60
  • 60 59:35
    Přelouč

FBŠ Jihlava - Orel Přelouč  4:5
branky: 8. Jan Dočekal, 10. Václav Lorenc, 15. Jindřich Dostál, 17. Jan Mikeš - 24. Ladislav Jezdinský, 27. Ladislav Jezdinský, 30. Petr Sedláček, 43. Ladislav Jezdinský, 46. Michal Pleskot; rozhodčí: Petr Holeček - Kamil Vraspír; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Marek Břeň 35 - Jakub Albrecht 37; po třetinách: 4:0, 0:3, 0:2
60:02 Franta se s Vámi od notebooku loučí s nadějí, že zítra se nám podaří duel s Hradcem Králové rozehrát stejně dobře a už si vítěžství nenecháme tak lacino utéct mezi prsty. Začínáme v 17:00 hod. úvodním buly. Před zápasem mužů se představí v Dolní Cerekvi ženy proti Jaroměři a od rána bude hala patři také jihlavské přípravce. Den plný florbalu!
60:01 Komentář domácí trenérky AnKu Dvořákové:Velmi slibný náskok z 1. třetiny, jsme si nechali utéct mezi prsty vypustěním té druhé. Ve třetí třetině jsme ožili, ale už to nestačilo ani na branku natož obrat utkání. Všechny branky jsme dnes dostali z předbrankového prostoru, což je určitě velké téma na zamyšlenou.
60:00 Komentář hostujícího trenéra:Děkujeme soupeři za utkání, dnes cenná výhra.
60:00 Střely na branku v 3.třetině (CELKEM): JIH 12 (41) - PŘE 16 (40).
59:56 Ani poslední rozehrávka branku nepřinesla a Přelouč tak dokonala senzační obrat.
59:35 Timeout Orel Přelouč
58:26 Timeout FBŠ Jihlava
58:26 Domácí to zkoušejí v šesti bez Máry...
58:00 To jsou nervy... zbytečný.
55:00 Posledních 5 minut na obrat !
53:50 Fanynky Přelouče představily nový pokřik 'Lubná je nejlepší', ale ta přece dnes hraje v Trutnově ???
53:11 Hostující kapitán se nyní dotazuje sudích slovy 'ty vole co je?' na jejich poslední výrok.
51:06 Standardka na hranici velkého brankoviště a jen vytlučená zeď. Taková škoda!
49:33 Několik vydařených šancí před brankou Přelouče, domácí se nevzdávají!!
48:17 Podsaditý Janata udivuje výdrží, uběhá hned několik našich juniorů.
45:05 GÓL Orel Přelouč ! 4:5
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #9 Michal Pleskot, asistoval #10 Pavel Kurka (4:5)
45:05 Ten nejméně pravděpodobný scénář právě vešel v platnost. Je to velké domácí trápení a pochopitelně na druhé straně hřiště panuje veliká pohoda.
43:30 Dvořák s Dostálem teď rýsovali hezkou akci, bohužel bez zakončení.
42:16 Jezdinský kompletuje hattrick a je ostuda, že domácí obrana nedokáže uhlídat 'jediného' střelce Přelouče. Pohodlné vedení je ta tam a začínáme od nuly.
42:08 GÓL Orel Přelouč ! 4:4
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #27 Ladislav Jezdinský, asistoval #6 Jan Pozler (4:4)
40:00 Druhá třetina z pohledu domácích stála za starou belu. Osobka, se kterou Přelouč vyrukovala nám nevoní. Pokud naváží na poslední minuty i v posledních části, je naděje, že se nebudeme muset o výsledek strachovat až do konce.
40:00 Střely na branku v 2.třetině: JIH (10) - PŘE (13)
39:59 Hrstka přeloučských fanynek pokřikuje 'chcem ho tam'. Míra Čada si to vyložil po svém a málem ho tam v posledních vteřin opravdu šoupl.
37:47 Po dlouhé odmlce se o slovo hláší také jihlavský útok. Zatím ale chybí lepší zakončení.
35:24 Zatímco se v první třetině hrálo na míčku a do kombinace, teď se mnohem raději hraje do těla. Hra podle toho vypadá.
34:05 Z Dolní Cerekve zdravíme všechny fanoušky u online přenosu, speciálně pak Gaba Obrtela!
33:16 Přelouč se tlačí do šancí a na hřišti trochu tuhne atmosféra.
31:40 Nevybíravý zákrok na Davida Šestáka zůstal nepotrestán, otřesen ale vypadá, že může pokračovat.
29:16 GÓL Orel Přelouč ! 4:3
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #2 Petr Sedláček, asistoval #10 Pavel Kurka (4:3)
29:16 I utočníci by měli bránit... když se to neděje, pak dostáváme laciné branky.
28:25 Domácí se zvedají, chtělo by tozůročit některou ze šancí? Tomáš Kasper trefuje břevno.
26:00 GÓL Orel Přelouč ! 4:2
26:00 Přelouč je odměněna za aktivitu v úvodních minutách. Domácí borci se musí probudit a vrátit ke své hře.
24:35 Z domácí převahy nyní moc nezbývá, pětiminutovka vyznívá pro Přelouč.
23:07 GÓL Orel Přelouč ! 4:1
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #27 Ladislav Jezdinský, asistoval #99 Ondřej Janata (4:1)
23:07 Teď domácí pětice hrubě zaspala... na kiksy obrany 1:1.
21:23 Hvizd píšťalky teď domácí zachránil od inkasované branky... v zápětí mohli v dalším přečíslení navýšit své vedení.
20:26 Hosté jsou v plném počtu.
20:02 Ve druhé části zbývá odehrát 25 vteřin z přesilové hry Jihlavy.
20:00 Střely na branku v 1.třetině: JIH (19) - PŘE (11)
19:59 Trochu statická kombinace v početní výhodě nepřinesla větší šanci. Úvodní třetina tak končí příznivým náskokem čtyř branek...
16:17 Průniky středem hřiště zatím Přelouč vůbec nezvládá, Marek Dvořák zatáhl z obrany míček až před hostujícího golmana a namísto střely nesobecky nabídl další branku do prázdné.
16:16 GÓL FBŠ Jihlava! 4:0
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #31 Jan Mikeš, asistoval #16 Marek Dvořák (4:0)
14:53 Jindra Dostál zachytil přihrávku v útočném pásmo, na nic nečekal a chybu trestá.
14:52 GÓL FBŠ Jihlava! 3:0
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #48 Jindřich Dostál bez asistence (3:0)
09:40 GÓL FBŠ Jihlava! 2:0
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #64 Václav Lorenc, asistoval #17 Jan Dočekal (2:0)
09:40 Honza Dočekal vzal rozehru na sebe a nepředložil krásnou nahrávku Vencovi Lorencovi, ten už to měl opravdu lehké.
09:11 David Šesták podruhé v brejku.... tentokrát boční síťka.
07:17 Honza Dočekal je při chuti, několik vteřin po první brance trefuje břevno.
07:10 GÓL FBŠ Jihlava! 1:0
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #17 Jan Dočekal, asistoval #48 Jindřich Dostál (1:0)
02:15 David Šesták tváří v tvář golmanovi Přelouče nedokázal vstřelit první branku utkání.
01:14 Mára Břeň si připsal první zákrok.
00:35 První vteřiny patří domácím borcům a ti drží míček na svých holích.