59
  • 59 58:55
    FbK OT

RECUTECH TJ Sokol Jaroměř - FbK Orlicko-Třebovsko 4:3
branky: 14. Veronika Bláhová, 29. Nikola Vitebská, 47. Kateřina Hátlová, 50. Veronika Bláhová - 9. Markéta Zindulková, 42. Markéta Zindulková, 54. Michaela Ulbrichová; rozhodčí: Zdeněk Krajčí - Michal Háp; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 54; zásahy brankářů: Andrea Šťastná 24 - Martina Diblíková 25; po třetinách: 1:1, 1:0, 2:2
59:59 Vyjádření trenéra hostujících: Konečně jsme byli schopni hrát druhou třetinu a nesesypat se po jednom obdrženém gólu. Vytvořili jsme si více gólových šanci než soupeř, ale bohužel nejsme schopni proměnit. Byl to vyrovnaný zápas, ve kterém náš neprospěch rozhodly ušmudlané góly.
59:59 Vyjádření trenéra domácího týmu: Utkání bez jakkékoli florbalové kvality. Většinu zápasu bez tempa. Jediné pozitivum jsou 3 body. Děkuji soupeři za zápas.
58:55 Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
53:53 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 4:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #49 Michaela Ulbrichová, asistoval #17 Tereza Vacková (4:3)
49:19 GÓL RECUTECH TJ Sokol Jaroměř! 4:2
Branku družstva RECUTECH TJ Sokol Jaroměř vstřelil #16 Veronika Bláhová, asistoval #2 Jaroslava Bálintová (4:2)
46:16 GÓL RECUTECH TJ Sokol Jaroměř! 3:2
Branku družstva RECUTECH TJ Sokol Jaroměř vstřelil #92 Kateřina Hátlová, asistoval #29 Kristýna Štarmanová (3:2)
41:53 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #44 Markéta Zindulková, asistoval #58 Pavla Vaníčková (2:2)
28:44 GÓL RECUTECH TJ Sokol Jaroměř! 2:1
Branku družstva RECUTECH TJ Sokol Jaroměř vstřelil #7 Nikola Vitebská bez asistence (2:1)
13:44 GÓL RECUTECH TJ Sokol Jaroměř! 1:1
08:15 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 0:1