58
  • 58 57:52
    Králův Dvůr

Wizards DDM Praha 10 - T.B.C. Králův Dvůr 5:6
branky: 1. Jaroslav Kincl, 7. Jan Heller, 37. Karel Smutný, 43. Tomáš Kincl, 45. Jan Heller - 6. Michal Kubert, 14. Tomáš Pokorný, 38. Jakub Votava, 41. Jakub Votava, 48. Václav Linhart, 49. Tomáš Pokorný; rozhodčí: Martin Kněžík - Jan Knap; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Lukáš Vávra 37 - David Kuliha 31; po třetinách: 2:2, 1:1, 2:3
60:00 Střely po třetí třetině 20:11
59:19 Zdá se že hráči hostí do konce zápasu budou kontrolovat hru. Míček drží v rohu u branky soupeřů.
57:52 Timeout T.B.C. Králův Dvůr
57:52 Síly na hřišti se rázem srovnali, Sluka si odsedí dvě minuty za bránění ve hře.
57:26 Hráči T.B.C. si nikam netlačí a vyčvávají, což se jim může vymstít.
56:02 T.B.C. mají šanci svůj náskok ještě zvýšit, až do konce utkání budou mít výhodu přesilové hry.
55:12 Tomáš Kincl už dnes nedohraje. Za sprosté výroky k rozhodčím jde předčasně do šaten.
51:41 Linhart proběhl celé hřiště, jeho střela jen o centimetry minula pravý horní roh domácí branky.
50:15 Zápas je plný emocí, které se začínají projevovat i na hřišti. Jaroslav Kincl atakoval brankáře Kulihu i když už měl balonek pod kontrolou.
48:09 Timeout Wizards DDM Praha 10
48:09 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:6
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #89 Tomáš Pokorný, asistoval #15 Marek Sluka (5:6)
48:09 Pokorný si naběhl na střed, dostal přesnou přihrávku od Sluky a zavěsil přesně pod horní tyč.
47:54 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:5
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #7 Václav Linhart, asistoval #93 Patrik Svoboda (5:5)
47:54 Svoboda dlouhým lobem našel přesně Linharta. Ten před brankou udělal kličku a prázdnou branku neměl problém trefit.
46:11 Svoboda hezky na mantinelu uvolnil Pokorného J., který trefil pouze boční síť.
44:20 GÓL Wizards DDM Praha 10! 5:4
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #23 Jan Heller, asistoval #58 Tomáš Kincl (5:4)
44:20 Wizards rychle rozehráli standartní situaci a využili rozházené obrany hostů. Heller už měl snadnou práci a prostřelil bezmocného Kulihu.
43:28 Kuliha se na začátku třetiny zapotí. Skvěle zasáhl proti osamocenému protihráči stojícím přímo před ním.
42:27 GÓL Wizards DDM Praha 10! 4:4
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #58 Tomáš Kincl, asistoval #22 Martin Lazárek (4:4)
42:27 A je zase srovnáno. Tomáš Kincl přehodil ležícího a bezmocného Kulihu.
40:33 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #19 Jakub Votava, asistoval #89 Tomáš Pokorný (3:4)
40:33 Tomáš Pokorný od mantinelu sklepl do běhu Votavovi, který se trefil přesně pod horní tyč domácí branky.
40:00 Vyjádření trenéra hostů T.B.C. Králův Dvůr: Po dlouhé době máme šesti bodový víkend. Předvedená hra nebyla moc dobrá. Ale soupeře jsme přetlačili, kvalita byla na naší straně. Vyjádření trenéra domácích Wizards DDM Praha 10: Za předvedený výkon si žádný tým nezasloužil body.
40:00 Ve druhé třetině měli více ze hry hráči T.B.C., svoje šance ale nevyužili. Na konci třetiny museli opět dotahovat jednobrankovou ztrátu.
40:00 Střely na branku po 2. třetině 8:16
37:55 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #19 Jakub Votava, asistoval #93 Patrik Svoboda (3:3)
37:55 Votata vyběhl od mantinelu a přesnou střelou do horního rohu branky srovnal na 3:3.
36:01 GÓL Wizards DDM Praha 10! 3:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #7 Jaroslav Kincl (3:2)
36:01 Kincl rychle rozehrál na osamoceného Smutného, který na podruhé prostřelil ležícího Kulihu.
