžon (3:2)
16:47 GÓL 1. FBC DDM Děčín 4! 3:1
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín 4 vstřelil #94 Jan Fidler, asistoval #62 Tomáš Krauskopf (3:1)
16:47 Konečně Děčín proměnil přesilovku.
09:05 GÓL 1. FBC DDM Děčín 4! 2:1
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín 4 vstřelil #62 Tomáš Krauskopf, asistoval #16 Petr Bořuta (2:1)
03:36 GÓL 1. FBC DDM Děčín 4! 1:1
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín 4 vstřelil #16 Petr Bořuta, asistoval #42 Vojtěch Klein (1:1)
03:36 První střela Děčína a je srovnáno.
00:29 GÓL Florbal Sokolov! 0:1
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #8 Patrik Soukup, asistoval #22 David Ladžon (0:1)
00:00 Dobrý den vítám vás u 20.kola mezi Děčínem a Sokolovem tady tu sézonu už se jednou potkali a vítězství brali Děčín v poměru 11:8.