• 59 58:40
    7:5
    ()

Florbal Torpedo Havířov - 1. MVIL Ostrava 7:5
branky: 17. Kamil Peřka, 25. Michal Kajpuš, 40. Tomáš Vlach, 44. Pavel Kožušník, 52. Marek Čížek, 59. Jakub Kantor, 59. Pavel Kožušník - 13. Jiří Šebesta, 34. Adam Tesárek, 46. Jakub Robenek, 49. Filip Machálek, 53. Filip Machálek; rozhodčí: Ondřej Vašíček - Lukáš Wengřín; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 86; zásahy brankářů: Petr Palovský 12, Jiří Švihl 10 - Vojtěch Kořínek 30; po třetinách: 1:1, 2:1, 4:3
60:00 Komentář k zápasu: Domácí - nám o nic nešlo, soupeři šlo o vše výsledek je jaký je. Hosté - rozhodli zkušenosti matadorů Pavla kožušnika a spol
60:00 ve 3 třetině poměr střel na bránu 15:10
59:54 poslední vhazování
59:30 tlak ostravy opět bez brankáře
58:40 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 7:5
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #10 Pavel Kožušník bez asistence (7:5)
58:20 ostrava hraje bez brankáře
58:03 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 6:5
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #11 Jakub Kantor, asistoval #23 Michal Kajpuš (6:5)
52:57 GÓL 1. MVIL Ostrava! 5:5
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #12 Filip Machálek, asistoval #24 Lukáš Tomiczek (5:5)
52:28 hra domácích se zrychluje
51:44 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 5:4
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #9 Marek Čížek, asistoval #23 Michal Kajpuš (5:4)
50:03 hra se přelevá z jedné strany na druhou
49:45 brankář ostravy chytá další vyloženou šanci domácích
48:21 bohužel domácí strácí náskok a zápas je vyrovnán
48:20 GÓL 1. MVIL Ostrava! 4:4
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #12 Filip Machálek, asistoval #6 Michal Dombrovský (4:4)
47:19 brankář domácích se vyznamenal jasnou šanci ostravy chytil
46:28 hra před bránou soupeře další 2 střely které brankář chytil
45:38 snižující gol nabudil hráče ostravy a hrají před bránou domácích
45:18 GÓL 1. MVIL Ostrava! 4:3
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #56 Jakub Robenek, asistoval #24 Lukáš Tomiczek (4:3)
44:56 akce ostravy, střela nad bránu domácích
43:17 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 4:2
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #10 Pavel Kožušník, asistoval #73 Kamil Peřka (4:2)
42:17 hráč domácích č. 20 překvapil vlastního brankaře, ten si z vzniklou situaci poradil na posledni chvili
41:35 tlak domáci jako ve druhé třetině
40:31 nádherná akce domácích hráč č. 11 ale nazakončil do brány
40:00 střely na bránu ve 2 třetině ve prospěch domácích 10:6
39:22 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 3:2
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #3 Tomáš Vlach, asistoval #10 Pavel Kožušník (3:2)
39:22 tlak domácích korunovám 3 brankou
38:22 mirný tlak ostravy, hra se přelévá z jedné strany na druhou
37:38 v jasné šanci domácí zase přestřelili bránu ostravy
36:45 akce domácích hráču na bránu ostravy chycena brankářem, tlak domácích pokračuje
36:25 domácí hráč č. 3 střilí nad bránu ostravy
35:04 další trvalejší tlak ostravy
33:09 GÓL 1. MVIL Ostrava! 2:2
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #10 Adam Tesárek, asistoval #56 Jakub Robenek (2:2)
31:12 ostrava zvýšila tempo a na chvili uzavřela svého soupeře před jeho brankou
31:04 Střídání brankáře. Nový brankář #88 Jiří Švihl družstva Florbal Torpedo Havířov
29:49 torpédo má výraznou převahu,škoda nevyužitých šancí
28:42 po rýchlé kombinaci ostravy se vyznamenal domácí brankář a vytěsnil míč mimo hrací plochu
27:42 tlak domácí je značný ještě ostravu ve druhé třetině k ničemu nepustili
26:10 první hrozivější výpad ostravy, ale nezakončený střelou na bránu domácích
25:08 torpedo v prvních pěti minutách druhé třeti je jako vyměněno a hýři aktivitou
24:45 nátlak domácích pokračuje další krásnou střelou na brankáře ostravy
24:06 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 2:1
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #23 Michal Kajpuš, asistoval #9 Marek Čížek (2:1)
22:50 po skoro minutové tlaku domácí na bránu soupeře a dvou krásných střelách končí míč v zámezí
20:55 krásná akce domacích bohužel střela zablokována
20:00 střely na branku v první třetině: 11:11
19:23 jeden s posledních utoku torpeda
19:05 střela ostravy těsně nad branku torpeda
18:20 další střela domácí se štěštím chycena brankářem ostravy
16:45 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 1:1
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #73 Kamil Peřka, asistoval #10 Pavel Kožušník (1:1)
16:06 rychlá akce soupeře, jen se štěstí brankář torpeda vytěsnil střelu mimo bránu
15:02 dvě střely torpeda bohužel nevyužity brankář byl připraven
14:01 po dlouhé době zákrok brankáře ostravy
12:13 GÓL 1. MVIL Ostrava! 0:1
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #23 Jiří Šebesta, asistoval #24 Lukáš Tomiczek (0:1)
11:36 další rána ostravy a neštěstí brankář torpeda byl včas na místě
10:00 prvních deset minut nepřesvědčivého vykonu domácích. Více za hry mají ostravští soupeři
08:20 teď mělo torpedo velké štěstí padla tyč po střele ostravy
06:55 další dvě povedené střely soupeře na naší bránu, ale brankář byl v obou případech připraven
04:47 první pokus domácích o střelu ale ta byla zblokována obranou
02:31 po váhavém začátku obou týmu došlo k první střele soupeře těsně mimo branku
00:00 Utkání právě začalo
00:00 Utkání začne zhruba za 15 minut
00:00 LINE UP HOSTŮ: Golman: 82 Kořínek Vojtěch Do pole: 6 Dombrovský Michal; 75 Adamík Jan; 56 Robenek Jakub; 12 Machálek Filip; 10 Tesárek Adam
00:00 LINE UP DOMÁCÍCH: Golman: 31 Palovský Petr, Do pole: 8 Peřka Vojtěch; 3 Vlach Tomáš; 10 Kožušník Pavel; 73 Peřka Kamil; 83 Mattivi David
00:00 Hezké odpoledne. Vítám Vás u online zápisu z utkáni 2. ligy mužů mezi Torpedem Havířov a 1. MVIL Ostrava