3.

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - 1. SC Vítkovice Oxdog 4:5pn
branky: 2. Petr Trulík, 34. Patrik Šimíček, 39. Marek Švajný, 57. Juraj Kováč - 3. Filip Heczko, 15. Lukáš Veltšmíd, 18. Pavel Brus, 58. Jan Šebesta, N Adam Delong; rozhodčí: Pavel Hála - Martin Kotala; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 365; zásahy brankářů: Štěpán Laja 14 - Lukáš Souček 11; po třetinách: 1:3, 2:0, 1:1, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC Vítkovice Oxdog hráč #44 Lukáš Hájek a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #6 Dominik Klimscha , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC Vítkovice Oxdog hráč #72 Adam Delong a vstřelil rozhodující gól (4:5).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #11 Petr Trulík , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC Vítkovice Oxdog hráč #64 Lukáš Veltšmíd , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Komentář trenéra hostů pana Deuse: Podobný zápas jako s Brnem, i když jsme obzvlášť v první třetině domácí zatlačili do hluboké defenzivy. Měli jsme spoustu šancí, bohužel rozdíl byl jen dvougólový, který jim dodával energii se zápasem ještě něco udělat. I proto nám nevyšla druhá část podle představ. V té třetí jsme se vrátili ve velkém stylu. Bohužel stačilo to pouze na dva body., Děkujeme soupeři i fanouškům za skvělou atmosféru.
65:00 Komentář asistenta trenéra pana Skácela : Vyrovnaný zápas, některé góly jsme obdrželi po zbytečných chybách. Škoda toho závěrečného vyrovnávacího. jsme rádi za 4 body ze zápasu s Boleslaví a s Vítkovicem, jsou to body navíc, se kterými jsme až tak nepočítali. Děkujeme skvělým divákům
65:00 Nejlepší hráči utkání se stali za FBC Ostrava Štěpán Laja a za Vítkovice ADAM Delong
65:00 Střely celkem 15 - 18
65:00 Střely v prodloužení v poměru 2 - 2
65:00 Ukončení prodloužení
64:04 Infarktový stav způsobil Peřka, ale Souček výborně vykopl míček nohama
62:27 Brauer bezprostředně před Lajou, ale míček šel za mantinel
60:47 Šimíček svůj výjezd po mantinelu příliš zdokonaloval, až je obral Veltšmíd
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve třetí třetině v poměru 3 - 5
59:29 Timeout 1. SC Vítkovice Oxdog
59:21 Ivan sice nestihl dlouhý výhoz Laji, ještě však dobíhal Hrabal, který byl však taky neúspěšný
59:08 Poslední minuta bude vážně o nervy
58:13 Zaváhání Švajného málem využil Matějčík
57:33 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 4:4
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #17 Jan Šebesta, asistoval #72 Adam Delong (4:4)
57:33 Nedorozumění v ostravské obraně trestá Šebesta
57:19 Žydel natáhl na střelu, ale jeho dělovku schytal spoluhráč Matúš
56:00 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #36 Juraj Kováč, asistoval #90 Radim Ivan (4:3)
56:00 Lahůdka v podání Kováče, kdy si narazil s Ivanem, který z rohu přihrává před bránu a Kováč ze vzduchu skóruje
55:06 Matějčík obral Šimíka velice chytře o míček a Vítkovice můžou jít dopředu
54:08 Výtečně míček podsekl Komačka z poloviny hřiště, škoda že Souček viděl a tedy chytá přímo do rukou
52:47 Teď pro změnu brání už přes minutku Vítkovice a sledují, jak si míček předává Krzyžanek, Vítovec a Švajný
51:41 8 minut do konce a hala fandí jak o duši. Fanoušci se přeřvávají. Dohromady jsme ve třetí třetině však viděli tři střely na bránu, to není příliš velké množství
50:12 Druhá přesilovková minuta už tak úspěšná nebyla, míček velmi dobře držely Vítkovice
49:27 Před Součkem je to hodně zhuštěné, tak to zkouší Ostravané z obrany
47:34 Delonga na středu dokonce ostravští hráči ztrojili, aby se nedostal ke střele
46:01 Teď kdyby Heczko střílel z první po nahrávce Delonga přes šířku hřiště, tak by byl gól, protože před ním byla odkrytá brána, vítkovický obránce však šanci prováhal
45:21 Utkání sleduje 235 diváků
44:33 Brutální souhra kolem Lajovy brány v podání Matúše, Veltšmída a Metějčíka, ale ostravský gólman míček sevřel mezi nohy
43:00 Heczko se ocitl v bolestné pozici na hřišti a přerušovala se hra, když ale přiběhla zdravotnice v sexy oblečku, hned se mu udělalo lépe
