• 64 63:46
    8:7
    (Olšiak)

T.B.C. Králův Dvůr - ASK Orka Čelákovice 8:7p
branky: 1. Karel Horký, 19. Michal Kubert, 22. Pavel Dvořák, 25. Pavel Dvořák, 37. Michal Kubert, 49. Karel Horký, 60. Pavel Dvořák, 64. Pavel Dvořák - 18. Ondřej Tichý, 26. David Hendrich, 44. Jakub Čáp, 44. Jakub Doutnáč, 46. David Novotný, 52. Ondřej Tichý, 56. David Novotný; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 0:0; využití: 1:2; diváků: 95; zásahy brankářů: Dominik Kameš 22 - Petr Freiman 30; po třetinách: 2:1, 3:1, 2:5, 1:0
65:00 Komentář trenéra T.B.C. Králův Dvůr Marka Michálku 1/2: Nekoncentrovaný a bezstarostný výkon ve třetí třetině nás stál výhru za tři body. Na konci hrací doby naši hráči ukázali morální sílu a dokázali utkání srovnat, V prodloužení už jsme jasně dominovali.
65:00 Komentář trenéra T.B.C. Králův Dvůr Marka Michálka 2/2: Diváci si dnes rozhodně přišli na své, ale pro mě jsou získané dva body opravdu málo. Díky skvělým fanouškům a bezchybným pořadatelům za dnešní utkání. A přeji soupeři hodně štěstí do zbytku sezóny.
65:00 Komentář trenéra ASK Orka Čelákovice Martina Bajera : Po vyrovnané první třetině, nás domácí ve druhé části začali přehrávat. Díky výborné třetí třetině, se nám podařilo skóre otočit. O vítězství jsme opět přišli v poslední minutě. Gratuluji soupeři a děkujeme mu za hezký zápas.
65:00 Střely v prodloužení 6:0. Střely celkem 38:29.
65:00 Ukončení prodloužení
63:46 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 8:7
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #34 Pavel Dvořák, asistoval #5 Jan Olšiak (8:7)
63:46 Goool! No tak ten bodík navíc zůstává v Králováku! A kdo jiný ho mohl vstřelit, než Pavel Dvořák.
62:03 Škoda neproměněného trestného střílení. Freiman ale zaslouží pochvalu, opravdu se vyznamenal!!
61:23 Trestné střílení družstva T.B.C. Králův Dvůr neproměnil #5 Jan Olšiak.
60:44 To jsou zase nervy. Nevím jestli psát, nebo sledovat hru.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Komentář trenéra T.B.C. Králův Dvůr Marka Michálka: Nekoncentrovaný bezstarostný výkon ve třetí třetině, nás dnes stál vítězství za tři body. Na konci základní hrací doby, přesto naši hráči ukázali své morální schopnosti a zápas dovedli do prodloužení, ve kterém jsme jasně dominovali.
60:00 Střely ve třetí třetině 16:14.
59:24 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 7:7
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #34 Pavel Dvořák, asistoval #93 Patrik Svoboda (7:7)
59:24 Goool! Za pět minut dvanáct se trefil Dvořák. Svoboda vystřelil, Freiman jeho střelu jenom vyrazil a Dvořák neměl problém.
59:00 Domácí to zkoušejí v šesti bez Kameše.
58:22 Hosté se zatáhli před svého brankáře. Fanklub defenzivního florbalu v přímém přenosu.
57:08 Kovařík hledal lobem Vondrušku, u balonku byl první Freiman.
56:26 Třetí třetina je pro domácí opravdu děsivá! Skore 1:5, je nehorázné.
55:39 GÓL ASK Orka Čelákovice! 6:7
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #66 David Novotný, asistoval #31 Ondřej Tichý (6:7)
55:39 A přesně jeden takový hosté využívají. Novotný se těsně před Kamešem nemýlil.
55:03 Domácí jsou najednou aktivnější, hosté se zatáhli na svojí půlku a hrozí jen z protiútoků.
54:25 Vondruška se snažil obtočit se kolem branky, na Freimana ale nevyzrál.
51:41 GÓL ASK Orka Čelákovice! 6:6
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #31 Ondřej Tichý, asistoval #55 Jakub Čáp (6:6)
51:41 hosté využívají i druhou přesilovku. A je zase srovnáno.
48:26 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 6:5
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #50 Karel Horký, asistoval #87 Tomáš Fait (6:5)
48:26 Goool! Fait se sice zamotal s balonkem, i tak dokázal před brankou najít volného Horkého, který jen nastavil čepel, od které se balonek odrazil za Freimana.
47:14 Tak dlouho debatuješ s rozhodčím, až si jdeš odpočinout. Nové přísloví pro Mikšovského.
46:57 Uhřík od mantinelu našel krásnou křižnou nahrávkou Štěpničku. Jeho střela ale mířila vysoko nad bránu.
45:26 Timeout T.B.C. Králův Dvůr
45:26 GÓL ASK Orka Čelákovice! 5:5
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #66 David Novotný, asistoval #55 Jakub Čáp (5:5)
45:26 Tři rychlé góly jakoby zmrazili domácí, trenér si musel vzít oddechový čas na srovnání hráčů.
45:26 Únik Čáp Kameš ještě zneškodnil, na Novotného dorážku už byl ale krátký.
43:41 GÓL ASK Orka Čelákovice! 5:4
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #8 Jakub Doutnáč, asistoval #55 Jakub Čáp (5:4)
43:41 No a je to už jenom o gól. Čáp s Doutnáčem si role jenom obrátili.
