Tatran

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

Herbadent Praha 11 SJM - Tatran Omlux Střešovice 6:1
branky: 4. Lucie Primusová, 6. Lucie Primusová, 18. Dominika Steinbachová, 29. Lucia Jelínková, 33. Eliška Krupnová, 45. Barbora Polívková - 56. Lucie Chaloupková; rozhodčí: Lucie Hejnová - Jitka Romančáková; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Karolína Červová 6 - Kateřina Blahutová 37; po třetinách: 3:0, 2:0, 1:1
60:01 Vyjádření hostujícího trenéra (Luděk Pasecký): Dneska jsme asi vytvořili rekord za nejmladší soupisku. Měli jsme ze zápasu respekt, což se projevilo nedůrazem v první třetině. Obrovsky nás ale podržela brankářka a kondičně jsme postupně srovnávali krok. Jsme rádi, že nás Herbadent nevydržel presovat ve třetí třetině, dal nám dýchat a vybojovali jsme i čestný gól. Dřeme na play-down!
60:01 Vyjádření trenérky domácích (Karolína Šatalíková): Snažily jsme se hrát ve vysokém tempu, vstřelit co nejvíce gólů a napadat hodně rozehrávku soupeře, ten však hrál velmi kompaktní obranu a pozorně blokoval naše střelecké pokusy. Ještě bych vyzdvihla výkon hostující brankářky, která zachytala velmi dobře. Tyto faktory vedli k tomuto konečnému výsledku.
60:00 Střely ve třetí třetině: Herbadent - 9, Tatran - 3
59:59 Zápas končí výhrou domácích 6:1.
59:45 Herbadent se vysokým presinkem snažil vsítit sedmý gól, ale nedaří se.
59:03 Na konci sledujeme ještě trochu vystupňované tempo a hra se teď přelévá ze strany na stranu.
59:00 Poslední minuta zápasu.
58:45 Tereza Pilíková bekhendem jen do gólmanky.
57:49 Timeout Tatran Omlux Střešovice
57:49 Tatran ještě zkouší něco vymyslet a bere si oddechový čas.
55:19 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 6:1
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #71 Lucie Chaloupková, asistoval #44 Barbora Zabavská (6:1)
55:19 A ze sedmé střely už Tatran udeřil. Odražený balónek pěkně sklepla ze vzduchu do sítě Lucie Chaloupková.
54:03 Tatran opět prověřil domácí brankářku.
52:36 Barča Sádková míjí prázdnou bránu po krásné krosové nahrávce.
49:50 Zápas stále nabízí stejný obraz hry, Herbadent dobývá obranný val Tatranu.
47:07 Kateřina Blahutová zastavila střelu Barči Sádkové.
46:13 Dominika Šteglová zblízka pouze do tyče.
44:01 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 6:0
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #69 Barbora Polívková, asistoval #10 Barbora Sádková (6:0)
44:01 Spolupráce dvou Barbor končí šestým gólem v síti Tatranu, střelkyní Barbora Polívková asistentkou Barbora Sádková.
42:07 Eliška Krupnová opět kousek nad bránu.
41:06 Do hry se dostává i kompletní třetí formace Herbadentu.
40:00 Druhá třetina už přinesla i drobnou aktivitu Tatranu směrem kupředu, ale zápas stále ovládají domácí hráčky.
40:00 Střely ve druhé třetině: Herbadent - 14, Tatran - 4
39:48 Eliška Krupnová i Tereza Pilíková střílejí opět těsně mimo bránu.
37:44 Eliška Krupnová vymotala dvě soupeřky, ale zakončení z úhlu gólem nekončí.
35:12 Karolína Vlachová zkusila vystřelit, ale domácí gólmanka stále pozorná.
34:15 Dnešní utkání sleduje přímo v hale 70 diváků!
32:19 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 5:0
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #5 Eliška Krupnová, asistoval #7 Lucie Primusová (5:0)
32:19 Eliška Krupnová tentokrát zamířila přesněji a její projektil skončil přesně nad ramenem gólmanky.
31:32 Eliška Krupnová prověřila pozornost Kateřiny Blahutová, ta bez problému chytá přízemní ránu.