42:15 První dvě minuty vypadaly jako začátek utkání, od první sekundy naplno, bodejť by ne, když je srovnaný stav a ještě daleko do konce
40:00 Střely ve druhé třetině v poměru 5 - 3
39:52 Teď Švajný s Komačkou vyhnali Šebestu až na jeho obranou polovinu, že nemohl zaútočit
38:30 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #43 Marek Švajný, asistoval #14 Petr Krzyžanek (3:3)
38:30 Srovnání je tady!! Přesilovku využívá Švajný na středu po výborně vyčihlé přihrávce Krzyžanka od mantinelu přes hráče
36:17 Žydel se vydal na své typické sólo, Komačka jej zfauloval, Žydel rozehrává přes šířku hřiště na Šebestu, kterého vykryl obránce Svačinka a pomohl tak Lajovi
35:45 Spolupráce Krzyžanek - Vítovec funguje velice dobře
33:56 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #13 Patrik Šimíček, asistoval #10 Jan Šimík (2:3)
33:56 Šimík chytil dlouhou přihrávku od Laji, nahrává na druhou stranu k tyči, kde číhá Šimíček a ze vzduchu prostřeluje Součka
32:17 Peřka nahrával zpoza brány na Trulíka, který operoval před Součkem, ale nevyoperoval
31:34 Krzyžanek dlouhý balónek na nabíhajícího Peřku, ale druhý jmenovaný byl faulován, standartka Ostravy, dvě přihrávky a Švajný střílí nad bránu
29:15 Matějčík s míčkem obkroužil hřiště, ale ke střele se nedostal
27:24 Souček moc práce nemá, Ostrava se před něj moc nedostane, spíš jen střílí ze stran, ale rány blokují obránci
26:42 Komačka pěkně míček zády k bráně zpracoval a poslal mezi nohama na Šimíčka, který však střílí za mantinel
26:11 Hrubý ze středu střela s vytočením, ale Laja pozorný
23:54 Vítkovice opět semkly Ostravu, když se Peřka snažil o únik, hned ho dva hráči sevřeli
21:56 Hubálek na vrcholu rozdává balónek do stran na Heczka a Hrubého
20:33 Sympatický kros Švajného na Šimíka, ale druhý jmenovaný asi nahrávku nečekal, proto ta střela vypadala, jak vypadala
20:00 Střely v první třetině v poměru 5 - 8
18:44 Švajného o míček obral Hájek a Svačinkova přihrávka Šimíkovi také moc přesná nebyla, že se míčku chopí Vítkovice
18:13 Ostrava se nějak nedostává z tlaku, Brus nahrál kros na Žydela, který střílí z první, míček šel za mantinel
17:05 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 1:3
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #5 Pavel Brus, asistoval #64 Lukáš Veltšmíd (1:3)
17:05 Už jen pár sekund zbývalo do konce přesilovky, když z rohu Veltšmíd nahrává na Bruse a ten posílá příklep z vrchu, kdy Laja sice viděl, ale nestačil zareagovat
14:40 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 1:2
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #64 Lukáš Veltšmíd, asistoval #68 Marek Matejčík (1:2)
14:40 No, škoda, Lipový se sám dostal pod tlak a Veltšmíd byl velmi šikovný, vypíchl míček, vytočil se a střílí gól k bližší tyyči
13:04 Šebestův nájezd na půlce zpacifikoval Kašovský
12:32 Brusovu žabku z první Laja vyráží
11:50 První minutu Ostrava přežila, i když slibně střílel Veltšmíd a Brus
08:51 Tak z přesilovky nic nebylo, Ostrava si přihrávala příliš daleko od brány a ani moc ložených šancí neměla
07:51 Brus blokuje střelu Peřky
05:45 Vítkovice zamkly Ostravu na jejich polovině, když si přihrávaly za Lajovou brankou
05:01 Šebesta celkem pohodově vystřelil přes Kováče, ještě že Laja byl pozorný
04:30 Brus kombinuje s Žydelem a koumají, kde by rozehráli, nakonec to zkusili přes Delonga, ale míček získala Ostrava
02:47 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 1:1
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #8 Filip Heczko bez asistence (1:1)
02:47 To je škody, Krzyžanek krásně nahrál kros na Kováče, ale ten to jaksi vůbec nečekal, Heczko byl u míčku dříve, udělal si výlet do útoku a tvrdě vystřelil
01:36 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #11 Petr Trulík bez asistence (1:0)
01:36 Trulík se zmocnil ztraceného míčku, udělal 4 rychlé kroky, nabral na backhand a vymetl protější roh Součkovy brány
00:44 Ostrava vyhrála buly a dokonce se dostala k první střele, Švajný střílí po zemi a Souček nastavuje nohu