43:30 GÓL ASK Orka Čelákovice! 5:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #55 Jakub Čáp, asistoval #8 Jakub Doutnáč (5:3)
43:30 Hostům se aktivita vyplácí, Doutnáč vystihl domácí rozehrávku a Čáp nedal Kamešovi šanci.
40:58 jako kdyby hosté až teď začali hrát. Jejich napadání a rychlost běhu se nedá srovnat s prvními dvěma třetinami.
40:00 Střely ve druhé třetině 8:7.
37:53 Doutnáč chytře využil protihráče na narážečku, škoda že se nedostal dál. Zajímalo by mě, co ještě vymyslí.
36:25 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #21 Michal Kubert, asistoval #5 Jan Olšiak (5:2)
36:25 Goool! No konečně taky něco! Kubert neomylně zužitkoval Olšiakovu přihrávku, kluci šikovný .
36:08 I hosté si umí přihrávat, teď nám pěknou minutu a půl předváděly jejich obránci,
34:25 z nedostatku akce, musím pochválit Kovaříkovo fotbalové zpracování. I Messi se má co učit.
31:59 Že by se zase něco začalo dít? Horký se dostal ke střele ze středu hřiště, kterou zablokoval hostující bek.
30:19 Máme tady hluchou pasáž zápasu, domácí mají balonek, hosté hrozí z útoků. Ale ani jeden tým není schopen vymyslet nebezpečnou přihrávku nebo střelu.
27:23 v domácí obraně je to fatál za fatálem. Hosté můžou litovat, že využili jen jednu chybu.
25:40 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #30 David Hendrich bez asistence (4:2)
25:40 Hendrich byl ve správný čas na správném místě, využil zmatku v domácí obraně a nedal Kamešovi šanci. Tohle byla povinnost a zároveň ukázka florbalového cítění.
24:07 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #34 Pavel Dvořák, asistoval #21 Michal Kubert (4:1)
24:07 Goool! Kubert natáhl na půlce hřiště, jeho střel Freiman dokázal ještě vyrazit, na Dvořákovu dorážku už byl ale krátký.
23:31 Fait chtěl rychle zpoza branky sklepnout na Vondrušku na středu, Ten se k míčku nedostal.
21:24 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:1
21:24 Goool! Tak to byla florbalová nádhera! Duchek - Olšiak - Dvořák! Kombinaci na jeden dotyk zakončoval Dvořák do prázdné branky, krása pohledět.
20:21 Syrovátko prošel středem hřiště, jeho střela byla ale zblokovaná a proskákala kolem branky Freimana.
20:00 Počet střel v první třetině 8:8.
18:07 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:1
18:07 Goool! Domácí druhá lajna zavřela hosty před jejich bránou. Tlak využil přízemní střelou Kubert, po přihrávce Olšiaka.
17:27 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #31 Ondřej Tichý, asistoval #26 Michal Němeček (1:1)
17:27 Vyloučený Petrmichl si u nás ani moc neodpočinul a už je srovnáno Tichý se trefil přesně nad Kamešovu nohu.
15:50 Obránce Svoboda se vydal na výlet, vystřelil, ale trefil prvního hráče. Perda to byla pořádná, musela štípnout.
15:00 Hosté málem využili chybného střídání domácích. Vše zachránil pozorný a klidný Kameš.
12:09 Hosté hrozí z rychlých protiútoků. Už podruhé zvonila Kamešovi tyč.
10:59 Kebrle se od mantinelu dokázal dostat až před brankáře, který před ním seděl na zadku. V jasné šanci ale branku přestřelil.
08:57 Řehák to zkusil z dálky, hezky schoval balonek, Kameš nemohl vidět nic! Naštěstí pro domácí balonek jen lízl tyčku a skončil v zámezí.
08:00 Domácí Vacek dokázal mezi třemi soupeři zkrotit skákající balonek, bohužel ale nezakončil přesně.
06:55 Hosté předvedli nádherný průchod domácí obranou na jeden dotyk. Novotný, který měl zakončovat byl ale pomalý a Svoboda mu odstřelil balonek za mantinely.
05:48 Horký vystřelil na Freimana, který balonek lovil po brankovišti jak horký brambor. Fait který se snažil dorážet ale neuspěl.
04:32 Kameš v domácí brance měl první práci. Uhřík propadl na středu a Minařík se řítil na domácího brankáře, který ho vychytal.
03:19 Minařík se dokázal mezi dvěma hráči vytočit a dostal se ke střele, který byla zblokovaná a končí vysoko nad bránou.
02:26 I hosté se chtějí ukázat, Mikšovský nahodil balonek za branku domácích. Tam si balonek sebrali domácí obránci.
00:44 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:0
00:44 Goool! Tak to je skvělej začátek! Fait našel na středu Horkého, který nemohl minout!
00:20 Domácí začali s míčkem na čepelích, připsali si i první střelu.
00:00 I přes souběžně hrané utkání reprezentace mužů, se tribuny plní. Vypadá to dnes opět na dobrou atmosféru. Hráči se připravují na nástup. Tak pojďme na to.
00:00 Krásný adventní večer, vítejte u online přenosu ze zápasu Národní ligy - západ. V králodvorské aréně se dnes domácím T.B.C. postaví ASK Orka Čelákovice. Domácímu publiku se dnes představí a i navrátil do sestavy Honza Olšiak, který se blýskl už v minulém zápase. Olši předveď se i doma! Měl by být k vidění zajímavý zápas, tak hezký florbalový večer.