3:7
    Jan MIESZEK
    (Klus)

FbC BD STAV Frýdek-Místek - Z.F.K. AQM Petrovice 3:7
branky: 10. Tomáš Vežranovský, 24. Václav Štrbák, 41. Radek Měrka - 10. Ondřej Firda, 19. Jiří Klus, 23. Marek Cihelka, 26. Martin Schulhauser, 37. Marek Porosz, 45. Ondřej Firda, 60. Jan Mieszek; rozhodčí: Ondřej Vašíček - Lukáš Wengřín; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Michal Zápalka 36 - Jakub Rataj 32; po třetinách: 1:2, 1:3, 1:2
59:36 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 3:7
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #7 Jan Mieszek, asistoval #23 Jiří Klus (3:7)
59:30 Do konce utkání zbývá půl minuty a stále nevidíme žádné střely na bránu. Petrovice skvěle brání.
57:22 Frýdek kontroluje míček, ale Petrovice je nepouštějí do žádných šancí.
56:02 Timeout FbC BD STAV Frýdek-Místek
56:00 Domácí už mají pouze 4 minuty na vstřelení tří branek a vyrovnání. S touhle hrou to bude velmi těžký úkol.
55:03 Po dlouhé době první střela. Štrbák však mířil hodně vedle.
53:29 Domácím se nedaří rozehrávky. Petrovice napadají hodně vepředu a nepouštějí soupeře do hry.
52:12 Petrovice se snaží kontrolovat míček a netlačí se za každou cenu do šancí. Skóre hraje v jejich prospěch.
51:00 Obrovské šance na obou stranách z dorážek. Golmani opět podrželi.
48:45 Do pěkné situace se dostal Libor Stránský, ale střílel mimo bránu.
47:42 Frýdečtí se naopak do útoku propracovávají postupně a tudíž pracněji.
46:46 Petrovice se opět snaží uspět dlouhými náhozy na bránu a následnou dorážkou.
44:27 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 3:6
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #5 Ondřej Firda, asistoval #86 Vítězslav Růžička (3:6)
44:19 Domácí více kontrolují míček, jen se nedostávají do střel.
42:23 Nevím co Frýdečtí dělali v šatně, ale vypadá to, že nabrali druhý dech.
40:04 GÓL FbC BD STAV Frýdek-Místek! 3:5
Branku družstva FbC BD STAV Frýdek-Místek vstřelil #19 Radek Měrka, asistoval #12 Vojtěch Gřunděl (3:5)
40:04 Gřunděl po buly získal míček, nahrál Měrkovi na levou polovinu hřiště a ten nekompromisně vymetl pravý růžek brány.
40:00 Počet střel na bránu v druhé třetině úplně neodpovídá stavu utkání ani držení míčku. Poměr je 13:13.
39:33 Hraje se převážně na polovině domácích. Jen občas se daří hru přesunout a pohrozit gólem.
38:48 Štrbák dneska hraje výborně.
36:20 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 2:5
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #33 Marek Porosz bez asistence (2:5)
34:39 V tomto oslabení Petrovic nejvíce zazářil brankář Rataj.
34:37 Petrovice jsou v plném počtu.
33:33 Po tečované střele se míček ocitl až na brankové čáře, odkud jej brankář se štěstím sebral.
33:08 První plnohodnotná přesilovka Frýdku. Tak co předvedou?
31:27 Frýdečtí jsou v plném počtu. Oslabení přežili bez úhony.
30:27 Domácím se prozatím daří bránít, ale Petrovice mají velmi kvalitní přesilovou hru.
29:12 Velmi pomalá a rozvážná rozehrávka z vlastní poloviny a následná střela Štrbáka z dálky... ta však mířila pár centimetrů mimo.
28:05 Ke střele se dostal Lukáš Žurek po nahrávce Gřunděla. Ale brankář stál v ideálním postavení.
26:46 Oproti předchozí třetině se hra trochu zpomalila a hráči hrají více na jistotu.
25:25 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 2:4
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #44 Martin Schulhauser z trestného střílení (2:4)
25:25 Po faulu Kalivody se postavil k nájezdu Schulhauser a nemýlil se.
23:41 GÓL FbC BD STAV Frýdek-Místek! 2:3
Branku družstva FbC BD STAV Frýdek-Místek vstřelil #11 Václav Štrbák, asistoval #20 Vít Korbaš (2:3)
23:00 Gřunděl nahrával Lukáši Žurkovi před prázdnou bránu. Ten mířil mimo.
22:25 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 1:3
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #13 Marek Cihelka, asistoval #15 Martin Ščigel (1:3)
22:01 Standardní situaci na polovině Petrovic zakončila nepřesná střela Kahánka.
20:54 Vežranovský při rozehrávce na středu hřiště přišel o míček a Petrovice se ocitly v obrovské šanci.
20:00 Po první třetině je počet střel na bránu 20:12 pro Petrovice.
18:18 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 1:2
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #23 Jiří Klus, asistoval #7 Jan Mieszek (1:2)
18:18 Tvrdá střela na vzdálenější tyč a Zápalka neměl šanci.
17:49 Zápalka teď několikrát krásně vychytal velké šance Petrovic.
17:09 Hra se přelévá velmi rychle ze strany na stranu. A četně se střílí.
15:01 Po zásahu míčkem do obličeje leží na ploše Dan Žurek. Ale vstává a za potlesku odchází střídat.
14:43 Petrovice se ocitly v obrovské šanci při rozehrávce na polovině domácích.
13:29 Oba týmy v plném počtu.
13:06 Frýdek hraje krátkou přesilovku.
12:38 Ve hře 4 na 4 jsou aktivnější Petrovice.
11:29 Trestné střílení družstva FbC BD STAV Frýdek-Místek neproměnil #10 Tomáš Vežranovský.
11:01 Pěknou střelu na bránu vyslal opět Vežranovský. Brankář vyráží...
09:56 GÓL FbC BD STAV Frýdek-Místek! 1:1
Branku družstva FbC BD STAV Frýdek-Místek vstřelil #10 Tomáš Vežranovský, asistoval #8 Lukáš Žurek (1:1)
09:56 Oba góly padly po rychlých přesunech na soupeřovu polovinu ve dvou na jednoho.
09:19 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 0:1
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #5 Ondřej Firda, asistoval #46 Patrik Michalík (0:1)
09:10 Do brejku se po nahrávce Měrky dostal Závodný, ale brankáře neoklamal.
07:21 Štrbák si zavezl míček na soupeřovu polovinu a ze špatného úhlu vystřelil. Bohužel míjel bránu.
06:43 Hra zatím probíhá velmi plynule, bez zbytečných přerušování.
06:23 Petrovice se snaží nahazovat míček před bránu a následně dorážet. Zápalka v takových situacích zatím vždy podržel tým.
04:59 Teď si Kahánek trochu nerozuměl s Vežranovským, když naslepo nahrával na střed hřiště.
04:01 Obrovská šance domácích. Míček na soupeřovu polovinu dovedl Gřunděl a Kahánek ještě dorážel. Míček byl pár sekund nezvěstný, ale za brankovou čáru se nedostal.
02:55 Krásnou střelu na bránu vyslal Korbáš, ale brankář ji stihl zachytit.
02:23 Petrovice se k míčku nedostávají moc často, ale když už, tak zahrozí.
01:20 Střelu hostů zblokoval Kalivoda a Frýdek vyrážíopět do útoku.
00:40 V začátku utkání kontrolují míček domácí.