• 65 64:17
    9:8
    ()

FBŠ Jihlava - Pacovští Honzíci 9:8p
branky: 5. Václav Lorenc, 24. Marek Dvořák, 35. Marek Dvořák, 36. Miroslav Daněk, 37. Petr Jelínek, 53. Václav Lorenc, 53. Tomáš Kasper, 54. Václav Lorenc, 65. Miroslav Daněk - 4. Zdeněk Kounek, 8. Jan Tomšů, 13. Michal Hošek, 16. Zdeněk Kounek, 40. Jan Maršík, 50. Jan Tomšů, 50. Matěj Doubek, 53. Jan Tomšů; rozhodčí: Ondřej Pech - Jaroslav Štolc; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Radek Kulhan 29 - Jaroslav Mareš 55; po třetinách: 1:4, 4:1, 3:3, 1:0
65:00 Střely ve 3. třetině (FBŠ 10) (PH 8) (celkem 64:37)
65:00 Komentář trenérky domácích: Po nevydařeném úvodu přišla skvělá 2. třetina, ve které jsme měli dorazit nalomeného soupeře, což se bohužel nepovedlo a utkání jsme si zbytečně zdramatizovali. Jsme rádi, že jsme přece jenom dokázali strhnout vítězství přesnou střelou v prodloužení.
65:00 Komentář trenéra hostí: Vánoční pauza nám prospěla, což bylo vidět na 1. třetině. 2. třetina se bohužel odvíjela ve tradičním předvánočním tempu, 3. třetina byla vyrovnaná a kdy jsme po těžkých individuálních chybách dovolili soupeři vyrovnat a dovézt zápas do prodloužení, kde už vyhrál ten šťastnější. Děkujeme soupeřům a divákům.
65:00 Ukončení prodloužení
64:17 GÓL FBŠ Jihlava! 9:8
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #61 Miroslav Daněk bez asistence (9:8)
64:17 Únikem přes celé hřiště a přesným zakončením ukončuje zápas Daněk. Jihlava se raduje a soupeři sklesle odcházejí ze hřiště
63:48 Doubek se snaží obtočit kolem brány a umístit míček k tyčce, roztažený Kulhan je ale všude a nohou zabránil obdržení gólu
63:04 Prodloužení se i přes uplynulých 60 minut hraje stále ve vysokém tempu.
61:02 Krásná střela Maršíka bekhendem, kterou musel zachraňovat Kulhan
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 základní hrací doba nestačila na rozhodnutí zápasu, a tak se bude pokračovat prodloužením
59:50 Nejdůležitější roli teď mají ve hře gólmani. Jihlavský Kulhan se blýská jedním krásným zákrokem za druhým a drží svůj tým
58:45 Hra je plná tvrdých soubojů a pěkných střel na bránu. Skóre zůstává zatím ale stejné a s přibývajícím časem jsou hráči i diváci na tribuně nervóznější
58:00 Přesně 2 minuty zbývají do konce 3. třetiny
57:24 hráč Pacova si vyzkoušel pohled z tribuny, když po souboji s hráčem z Jihlavy skončil mezi diváky
56:01 Jirka rozehrává standartní situaci a Kasper střílí po zemi k tyčce, do brány se ale míček nedostal, zastavili ho něčí nohy na hranici malého brankovišti
54:01 Kulhan vytáhl míček zpoza svých zad a zabránil Pacovu znovu se dostat do vedení. Pacov se sice radoval, ale rozhodčí ukázali, že míček za brankovou čárou neskončil
53:50 Lorenc zkompletoval hattrick dvěma rychlými góly za záda Mareše a hra začíná být velice zajímavá. Na obou stranách pozorujeme pěkné kombinace
53:24 GÓL FBŠ Jihlava! 8:8
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #64 Václav Lorenc, asistoval #76 Jan Horský (8:8)
53:00 7 minut do konce a hra se mění v přestřelku. Jihlava tlačí a má krásné šance
52:46 GÓL FBŠ Jihlava! 7:8
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #4 Tomáš Kasper, asistoval #17 Jan Dočekal (7:8)
52:26 GÓL Pacovští Honzíci! 6:8
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #94 Jan Tomšů, asistoval #17 Jan Maršík (6:8)
52:26 11 sekund trvalo hráčům Pacova odpovědět na gól Jihlavy
52:15 GÓL FBŠ Jihlava! 6:7
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #64 Václav Lorenc, asistoval #61 Miroslav Daněk (6:7)
52:15 Lob přes půl hřiště a krásný sklepnutí za záda gólmana od Lorence. Jihlava snižuje
51:13 Daněk vyzkoušel pozornost gólmana a zkusil střelu ze slibné vzdálenosti. Před bránou ale chybí někdo, kdo by to gólmanovi trošku ztížil.