34:12 Domácí se zase ubránili, hráči T.B.C. si jen bez cílně přihrávali.
33:21 Tomáš Kincl se ve vlastním oslabení dostal ke střele, trefil i branku, k jeho smůle ale pouze tyč od které se míček odrazil za mantinel.
32:23 T.B.C. má výhodu již druhé přesilové hry. V té první nevymysleli zhola nic, snad se jim ve druhé bude dařit lépe.
29:45 Po deseti minutách zasáhl do hry i Kuliha, když se konečně dotkl balonku a zabránil první přímočarou akci Wizards.
29:15 Linhart se po delší době opět sám řítil na domácí branku, je střelu bohužel zastavilo až břevno.
25:37 Wizards si připsali druhou střelu, opět to byl ale jen pozdrav do vyšších vrstev atmosféry.
24:24 Spolupráce bratří Pokorných při napadání vedla k získání balonku, střela Tomáše Pokorného šla bohužel jen do středu branky.
22:34 První střela domácích ve druhé třetině letěla vysoko nad bránu. T.B.C. jsou opět u míčku, jejich hra je ale plná nepřesností.
21:24 T.B.C. se tlačí do předu, všechny jejich akce ale končí buď nepřesnou střelou nebo zásahem brankáře soupeře.
20:00 První třetina moc nám nenabídla mnoho zajímavých okamžiků. Snad se ve zbytku zápasu zvýší tempo hry a uvidíme i více golů.
20:00 Střely po první třetině 8:16.
17:41 Dnešní procházkové tempo zápasu nesvědčí. K vidění jsou pouze ojedinělé šance, jinak si obránci obou týmů hrají na třetího a přehazují si balonek z jedné strany na druhou.
16:38 Po delší době se stalo opět něco zajímavého. Nadějnou akci Wizards skvěle zneškodnil Kuliha.
13:23 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #89 Tomáš Pokorný bez asistence (2:2)
13:23 Tomáš Pokorný přesně vystihl přihrávku soupeřů a proměnil samostatný únik přesnou střelou k tyči.
12:44 Dnešní zápas bude opravdu dlouhý. Ani jeden tým není schopen něco vymyslet. Hra je plná nepřesností a divácky nezáživná.
11:07 Hráči T.B.C. se snaží něco vymyslet a dostat se ke střele. Bohužel zatím jen nahazují vysoké balonky, které sbírá obrana soupeře.
10:22 Přesilová hra byla opravdu nepovedená, dvě střely za dvě minuty. Wizards se úspěšně ubránili.
08:32 Linhart se řítil opět sám na brankáře, ale míček mu vysekl Lazárek, ale jen za cenu vyloučení. Hráči T.B.C. mají výhodu přesilové hry.
06:25 GÓL Wizards DDM Praha 10! 2:1
06:25 Linhart se řítil na bránu kde byl za zadu sražen na hrací plochu. Po následujícím protiútoků do rozházené obrany hostů se přesně prosadil Tomáš Kincl, který přehodil vybíhajícího Kulihu.
05:13 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #21 Michal Kubert, asistoval #4 Roman Merhout (1:1)
05:13 Kubert natáhl na půlce hřiště a vyslal přízemní střelu, která skočila těsně před brankářem soupeře a skončila za jeho zády.
04:29 Tomáš Pokorný teď dobře napadal rozehrávku soupeře, a získal výhodu trestného úderu. Rozehrávka se hráčům T.B.C. vůbec nepovedla a přišli o balonek.
02:04 T.B.C. se snaží nějak kombinací dostat za obranu. Jejich akce končí spíše nepřesnými přihrávkami.
00:32 GÓL Wizards DDM Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #7 Jaroslav Kincl, asistoval #25 Karel Smutný (1:0)
00:32 Wizards se ujímají vedení, kdy po rozehrané standartní situaci a rychlé přihrávce se přesně trefil Kincl.
00:00 Vítejte u online přenosu zápasu 18. kola 2. ligy můžu. Domácí Wizards DDM Praha 10 hostí T.B.C. Králův Dvůr. Paradoxně se tento zápas odehrává v Králově Dvoře, tedy v domácím prostředí dnes hostujícího týmu. Pořadatelský tým je složen výhradně z členů T.B.C. Králů Dvůr.