Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

1. SC WOOW Vítkovice - TJ JM Pedro Perez Chodov 4:3
branky: 7. Lukáš Veltšmíd, 18. Lukáš Veltšmíd, 27. Lukáš Hrubý, 33. Martin Tokoš - 24. Tomáš Sýkora, 36. Max Wahlgren, 41. Patrik Dóža; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 10451; zásahy brankářů: Roman Ciompa 19 - Jan Binder 22; po třetinách: 2:0, 2:2, 0:1
60:00 Střely ve 3. části: 9:11
59:59 Vítězem florbalové Autocont extraligy v sezóně 2012/2013 se stává 1 SC WOOW Vítkovice, který střídá na trůně Tatran Omlux Střešovice.
59:33 Radim cepek se objevuje na hřišti.
58:47 Timeout TJ JM Pedro Perez Chodov
58:47 Chodov v 6 bez golmana.
58:08 Poslední 2 minuty a hráči jedou na 110%. POdaří se Chodovu poslat zápas do prodloužení?
55:57 Hra se přesouvá z leva do prava. Minisouboj Zozuláka s Ciompou vyznívá lépe pro brankáře Vítkovic.
54:58 Teď zase Binder na druhé straně předvedl skvělý zákro po Heczkově vyběhnutí z rohu.
54:07 Ciompa skvěle drží svůj tým a i díky jeho zásluhou pořád vedou.
53:24 Už je ale na nohách a připraven pokračovat v zápase.
53:23 Binder je teď ošetřován. Chytá se za záda v oblasti ledvin.
52:45 Hra je teď plná tvrdých osobních soubojů.
49:40 V půlce 3. třetiny zase pro změnu tlačí Vítkovice. Binder teď musel vytáhnout nejeden zákrok.
46:48 Dnešní utkání v O2 Aréně sleduje 10 451 diváků. Toto číslo překonává i finále švédské ligy.
45:21 Zozulák mohl srovnat. Ciompa však tygřím skokem k tyčce zneškodnil.
42:07 Tokoš šel sám na bránu. Na poslední chvíli mu do střeli zaklekl bránící hráč, který naskakoval ze střídačky.
40:38 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 4:3
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #66 Patrik Dóža, asistoval #26 Tomáš Sýkora (4:3)
40:38 Tak to byla florbalová lahůdka. Sýkora zachytil přihrávku a naservíroval Dóžovi přímo na čepel, který bez emocí a s ledovým klidem dopravil míček za Ciompovy záda.
40:00 Střely ve 2. části: 5:9
38:40 Tutovka pro Wahlgrena !!! Ciompu však nepřekonal.
37:00 Chodov teď ožil, ale akce končí protože Walhgren si pomohl faulem. Ještě došlo na velmi emoticní diskuzi s Janouškem.
35:15 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 4:2
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #9 Max Wahlgren, asistoval #25 Rasmus Christiansson (4:2)
35:15 Max Wahlgren proměnil svoji aktivitu v gol. Máme to zase o 2 branky a pro Chodov není ještě nic ztraceno.
35:07 Petr Kološ teď chvíli ležel v bolestech, ale vypadá, že vše bude v pořádku.
32:48 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 4:1
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #10 Martin Tokoš, asistoval #12 Patrik Suchánek (4:1)
32:48 Vítkovice trestají Chodov z breaku.
30:13 Zaplněnou O2 Arénou probíhá mexická vlna.
30:03 Veltšmíd mohl kompletovat hattrick. Odkrytou bránu netrefil.
26:30 Pražák se řítil na bránu, ale ideální moment promarnil, takže z toho nebyla ani střela.
26:02 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 3:1
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #2 Lukáš Hrubý, asistoval #12 Patrik Suchánek (3:1)
26:02 Souhra na jeden dotek přes 3 hráče a gol je na světě. Využitá přesilovka.
25:33 Chodovu se daří blokovat střely.
25:18 Sladký teď poslán do mantinelů. Volný úder.
