5:7
    Jan VANĚK
    (Zelenka)

FbC Sokol Rokycany - FBC PANTHERS LIBEREC  5:7
branky: 19. Matěj Kodl, 44. Michal Marek, 45. Matěj Kodl, 52. Radek Orosz, 59. Jan Vaněk - 1. Tomáš Szabo, 11. Jakub Ježek, 21. Jakub Ježek, 27. Tomáš Szabo, 40. David Vágner, 46. Pavel Urbánek, 52. Jakub Ježek; rozhodčí: Michal Tichý - Filip Rybnikár; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Lukáš Nohovec 35 - Stanislav Kolomazník 19; po třetinách: 1:2, 0:3, 4:2
60:00 Komentář trenéra domácích: Liberec byl dnes lepším týmem, dvě třetiny jsme tahali jasně za kratší konec, ve třetí třetině jsme konečně začali více běhat a soupeři jsme se tím herně vyrovnali. Přejeme jim hodně štěstí v honbě za postupem do národní ligy.
60:00 Komentář trenéra hostů: Pěkné útočné utkání které jsme si zkomplikovali svými chybami. Děkujeme soupeři.
59:59 Domácí se snažili, seč jim síly stačily, ale na výhru to nestačilo. Střely na branku 11:12
59:27 Domácí zkoušejí hru bez brankáře
58:32 GÓL FbC Sokol Rokycany! 5:7
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil #14 Jan Vaněk, asistoval #16 Karel Zelenka (5:7)
58:00 Hosté teď neproměnili stoprocentní šanci
56:39 Timeout FbC Sokol Rokycany
55:40 V bolestech se na lavičku dostal domácí hráč číslo 14, naštěstí už je v pořádku
55:00 Hráč hostí se na chvíli octl v bráně domácích
53:38 Povedený postupný útok domácích nekončí gólem
51:51 GÓL FbC Sokol Rokycany! 4:7
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil #18 Radek Orosz, asistoval #17 Martin Soukup (4:7)
51:40 GÓL FBC PANTHERS LIBEREC ! 3:7
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil #13 Jakub Ježek, asistoval #3 Jiří Špak (3:7)
51:24 Domácí se po dlouhé době dostali pod tlak
50:12 Volný úder na slibné pozici skončil na hrudi gólmana hostů
49:28 Scénář třetiny se mění, na rozdíl od předchozích dvou třetin mají nyní převahu domácí
46:59 Rokycanští se snaží urvat výhru na svou stranu, ale gólman většinu šancí chytá
45:25 GÓL FBC PANTHERS LIBEREC ! 3:6
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil #4 Pavel Urbánek, asistoval #2 David Vágner (3:6)
44:39 Po dvou rychlých gólech hrají hosté jak opaření
44:35 GÓL FbC Sokol Rokycany! 3:5
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil #88 Matěj Kodl bez asistence (3:5)
43:08 GÓL FbC Sokol Rokycany! 2:5
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil #27 Michal Marek, asistoval #88 Matěj Kodl (2:5)
39:05 GÓL FBC PANTHERS LIBEREC ! 1:5
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil #2 David Vágner, asistoval #4 Pavel Urbánek (1:5)
37:14 Střelu hráče hostů Tomáše Szabo opět vyrazil brankář domácích
35:14 Další zákrok domácího gólmana, domácí se nemůžou dostat z vlastní poloviny
34:00 Další střela hostí skončila na horní tyčce
32:46 Neskutečný zákrok domácího brankáře Lukáše Nohovce
31:43 Skvělá akce hostí skončila zákrokem domácího brankáře
30:50 Před bránou domácích se pošťuchují dva hráči
29:29 Brankář vytáhl konečky prstů stoprocentní šanci domácího hráče Jakuba Boháče
28:48 A další break v podání domácích
27:39 Nadějný break domácích skončil střelou mimo bránu
26:29 GÓL FBC PANTHERS LIBEREC ! 1:4
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil #18 Tomáš Szabo, asistoval #19 Ondřej Neuman (1:4)
26:10 Rozhodčí odpískal velmi přísné vylouční
24:49 Ani po pěti dorážkách se nepodařilo domácím dotlačit míček do brány
23:38 Střela domácích z těsné blízkosti brány skončila jen na hrudi gólmana
22:06 Vývoj druhé třetiny se zatím od první moc neliší
20:54 GÓL FBC PANTHERS LIBEREC ! 1:3
20:28 Střela z půlky se zvláštně odrazila od mantinelu před bránu domácích
20:00 První třetina se odehrávala spíše na polovině domácích, až ke konci třetiny jsme viděli mírný tlak domácích. Střely na bránu: 7:14
19:12 Vstřelený gól domácí nabudil k útočení
18:21 GÓL FbC Sokol Rokycany! 1:2
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil #88 Matěj Kodl, asistoval #17 Martin Soukup (1:2)
17:27 Volný úder se domácím nepovedl, trefili prvního hráče
16:17 Větší část zápasu se odehrává na polovině domácích
15:52 Hosté si připravují postupný útok
12:46 Domácímu hráči Jakubu Boháčovi ve velké šanci sjel míček z hole
12:26 Hosté opět na útočné polovině
10:42 GÓL FBC PANTHERS LIBEREC ! 0:2
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil #13 Jakub Ježek, asistoval #19 Ondřej Neuman (0:2)
10:42 Po velkém tlaku už nestihl brankář domácích zareagovat na střelu Jakuba Ježka
09:05 Hráč hostí číslo 6 zůstal po střetu ležet na zemi
08:00 Domácí se dostali pod tlak
06:10 První zajímavější akce domácích neskončila gólem
05:06 Po rychlém začátku se hra mírně uklidnila
03:50 Domácí dokázali hosty na chvíli zatlačit na jejich polovinu
02:56 Brankář domácích Lukáš Nohovec vytahuje jednu šanci za druhou
01:50 Hra se ustálila na polovině domácích
01:03 Zápas začal v rychlém tempu, první větší šance hostí končí gólem