40
  • 40 39:22
    FBC Plzeň

FBC Plzeň - Slavia VŠ Plzeň 0:5
branky: 1. Anna Alexandra Suková, 2. Vendula Frčková, 3. Michaela Fischerová, 3. Kristýna Hánová, 26. Anna Alexandra Suková; rozhodčí: Martina Lerchová - Nikola Staňková; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Kateřina Peštová 10 - Denisa Roubalová 7; po třetinách: 0:4, 0:1, 0:0
37:24 Střela BArtošové z poloviny hřiště Peštovou moc neohrozila
35:06 Pokus Frčkové zblokovala obrana FBC.
34:07 Loudová vysoko přestřelila
33:53 Roubalová vyráží nepříjemnou střelu po volném úderu FBC
32:45 Střelu Štréblové Peštová bez problémů chytá
30:25 Šlehoferová prošla podél mantinelu a hledala křižnou přihrávkou Konpíkovou, té se ale skákavý balónek trefit nepodařilo
25:38 NA druhé straně opět zahrozila Šnebergrová, její střela ale skončila těsně nad.
25:26 GÓL Slavia VŠ Plzeň! 0:5
Branku družstva Slavia VŠ Plzeň vstřelil #6 Anna Alexandra Suková, asistoval #7 Michaela Fischerová (0:5)
25:26 Po dlouhé době padl gól. Po rozehrávce volného úderu se dnes podruhé prosadila Suková
24:25 K vidění je ve 2. třetině spíše boj než florbal
22:22 Pokus Šnebergrové vyráží Roubalová, o dorážku se postarali obránci
21:02 Střela Šnebergrové letěla těsně nad
20:36 O dlaší svě střely Slavie se postarala Volmannová, první chytila Peštová, druhá skončila mimo
20:04 Z druhé strany střílela Koutská, ale těsně vedle
20:02 Štréblová po nahrávce od Bártové střílí těsně vedle.
19:00 Dorážka Konopíkové skončila na břevně branky Slavie
16:54 Střelu Bartošové z úhlu Peštová vyráží
15:42 FBC Plzeň je v plném počtu. Slavii se přesilovka moc nevydařila
13:42 Skořená zachytila vysokou hokejkou dlouhé nahození Slavie a je vyloučena na 2 minuty. Slavia si zahraje první přesilovku
11:37 Šnebergrová postupovala sama na branku Slavie, blafákem už téměř překonala Roubalovou, ale nakonec nedokázala míček dopravit do branky
10:42 Rychlý protiútok Slavie! Sukové se ale nepodařilo zpracovat přihrávku od Volkmannové, a tak míček doběhl až k brankářce FBC
10:11 NA druhé straně potrápilo Roubalovou nebezpeční skákavé nahození z rohu
09:41 Průnik Brožové podél mantinelu zastavila na poslední chvíli hráčka FBC
08:28 NA druhé straně střílela Bártová, ale i její střelu Peštová chytá
08:02 Pokus Drdové z volného úderu zastavila slávistická zeď
07:12 Střelu STronerové chytá bez problémů Roubalová.
06:29 Šnebergrová střílí po rozehrávce volného úderu nad branku
06:11 Střelu Koulové zastavila spojnice břevna a tyče!!!
05:24 Další pokus Koutské opět Peštová chytá
04:22 Střelu Loudové kryje Peštová
04:12 Střelu Volkmannové sráží Šteklová mimo
04:05 Hra se nyní uklidnila
02:35 GÓL Slavia VŠ Plzeň! 0:4
Branku družstva Slavia VŠ Plzeň vstřelil #18 Kristýna Hánová, asistoval #62 Vendula Frčková (0:4)
02:35 Slavii vyšel vstup do utkání výborně, po 3 střelách zdálky je to už 4:0
02:16 GÓL Slavia VŠ Plzeň! 0:3
Branku družstva Slavia VŠ Plzeň vstřelil #7 Michaela Fischerová, asistoval #5 Kateřina Loudová (0:3)
01:54 GÓL Slavia VŠ Plzeň! 0:2
Branku družstva Slavia VŠ Plzeň vstřelil #62 Vendula Frčková bez asistence (0:2)
00:30 GÓL Slavia VŠ Plzeň! 0:1
Branku družstva Slavia VŠ Plzeň vstřelil #6 Anna Alexandra Suková, asistoval #2 Dominika Holá (0:1)
00:30 Holá našla před brankou zcela volnou Sukovou, která bez problémů posílá Slavii do vedení
00:00 Oba týmy mají za sebou pokřiky, utkání může začít
00:00 Vítáme Vás u druhého plzeňského derby v sezóně, první vyhrála Slavia 7:0, uvidíme jak skončí druhý zápas v sezóně.