3:12
    Daniel HAVLÍČEK
    (Janů)

SSK KSB Future Barrandov - Fortel TJ Sokol Kobylisy 3:12
branky: 11. Lukáš Klier, 24. Martin Ryneš, 45. Juraj Vojtíšek - 4. Ondřej Kočí, 23. Roman Svrček, 24. Jan Hrdlička, 28. Jan Hrdlička, 28. Lukáš Janů, 29. Šimon Paldus, 30. Jan Hrdlička, 54. Šimon Paldus, 55. Jan Hrdlička, 56. Lukáš Janů, 57. Jan Hrdlička, 58. Daniel Havlíček; rozhodčí: Tomáš Novák - Jiří Kropáček; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 6; zásahy brankářů: Ondřej Horňák 11 - Ladislav Vavřínek 20; po třetinách: 1:1, 1:6, 1:5
60:00 Komentář hostí: Utkání se odehrálo ve veteránském tempu a všichni už se těšíme na iontové nápoje.
60:00 Komentář domácích: Děkujeme soupeři za utkání. Dnes rozhodla produktivita a výkon brankářů.
57:27 GÓL Fortel TJ Sokol Kobylisy! 3:12
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil #58 Daniel Havlíček, asistoval #17 Lukáš Janů (3:12)
56:03 GÓL Fortel TJ Sokol Kobylisy! 3:11
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #3 Ondřej Kočí (3:11)
55:38 GÓL Fortel TJ Sokol Kobylisy! 3:10
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil #17 Lukáš Janů, asistoval #31 Tomáš Křenek (3:10)
54:57 GÓL Fortel TJ Sokol Kobylisy! 3:9
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #84 Petr Wagner (3:9)
53:19 GÓL Fortel TJ Sokol Kobylisy! 3:8
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil #8 Šimon Paldus, asistoval #17 Lukáš Janů (3:8)
44:54 GÓL SSK KSB Future Barrandov! 3:7
Branku družstva SSK KSB Future Barrandov vstřelil #73 Juraj Vojtíšek, asistoval #13 Michal Soukup (3:7)
29:39 GÓL Fortel TJ Sokol Kobylisy! 2:7
28:44 GÓL Fortel TJ Sokol Kobylisy! 2:6
27:36 GÓL Fortel TJ Sokol Kobylisy! 2:5
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil #17 Lukáš Janů bez asistence (2:5)
27:25 GÓL Fortel TJ Sokol Kobylisy! 2:4
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #47 Lukáš Panenka (2:4)
23:30 GÓL SSK KSB Future Barrandov! 2:3
Branku družstva SSK KSB Future Barrandov vstřelil #27 Martin Ryneš, asistoval #13 Michal Soukup (2:3)
23:05 GÓL Fortel TJ Sokol Kobylisy! 1:3
22:51 Skóre zvýšil hráč Kobylis a opět Kobylisy po velmi volné rozehrávce zvyšují již na 3:1
22:24 GÓL Fortel TJ Sokol Kobylisy! 1:2
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil #66 Roman Svrček, asistoval #17 Lukáš Janů (1:2)
19:59 Byla ukončena první třetina za nerozhodného výsledku. Týmy se v této třetině pouze oťukávaly a hra se přelévala z jedné poloviny na druhou ve velmi volném tempu.
10:09 GÓL SSK KSB Future Barrandov! 1:1
Branku družstva SSK KSB Future Barrandov vstřelil #88 Lukáš Klier, asistoval #27 Martin Ryneš (1:1)
03:48 GÓL Fortel TJ Sokol Kobylisy! 0:1
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #47 Lukáš Panenka (0:1)