50:12 Pacov je teď na koni, ale Jihlava se nevzdává a má ještě dost času na zajímavý zvrat zápasu.
49:50 GÓL Pacovští Honzíci! 5:7
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #33 Milan Paták (5:7)
49:10 GÓL Pacovští Honzíci! 5:6
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #94 Jan Tomšů, asistoval #98 Michal Hošek (5:6)
49:10 Střelou z otočky umístil míček do růžku hřáč Pacova Tomšů a posílá svůj tým do vedení 10 minut do konce 3. třetiny
47:12 Hezká střela golfem Šestáka, brankářovi reflexy ale zvítězily a gól nepadl
46:28 Kasper výborně zabránil útoku Pacova a poslal přesnou přihrávku na rozbíhajícího se Mikeše, jeho střela ale minula bránu.
44:35 Rychlý sprint středem hřiště vystřihl Maršík z Pacova a zkusil střílet. Kulhan ale nechce dopustit další míček za jeho zády a potvrzuje to svými zákroky
42:25 Ve 3. třetině se do hry zapojují i diváci a lítá mezi ně teď víc míčku, než do brány
40:00 Střely v 2. třetině (FBŠ 26) (PH 15)
39:14 GÓL Pacovští Honzíci! 5:5
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #17 Jan Maršík, asistoval #43 Matěj Doubek (5:5)
39:14 Sprint přes půl hřiště a přesné zakončení. Tak na sebe vzal gól Pacova Jan Maršík a postaral se tak zase o vyrovnaný stav
38:36 Jihlava se ubránila a už pokračuje v plném počtu
38:05 Jihlava má sice oslabení, ale i tak drží míček na útočné polovině a zatím úspěšně zvládají početní nevýhodu
36:28 Timeout Pacovští Honzíci
36:28 GÓL FBŠ Jihlava! 5:4
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #32 Petr Jelínek bez asistence (5:4)
36:28 Jelínek utíká od mantinelu a srovnává se na středu hřiště ke střele. Přesně míří a rázem se Jihlava dostává do vedení
35:53 GÓL FBŠ Jihlava! 4:4
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #61 Miroslav Daněk, asistoval #11 Adam Jirka (4:4)
35:30 Jeden z hráčů Pacova zůstává po tvrdším zákroku ležet v rohu hřiště a hráči Pacova diskutují s rozhodčím.
34:16 GÓL FBŠ Jihlava! 3:4
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #16 Marek Dvořák, asistoval #61 Miroslav Daněk (3:4)
34:16 Uběhlo 11 sekund a Jihlava proměňuje přesilovou hru.
33:26 Hráči hrají agresivně a rozhodčí udělují jednu výhodu za druhou.
32:03 Kulhan vyhazuje přes celé hřiště a vysílá do úniku Mikeše, ten je ale zastaven a únik pokračuje na domácí bránu. Hra se přelévá ze strany na stranu a místy připomíná spíše pingpongovou výměnu, než florbal. Další šanci si vytvořil hráč FBŠ, když se snažil přehodit gólmana, míček ale těsně minul branku.
30:10 Čada vysílá kros na volného Lorence, ten však netrefuje bránu.
