4:8
    Pavlína NEJEDLÁ
    ()

FBC Kanonýrky Kladno - Florbalová akademie MB-NBK 4:8
branky: 6. Petra Rynešová, 20. Veronika Bartošová, 45. Tereza Svobodová, 50. Tereza Svobodová - 23. Kristýna Rolník Viktorová, 24. Monika Menzelová, 24. Kristýna Dvořáková, 33. Diana Gregorová, 35. Veronika Bekeová, 38. Veronika Bekeová, 40. Diana Gregorová, 56. Pavlína Nejedlá; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Krupička; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Michaela Lukáčová 26 - Eva Klementová 23; po třetinách: 2:0, 0:7, 2:1
60:00 Hodnocení trenéra domácích Lukáše Kříčka: Utkání jsme si prohráli výkonem v druhé třetině utkání a musíme se naučit plnit pokyny po dobu celého zápasu. Tentokrát nás nekoncentrovanost ve dvaceti minutách stála celý zápas.
60:00 Hodnocení trenéra hostí Šáchy: Vstup do utkání byl z naší strany hrozný. Dovolili jsme soupeři dvakrát vstřelit gól, na štěstí do druhé třetiny se nám podařilo oklepat a překlopit stav zápasu na naši stranu. Bohužel se nám nepodařilo udržet tempo do konce utkání a dovolili jsme soupeři ve třetí části snížit rozdíl ve skóre. Jsme rádi, že vzhledem k naší marodce se nám podařilo dovést utkání do úspěšného konce. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. třetině: Kladno - 10, Boleslav - 13
55:59 GÓL Florbalová akademie MB-NBK! 4:8
Branku družstva Florbalová akademie MB-NBK vstřelil #18 Pavlína Nejedlá bez asistence (4:8)
55:59 Nejedlá střelou z půlky pod břevno překonává Lukáčovou.
49:29 GÓL FBC Kanonýrky Kladno! 4:7
Branku družstva FBC Kanonýrky Kladno vstřelil #7 Tereza Svobodová, asistoval #6 Lucie Prchalová (4:7)
49:29 Svobodová střelou od mantinelu překonává Klementovou.
46:17 Kladenské hráčky se velmi snaží ještě zvrátit výsledek, vyvíjejí hodně velký tlak na boleslavské hráčky.
44:44 GÓL FBC Kanonýrky Kladno! 3:7
44:44 Svobodová dorazila střelu Prchalové a snižuje na 3:7.
40:00 Střely v 2. třetině: Kladno - 8, Boleslav - 14
39:21 GÓL Florbalová akademie MB-NBK! 2:7
Branku družstva Florbalová akademie MB-NBK vstřelil #77 Diana Gregorová, asistoval #6 Veronika Bekeová (2:7)
37:16 GÓL Florbalová akademie MB-NBK! 2:6
Branku družstva Florbalová akademie MB-NBK vstřelil #6 Veronika Bekeová, asistoval #77 Diana Gregorová (2:6)
34:32 GÓL Florbalová akademie MB-NBK! 2:5
32:29 GÓL Florbalová akademie MB-NBK! 2:4
32:29 Gregorová se prosazuje ve vlastním oslabení, když unikla kladenským hráčkám a střelou do horního růžku překonává Lukáčovou.
30:01 Omlouváme se za neobjektivnost onlinu z důvodu systémové chyby.
30:00 Kladenské hráčky mohly jít do vedení! Nejprve po skvělé kombinaci Hubrové s Kytkovou druhá jmenovaná netrefila prázdnou bránu, pak o chvilku později úplně identická akce se zakončující Mickovou rovněž vedle.
23:40 GÓL Florbalová akademie MB-NBK! 2:3
Branku družstva Florbalová akademie MB-NBK vstřelil #14 Kristýna Dvořáková, asistoval #77 Diana Gregorová (2:3)
23:40 Boleslav jde do vedení. Dvořáková vzala balonek po vyhrané buly a rychlou střelou zaskočila Lukáčovou.
23:33 GÓL Florbalová akademie MB-NBK! 2:2
Branku družstva Florbalová akademie MB-NBK vstřelil #9 Monika Menzelová, asistoval #69 Eva Klementová (2:2)
23:33 Menzelová nahodila balonek na Lukáčovou, které balonek propadl a v momentě je vyrovnáno.
22:28 GÓL Florbalová akademie MB-NBK! 2:1
Branku družstva Florbalová akademie MB-NBK vstřelil #2 Kristýna Rolník Viktorová, asistoval #9 Monika Menzelová (2:1)
22:28 Viktorová střelou do šibenice překonává Liptákovou.
20:00 Střely v 1. třetině: Kladno - 9, Boleslav - 7
19:10 GÓL FBC Kanonýrky Kladno! 2:0
Branku družstva FBC Kanonýrky Kladno vstřelil #17 Veronika Bartošová, asistoval #13 Barbora Hubrová (2:0)
19:10 Bartošová se prosazuje střelou od mantinelu a navyšuje kladenské vedení.
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:22 Lukáčová teď předvedla famózní zákrok proti střele Viktorové.
15:44 Kytková teď ztratila balon v předbrankovém prostoru, na štěstí pro domácí Kopecká netrefila vůbec bránu.
13:03 Boleslav se dnes překvapivě jenom brání, z útočení mají více kladenské hráčky.
07:59 Hubrová teď ve velké šanci trefuje pouze hostující golmanku.
05:51 GÓL FBC Kanonýrky Kladno! 1:0
Branku družstva FBC Kanonýrky Kladno vstřelil #31 Petra Rynešová, asistoval #6 Lucie Prchalová (1:0)
05:51 Kytková se prosazuje z předbrankového prostoru a dostává kladenské hráčky do vedení.
03:03 Kladno kombinuje na své polovině,
00:01 Úvodní buly vyhrávají domácí.