4.

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FbŠ Bohemians - Technology Florbal MB 5:6pn
branky: 17. Martin Kisugite, 28. Patrik Kieler, 33. Adam Růžek, 44. Jakub Šárka, 48. Lukáš Kuncman - 2. Jakub Gruber, 27. Radek Krajcigr, 45. Jan Natov, 48. Josef Pluhař, 57. Jakub Gruber, N Jiří Curney; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 1153; zásahy brankářů: Ivan Ponomarev 25 - David Rytych 18; po třetinách: 1:1, 2:1, 2:3, 0:0
4 Nájezd na branku provedl z družstva Technology Florbal MB hráč #40 Jiří Curney a vstřelil rozhodující gól (5:6).
4 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč #91 Jakub Šárka , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Technology Florbal MB hráč #33 Jan Jelínek a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč #5 Martin Kisugite a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Technology Florbal MB hráč #40 Jiří Curney a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Technology Florbal MB hráč #11 Petr Kološ , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč #91 Jakub Šárka a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč #66 Patrik Kieler , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Komentář trenéra hostí Jana Pazdery: 'Mrzí nás hlavně teď, v poslední minutě. Prodloužení bylo z obou stran opatrné. V nájezdech kluci potvrdili své kvality. Nejen našim příznivcům přeji příjemné prožití vánočních svátků a spokojenost do nového do roku. Díky moc za zápas.'(2)
65:00 Komentář trenéra hostí Jana Pazdery: 'Dnešní utkání se dost podobalo našem prvnímu střetnutí. Bohemka na nás vyčkávala v dobrém obranném bloku na své polovině a vyrážela do brejků. Naštěstí ne všechny dokázala proměnit. Když jsme se postupně rozehrávali na míčku k lepšímu výkonu, který gradoval ve třetí třetině, ve které jsme si vytvořili mnohem více šancí, než jsme dokázali proměnit.' (1)
65:00 Komentář trenéra domácích Michala Jedličky: 'Ve třetí třetině Boleslav ukázala svou sílu, kdy stáhla hru na 2 lajny a i přesto jsme si vytvořili pár šancí a přesilovku, kterou jsme měli proměnit. Proto si myslím, že bod je po dnešku málo.' (2)
65:00 Komentář trenéra domácích Michala Jedličky: 'Před parádní atmosférou jsme do zápasu vstoupili trochu vlažně a hned jsme prohrávali 1:0. Od té doby jsme začali hrát minimálně vyrovnané utkání. Ve druhé třetině jsme měli spoustu 100% šancí, které jsme měli využít a odskočit. (1)
65:00 Utkání se nerozhodlo v základní části, ani v prodloužení, proto budou následovat samostatné nájezdy
65:00 Střely v prodloužení: FbŠ Boheminas - 1 MB - 1
65:00 Ukončení prodloužení
64:44 Zbývá posledních pár vteřin a Bohemka v 6
64:43 Timeout FbŠ Bohemians
64:09 Vysoké tempo panuje na hřišti, diváci vytváří skvělou atmosféru
63:32 Martin Šimek na Patrika Kielera, jeho pokus zblokován
63:07 Kuncman na střed hřiště na Šárku, tomu však míček podjel po hokejkou a nestačil nic udělat
61:42 Curney se obtočil kolem branky, ale míček nenasměroval do branky domácích
61:19 Jelínek od mantinelu po zemi tahem, Ponomarev viděl, chytá a rychle rozehrává
56:18 GÓL Technology Florbal MB! 5:5
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #25 Jakub Gruber, asistoval #24 Josef Pluhař (5:5)
56:18 Máme opět vyrovnáno. Autorem vyrovnávacího gólu je Jakub Gruber
55:43 Martin Šimek pouze do bloku
54:33 Šárka před Rytychem těsně minul
53:48 Domácí si zahrají další přesilovku
53:42 Natov z mantinelu do boční sítky
52:39 Tomáš Chroust úplně ale úplně sám před domácím gólmanem, trefil jen jeho nohu
52:03 Onlinové klišé je tu.. hraje se nahoru dolu
50:23 Na hřišti se souboje vyostřují, vypadá to, že se tu každou chvíli někdo popere
49:50 MB bude mít standardní situaci těsně za velkým brankovištěm, přihrávka šla na Nováka, ten se ale mýlí
49:31 Krajcigrovu střelu odkopl před Ponomarevem Cabejšek
48:38 Kryštof Krbec velmi příkladně znemožnil střelu a odstavil Curneyho od míčku
47:39 GÓL FbŠ Bohemians! 5:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #39 Lukáš Kuncman, asistoval #91 Jakub Šárka (5:4)
47:39 Šárka z rohu nahoru na Kuncmana, ten si to vyběhl a vyslal skrytou střelu těsně nad nohu Rytycha
47:02 GÓL Technology Florbal MB! 4:4
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #24 Josef Pluhař, asistoval #33 Jan Jelínek (4:4)
47:02 Po sporném faulu na mantinelu u půlky hřiště, kombinují hosté do prázdné branky a vyrovnávají tak stav. Postaral se o to Josef Pluhař
45:53 Diváci v hale ožili po dvou vstřelených brankách v úvodu třetí třetiny a ženou své favority k dalším gólům
44:18 GÓL Technology Florbal MB! 4:3
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #40 Jiří Curney (4:3)
44:18 Rychlá odpověď MB, nepokrytý Natov s klidem uklízí za záda Ponomareva
43:57 GÓL FbŠ Bohemians! 4:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Jakub Šárka, asistoval #10 Vojtěch Bagin (4:2)
43:57 Rychlý protiútok v podání Bagin-Kisugite-Bagin-Šárka a gól
42:56 Krajcigr znovu před Ponomarevem, avšak neúspěšný
40:52 Lukáš Kuncman to zkusil beckhandem, Rytych chytá
40:01 Úvodní vhazování poslední části pro hosty
40:00 Střely ve druhé třetině: FbŠ Bohemians - 8 MB - 9
39:27 Kisugite opět sám před Rytychem, zkusil to jednou rukou, ale nepodařilo se mu míček zvednout dostatečně, aby ho přehodil
39:00 Toto utkání sleduje 1 153 skvělých diváků, děkujeme!