30:00 Počet diváků: 13
27:55 Jihlava hraje tvrdě a hráč Pacova po souboji s Mikešem končí na zemi. Znovu musí zasahovat naše zdravotnice Anička Přibylová, ta svou roli zatím zvládá bravurně
27:20 Jihlava má teď jednu šanci za druhou a gól je dostal do útočné formy. Pacov je ale dále nebezpečný a nechce dovolit FBŠ vstřelit další gól
26:15 Daněk zkouší střelu z půlky, gólman ale neměl moc práce se zachycením míčku.
23:08 GÓL FBŠ Jihlava! 2:4
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #16 Marek Dvořák bez asistence (2:4)
23:08 FBŠ má standartní situaci z velkého brankoviště. Horský střílí z první a trefuje přesně, rozhodčí ale gól neuznávají a ukazují, že se má hrát až na píšťalku. Druhou standartní situaci si vzal na triko Dvořák a zopakoval střelu po Horském. Tento gól už je uznán
22:14 Kulhan si připisuje další důležitý zákrok po střele ze standartní situace
21:57 Pacov sází spíše na úniky a ty dělají domácím problém. Nestíhají se vracet a faulují.
21:52 Hra v 2. třetině je aktivní a FBŠ jistě nechce nechat stav utkání takový, jaký je. Vytváří si slibné kombinace, už jen ta koncovka a stínění před gólmanem chybí.
20:00 Pořadatelský tým zdraví domácího fanouška Kristýnu Pokornou-
20:00 Střely v 1. třetině (FBŠ 15) (PH 10)
19:23 Hráči Pacova hrají poslední minutu uklidněně a drží míček za vlastní bránou
18:01 Hráči hrají kontaktně a tak rozhodčí často přerušují hru a udělují standartní situace oboum týmům ze slibných vzdáleností
16:39 Tomšů se dostal do úniku. Snažil se vykoupat jihlavského Kulhana, to se mu však nepovedlo a míček skončil mimo bránu
15:46 FBŠ sice často střílí, ale hosté jsou v koncovce přesnější a tak odskakují na tříbrankový rozdíl.
15:04 GÓL Pacovští Honzíci! 1:4
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #28 Zdeněk Kounek, asistoval #43 Matěj Doubek (1:4)
14:01 Hostí nesouhlasí s verdiktem rozhodčích a rozhodčí jsou nuceni zasáhnout. Jedná se zatím pouze o domluvu a hra pokračuje bez vyloučení
12:25 GÓL Pacovští Honzíci! 1:3
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #98 Michal Hošek, asistoval #6 Miroslav Vlach (1:3)
12:25 Pacov vystřelil zatím pouze 4x na bránu, ale již 3x se dokázal prosadit přesnou dorážkou za záda Kulhana
11:15 Hra se přerušuje a gólman hostí se nechává ošetřit. Zdravotník Anička Přibylová ladně běží přes hřiště, aby pofoukala gólmanovi bolístku na hlavě a hra mohla pokračovat.
10:35 Míček za bránou a volný hráč před bránou. Pacov ale netrefil bránu a tak se stav utkání zatím nemění
07:34 GÓL Pacovští Honzíci! 1:2
07:34 Pacovští Honzíci využívají unik na bránu a dostávají se do vedení 2:1
07:20 Hra se přelévá z jedné strany na druhou, míčky lítají vzduchem a nenacházejí adresáta.
04:41 GÓL FBŠ Jihlava! 1:1
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #64 Václav Lorenc, asistoval #17 Jan Dočekal (1:1)
04:41 Domácí nenechali Pacov dlouho ve vedení a proměňují ponechanou výhodu. Střelu Dočekala dorazil do prázdné brány Lorenc
03:37 GÓL Pacovští Honzíci! 0:1
03:37 Střelou z dálky se prosazuje Kounek z Pacova hned první střelou svého týmu
02:16 oba týmy hrají velmi aktivně, FBŠ už si vytvořila 2 pěkné šance
00:34 hra začala velmi rychle a golman hostí si připisuje první zákrok