28:57 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 4:0
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #24 Lucia Jelínková, asistoval #5 Eliška Krupnová (4:0)
28:57 Lucía Košturiaková si vyměnila balónek s Eliškou Krupnovou a poté ho nekompromisně zavěsila pod břevno.
28:03 Adéla Kramperová pod tlakem zakončila pouze do nohou domácí gólmanky. Ale ve druhé třetině se Tatran přeci jen pokouší i o útočné výpady.
27:18 Pokus o druhou prověrku Karolíny Červové končí kousek mimo bránu.
25:11 Lucie Primusová z úhlu míjí odkrytou bránu a stále čeká na svůj třetí zásah.
24:19 Tatran zapisuje svou první střelu na bránu, ale Karolína Červová v nelehké pozici likviduje první šanci soupeře.
23:52 Dominika Šteglová vystřelila z osy hřiště, její střela však bez jakékoliv teče končí v rohu.
22:20 Kateřina Blahutová zkrotila nastřelení Denisy Billé.
21:08 Tereza Pilíková těsně míjí v dobré šanci.
20:01 Tatran vyhrál úvodní buly druhé třetiny.
20:00 První třetina byla naprosto jednoznačnou záležitostí a Tatran se soustředí pouze na obranu. Uvidíme jestli si v druhé třetině připíše svou první střelu na bránu, nebo bude pokračovat v nastoleném trendu, že nejlepší útok je obrana.
20:00 Střely v první třetině: Herbadent - 19, Tatran - 0
19:40 První třetina se pomalu chýlí ke konci.
17:15 Lucie Primusová málem zkompletovala hattrick, ale pod tlakem obránkyně těsně minula bránu.
17:08 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 3:0
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #13 Dominika Steinbachová, asistoval #16 Monika Slavíková (3:0)
17:08 Monika Slavíková vybojovala balónek a Dominika Steinbachová se nemýlila.
15:49 Martina Čapková ukázala šikovné ruce při efektní stahovačce, ale poté přestřelila bránu.
15:00 Lucía Košturiaková netrefuje prudkou krosovou nahrávku do ideální pozice.
14:22 Dominika Steinbachová střelou z první díky teči obránkyně míjí bránu.
13:34 Pěkná akce dua Dominika Šteglová - Tereza Pilíková končí opět střelou do bloku.
12:47 Opět jsme viděli pasáž bez větších šancí. Herbadent má více ze hry, ale neprosazuje se do jasných brankových příležitostí.
11:10 Tatran teď poprvé v zápase déle kontroloval balónek.
08:46 Martina Čapková si dobře seběhla, ale její střela skončila na noze Kateřiny Blahutové.
07:59 Tatran se zatím k ohrožení brány nedostává a jen vyhazuje míček.
07:17 Do zakončení se drala Saša Ferencová, z velkého úhlu však netrefuje branku.
06:19 Lucie Primusová opět před brankou, tentokrát v těžké pozici na dlouhou hůl míjí.
05:06 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 2:0
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #7 Lucie Primusová, asistoval #3 Tereza Pilíková (2:0)
05:06 A skvělá premiéra pokračuje. Lucie Primusová opět dobře postavená před brankou Tatranu a její dorážka končí v síti. Dočkáme se hattricku?
03:52 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 1:0
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #7 Lucie Primusová, asistoval #27 Dominika Podhráská (1:0)
03:52 A debutantka Lucie Primusová se hned zapisuje do historie utkání, když se ve správný čas ocitla na správném místě a jen protečovala nastřelení Dominiky Šteglové do branky hostí.
03:12 Utkání se odehrává více na mantinelech než na ose hřiště a proto zatím nenabízí mnoho vzruchu před jednou či druhou bránou.
01:30 Od prvních střídání se do utkání zapojuje debutantka v extralize Lucie Primusová.
00:10 Herbadent je hned od úvodu v tlaku a snaží se vstřelit gól.
00:00 Vítáme vás u utkání 20.kola extraligy žen. Dnes se utká lídr soutěže domácí Herbadent se soupeřkami ze Střešovic. Utkání má jasného favorita v domácím týmu, ale hostující hráčky se jistě pokusí zápas svým soupeřkám co nejvíce znepříjemnit.