(Vojta)
  • 60 59:30
    Ústí

ASK Lovosice - LFP A - Florbal Ústí B 6:5
branky: 7. Vojtěch Legner, 13. Martin Perháč, 28. Pavel Pek, 33. Pavel Kadlec, 48. Jakub Kroupa, 56. Pavel Kadlec - 31. Hynek Nikolič, 38. Jakub Koník, 52. Filip Kučaba, 58. Hynek Nikolič, 60. Hynek Nikolič; rozhodčí: Petr Herman - Michal Kokeš; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Jan Dvořák 34 - Adam Brett 24; po třetinách: 2:0, 2:2, 2:3
60:00 Komentář trenéra hostů: 'S dnešním výkonem hráčů nemůžu být spokojen. Ačkoli se nám povedla poslední třetina, dotáhnout brankové manko jsme nedokázali. Gratuluji soupeři k výhře.'
60:00 Komentář trenéra domácích: 'S průběhem prvních třiceti minut jsem spokojen. V dalším průběhu hry jsme polevili, čímž jsme soupeře vrátili do hry. Štěstí bylo v koncovce na naší straně.'
59:30 Timeout Florbal Ústí B
59:30 GÓL Florbal Ústí B! 6:5
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #11 Marek Vojta (6:5)
57:54 GÓL Florbal Ústí B! 6:4
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #28 Leoš Nergl (6:4)
55:03 GÓL ASK Lovosice - LFP A! 6:3
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil #8 Pavel Kadlec, asistoval #97 Pavel Pek (6:3)
51:24 GÓL Florbal Ústí B! 5:3
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #14 Filip Kučaba, asistoval #11 Marek Vojta (5:3)
47:50 GÓL ASK Lovosice - LFP A! 5:2
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil #66 Jakub Kroupa, asistoval #9 Jan Jirotka (5:2)
37:05 GÓL Florbal Ústí B! 4:2
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #69 Jakub Koník bez asistence (4:2)
36:23 Trestné střílení družstva Florbal Ústí B neproměnil #14 Filip Kučaba.
32:18 GÓL ASK Lovosice - LFP A! 4:1
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil #8 Pavel Kadlec, asistoval #90 Martin Perháč (4:1)
30:40 GÓL Florbal Ústí B! 3:1
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #14 Filip Kučaba (3:1)
27:53 GÓL ASK Lovosice - LFP A! 3:0
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil #97 Pavel Pek bez asistence (3:0)
12:33 GÓL ASK Lovosice - LFP A! 2:0
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil #90 Martin Perháč, asistoval #97 Pavel Pek (2:0)
06:06 GÓL ASK Lovosice - LFP A! 1:0
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil #63 Vojtěch Legner bez asistence (1:0)