24:49 Zámek Vítkovice vyůstil jen střelou mimo.
24:19 Vítkovice mohou zase odskočit na rozdíl 2 branek.
23:31 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 2:1
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #26 Tomáš Sýkora, asistoval #15 Martin Zozuĺák (2:1)
23:31 Chodov se vrací do zápasu. Martin Zozulák krástě protáhl míček při mantinelu a naservíroval ho před bránu, kde pro Tomáše Sýkoru nebyl problém usměrnit míček do brány.
22:29 Vítkovice momentálně více pasivní. Pohrávají si s míčkem u vlastní branky.
21:27 Chodov začal lépe, Matěj Jendrišák vybíhal na osu hřiště, ale střela byla zblokována.
20:00 Nyní mohou diváci v O2 Aréně sledovat přátelské utkání vozíčkářů mezi Českou republikou a Holandskem.
20:00 Po první třetině jsou na tom o poznání lépe Vítkovice co se týče vstřelených branek. Chodov nechává hodně prostoru ve středu hřiště a soupeř se dostává k nebezpečným střelám z větší vzdálenosti.
20:00 Střely v 1. části: 12:2
19:10 Tohoš se dokázal dostat od vlastní braky až na dostré té chodovské. Binder byl však pozorný.
17:41 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 2:0
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #64 Lukáš Veltšmíd bez asistence (2:0)
17:41 A jeden takový break vychází. Lukáš Veltšmíd si připusuje druhou branku v tomto utkání.
17:30 Vítkovice od vstřeleného golu Hrozí jen z breaků.
16:13 Patrik Dóža měl na čepeli vyrovnání. Sám před bránou se snažil protečovat míček až za Ciompu.
15:39 Chodov má vysoko vytažený pressing.
14:25 Nacvičený signál se nepovedl.
14:23 Opět konflikt v brankovišti Vítkovic a další možnost pro Chodov.
14:05 Wahlgren jen do zdi.
14:02 Standardní situace pro chodov z dobrého místa.
11:53 Kotlas se teď dostal do problémů, když nahrával spoluhráči, které však šel střídat.
09:45 Kološ prověřil Bindera střelou, kterou musel vytahovat ramenem.
08:48 Cepek kopcem na Dóžu, ale ten mezi dvouma protihráči nic nevymyslel..
07:48 Chodovu to dopředuzatím moc nejde. Snad teď něco vymyslí.
06:14 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #64 Lukáš Veltšmíd, asistoval #10 Martin Tokoš (1:0)
06:14 První branka finále, chodov při přechodu do útoku ztratil míček, Tokoš přisunul Veltšmídovi, které na dvou krocích natáhl a vymetl levou šibenici.
05:37 Kotlas hrál vysohou a Vítkovice mají slibnou příležitost. Tento zákrok zaváněl menším trestem.
04:55 Domácí jsou více na míčku, ale nemohou překonat branu Chodova.
03:05 Walhgren nastřeloval před bránu. Ciompa chytá.
02:43 Už od začátku to bude tuhý boj. V soubojích se začíná přiostřovat.
02:05 Vítkovice teď v tlaku.. O míček však v zápětí přichází.
01:18 Týmy zatím vyčkávají a snaží si připravit výhodnou situaci.
00:01 První buly pro Vítkovice.
00:00 První hostující tým. Binder - Kotlas, Christiansson - Wahlgren, Jedrišák, Pražák. A v rychlosti ještě zahajovací formaci Vítkovic. Ciompa - Suchánek, Veltšmíd - Sladký, Hrubý, Tokoš.
00:00 Nyní si představíme zahajovací formace obou týmů.
00:00 Dnešní utkání budou rozhodovat rozhodčí, kteří rozhodovali poslední finále na mistrovství světa.
00:00 Vítám Vás potřetí z pražské O2 Arény. Před námi je vrchol celého florbalového roku, finále florbalové Autocont extraligy. Aréna praská ve švech.