2:3
    Tomáš DUBA
    (Boháč)

FBC APM Automotive Kdyně - FbC Sokol Rokycany B 2:3
branky: 7. Jan Baťko, 14. Martin Bureš - 6. Pavel Vonásek, 23. Pavel Vonásek, 29. Tomáš Duba; rozhodčí: Martin Kohout - Marek Mandelbaum; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 2; zásahy brankářů: Zdeněk Škrabálek 21 - Jan Barna 8; po třetinách: 1:1, 1:1, 0:1
35:26 Kdyně hraje bez brankáře, ale nemá míček
35:10 Vonásek od mantinelu opět nepřesně.
34:50 Vonásek mohl rozhodnout. Z otočky ale střílí mimo
34:25 Střelu Obrtlíka z bezprostřední blízkosti vyráží Barna
34:00 Orosz s Kindlem nedokázali využít přečíslení 2 na 1.
31:42 Rokycany v plném počtu. Kdyně toho při přesilovce moc nevymyslela
30:12 Vonásek mohl vstřelit svůj třetí gól v zápase. šel totiž sám na Škrabálka a i ho překonal blafákem. Na brankové čáře ale zachytil míček vracející se S. Götz
29:22 Ve velké šanci netrefil útočník KDyně odkrytou branku
28:53 GÓL FbC Sokol Rokycany B! 2:3
Branku družstva FbC Sokol Rokycany B vstřelil #91 Tomáš Duba, asistoval #46 Jakub Boháč (2:3)
28:53 Duba přesnou střelou vrací Rokycanům vedení.
22:05 GÓL FbC Sokol Rokycany B! 2:2
Branku družstva FbC Sokol Rokycany B vstřelil #29 Pavel Vonásek bez asistence (2:2)
22:05 Košař šel sám na Škrabálka, ten jeho blafák skvěle vyrazil nohou. Bohužel pro něj ale jen k dobíhajícímu Vonáskovi, který vrátil míček zpět do branky. Je vyrovnáno - 2:2.
13:46 GÓL FBC APM Automotive Kdyně! 2:1
Branku družstva FBC APM Automotive Kdyně vstřelil #5 Martin Bureš bez asistence (2:1)
13:46 Bureš zblízka dorážkou posílá Kdyni do vedení
13:12 Lavorenti zblízka trefuje pouze Škrabálka
11:25 Ve velké šanci Baťko, Barna ho ale vychytal
10:51 Kdyně v plném počtu, ani jeden tým toho v přesilovce moc nevymyslel
09:17 Rokycany v plném počtu, budou mít 94 vteřin výhodu přesilové hry
07:53 Ve velké šanci byl v oslabení Košař. Při svém samostatném úniku ale škrabálka nepřekonal
07:17 Lavorenti přehnal důraz při napadání a půjde si na 2 minuty odpočinout na trestnou lavici
06:36 GÓL FBC APM Automotive Kdyně! 1:1
Branku družstva FBC APM Automotive Kdyně vstřelil #23 Jan Baťko, asistoval #13 Jakub Obrtlík (1:1)
06:36 Kdyně rychle odpovídá. Přesnou bekhendovou střelou nad Barnovo rameno se trefuje Baťko
05:17 GÓL FbC Sokol Rokycany B! 0:1
Branku družstva FbC Sokol Rokycany B vstřelil #29 Pavel Vonásek, asistoval #22 Jakub Košař (0:1)
05:17 Rokycany se dostávají do vedení! Odražený míček napálil do branky Vonásek!
03:59 Kdyně pokračuje v náporu. Bureš zblízka pálí těsně vedle
03:32 Ve velké příležitosti byl Šafařík, který dostal přihrávku od svého spoluhráče zpoza branky. Trefuje ale pouze Barnu
02:42 Na druhé straně střelu Bureše zblokoval Jakub Košař
01:43 Staňkovu střelu vyrazil Škrabálek před sebe, ale Lavorenti se k dorážce nedostal. O několik vteřin později střílel Boháč, ale brankář Kdyně byl opět připraen
01:11 Jakub Košař po přihrávce od Jana Koreluse střílí těsně nad
00:29 První střela Staňka letěla mimo
00:00 Vítáme Vás u on-line přenosů z dnešních zápasů Karlovarské a Plzeňské ligy mužů. V prvním zápase se představí Kdyně a pořádající Rokycany