37:51 Bína předvedl pohlednou kličku a posunul na Novotného, Ponomarev chytá
35:42 Bomba Curneyho z půlky zblokována, o chvíli později chtěl vyzkoušet pozornost Ponomareva další bombou Jelínek, jeho pokus také zblokován
34:00 Kisugite v šanci v oslabení, byl na Rytycha sám, ale míček mu sjel z hokejky
33:49 Početní výhodu si také vyzkoušejí hosté
32:50 Petr Novotný nastřeluje pouze boční síťku
32:24 GÓL FbŠ Bohemians! 3:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #88 Adam Růžek, asistoval #74 Tomáš Kindl (3:2)
32:24 Domácí nedokázali využít přesilovou hru, ale skórují právě teď. Adam Růžek bombou k tyči zařizuje vedení pro Bohemians
32:00 Novák si poradil za vlastní brankou s dvěma napadajícími hráčky
30:52 David Šimek od mantinelu nad Rytychovu branku
30:14 Máme tu první vyloučení zápasu, na trestnou lavici si jde odpočinout Jakub Gruber. Uvidíme jak si s početní výhodou poradí hráči Bohemky
29:04 Curney opět na Krajcigra, ale míček mu tentokrát uskočil
27:01 GÓL FbŠ Bohemians! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #66 Patrik Kieler, asistoval #7 Martin Šimek (2:2)
27:01 S odpovědí si domácí na čas moc nedávali. Martin Šimek vyzvlal Patrika Kielera do úniku, se situací poradil a střelou tahem uklízí míček za záda Rytycha
26:12 GÓL Technology Florbal MB! 1:2
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #40 Jiří Curney (1:2)
26:12 Chybu domácích trestají kombinací do prázdné branky zakončující Krajcigr a nahrávající Curney
24:41 Teď na hřišti můžeme vidět několik nepřesností domácích, ale i přesto zůstává balónek na jejich hokejkách
22:53 Martin Kisugite na Vojtu Bagina, ten však trefuje pouze Rytycha
21:50 Krásná kombinace v režii Kieler-Martin Šimek-David Šimek, ale poslední jmenovaný nedokázal procpat míček za záda Rytycha
21:02 Natov našel Krajcigra na zadní tyčce, ale Krajcigr měl společnost a domácí obránce ho nenechal zakončit
20:26 Bagin pouze do blokujícího bránce
20:01 Úvodní vhazování tentokrát pro domácí hráče
20:00 Střely v první třetině: FbŠ Boheminas - 7 MB - 5
19:59 V této třetině se už nic nestane, můžeme říct, že ze začátku dominovali na hřišti spíše hráči z MB, ale postupně se hra i skóre vyrovnalo
17:59 Radek Krajcigr se ocitl úplně sám před Ponomarevem, ale zakončení se mu nevyvedlo podle jeho představ
16:08 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #5 Martin Kisugite, asistoval #91 Jakub Šárka (1:1)
16:08 Znovu Jakub Šárka u střely, tentokrát byl úspěšnější, Kisugite jeho střelu tečoval a Šárka si připisuje asistenci u vyrovnávacího gólu
15:36 Šárka si prohodil hostujícího obránce na mantinelu a řídil se sám na Rytycha, zvolil střelu ze střední vzdálenosti, avšak nedokázal trefit branku
13:24 Kryštof Krbec od půlky mimo, střela mu úplně nesedla
12:27 Jelínek pálí ze standardky, Ponomarev připraven
11:39 Tomáš Chroust ze vzduchu vysoko nad
10:08 Šárka předvedl nevídanou střelu bechandem mezi nohama
09:08 Domácí se poprvé ujímají na delší chvíli míčku a snaží se rozehrát
07:09 Maty Krebner si vyvezl balónek na střed hřiště a vypálil, Rytych jeho střelu viděl a chytá
06:30 Martin Šimek osamocen na mantinelu promachuje
06:18 Další pokus Nováka, tentokrát byla jeho střela zblokována
05:26 Jakub Šárka zachytil rozehrávku domácích, míček mu však uskočil a nedokázal tak míček usměrnit na Rytychovu branku
04:59 Pokus Nováka letí těsně vedle Ponomarevovy branky
04:20 Höfferovu přízemní střelu od mantinelu nedokázal ideálně dorazit Kieler
03:30 Poprvé ohrožují branku také domácí hráči, avšak neúspěšně
01:45 GÓL Technology Florbal MB! 0:1
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #25 Jakub Gruber, asistoval #11 Petr Kološ (0:1)
01:45 Petr Kološ se svou střelou beckhandem úspěšný nebyl, ale k odraženému míčku se nejrychleji dostal Jakub Gruber a zakončil do odkryté Ponomarovy branky
00:56 V prvních vteřinách na míčku hosté z MB
00:02 Utkání začalo a v hale panuje skvělá atmosféra, všichni fandí o sto šest
00:01 Úvodní vhazování pro hosty
00:00 První vzájemný zápas vyhrála Bohemka 6:5 v prodloužení.
00:00 Dobrý den, vítejte u online přenosu dnešního utkání mezi domácími FbŠ Bohemians a hostujícími Technology Florbal MB. Utkání budou v hale sledovat žáci základních škol v rámci druhého ročníku projektu Schoolmatch.