5:3
    Tereza VACKOVÁ
    ()

FBŠ Teiwaz Hranice - FbK Orlicko-Třebovsko 5:3
branky: 1. Anna Hlochová, 10. Anna Hlochová, 45. Jana Janošová, 53. Renáta Typlová, 57. Lenka Kopecká - 25. Dana Raisová, 55. Lucie Baciu, 58. Tereza Vacková; rozhodčí: Šimon Chovanec - Jiří Kroupa; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Johana Rousová 12 - Martina Diblíková 17; po třetinách: 2:0, 0:1, 3:2
60:00 Vyjádření trenéra domácích (Dadej Petr): Povedl se nám vstup do zápasu - po rychlém gólu jsme se uklidnili a hráli vzadu zodpovědně na nulu. Důležité bylo, že jsme po celý zápas vedli a nenechali soupeře ani jednou dotáhnout. Holkám patří poklona za to, že zvládli odehrát oba víkendové zápasy v pouhých devíti hráčkách do pole. Doufejme, že se do příštího kola počet omluvenek sníží. Přejeme soupeři šťastnou cestu domů!
60:00 Vyjádření trenérky hostí (Drvoštěpová Renáta): Utekla nám první třetina. Druhá a třetí byla herně vyrovnaná. Opět nás vytrestaly neproměněné šance a střely nad branku. Ale ráda řeknu, že i přes prohry nás ten florbal pořád baví :)
57:26 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 5:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #17 Tereza Vacková bez asistence (5:3)
56:37 GÓL FBŠ Teiwaz Hranice! 5:2
Branku družstva FBŠ Teiwaz Hranice vstřelil #66 Lenka Kopecká, asistoval #12 Anna Hlochová (5:2)
54:58 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 4:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #2 Lucie Baciu, asistoval #71 Pavla Vaníčková (4:2)
54:24 Timeout FBŠ Teiwaz Hranice
52:05 GÓL FBŠ Teiwaz Hranice! 4:1
Vlastní branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #77 Renáta Typlová (4:1)
44:04 GÓL FBŠ Teiwaz Hranice! 3:1
Branku družstva FBŠ Teiwaz Hranice vstřelil #21 Jana Janošová bez asistence (3:1)
24:14 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #26 Dana Raisová bez asistence (2:1)
09:16 GÓL FBŠ Teiwaz Hranice! 2:0
Branku družstva FBŠ Teiwaz Hranice vstřelil #12 Anna Hlochová, asistoval #24 Natálie Porčová (2:0)
00:19 GÓL FBŠ Teiwaz Hranice! 1:0
Branku družstva FBŠ Teiwaz Hranice vstřelil #12 Anna Hlochová bez asistence (1:0)