(Podhráský)

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

Tatran Omlux Střešovice - 1. SC WOOW Vítkovice 5:4p
branky: 32. Milan Fridrich, 39. Milan Fridrich, 44. Milan Garčar, 56. Jan Natov, 63. Milan Fridrich - 3. Lukáš Hrubý, 33. Petr Kološ, 45. David Matúš, 49. Lukáš Řezanina; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 7877; zásahy brankářů: Tomáš Kafka 14 - Lukáš Souček 16; po třetinách: 0:1, 2:1, 2:2, 1:0
70:00 Ukončení prodloužení
62:40 ,,První 2 třetiny jsem rozhodně neměl pocit, že dnes vyhrajeme. Vítkovice hrály výborně a nám se nedařila naše hra. Nakonec jsme to opět urvali spíše bojovností, nasazením a srdcem, než krásnou hrou.Nepovedlo se nám navázat na kvalitní hru, kterou jsme produkovali během play-off. Především asi kvůli tomu, že jsme narazili na velmi kvalitního soupeře. - Jan Zahálka (Tatran Omlux Střešovice)
62:40 ,,Vyrovnané utkání a pouze štěstí rozhodlo o vítězi.' - Radomír Mrázek ( 1. SC WOOW Vítkovice)
62:39 Tatran Omlux Střešovice se stává vítězem Fortuna Extraligy ročník 2011/2012. Mistr zůstane mistrem. Již po patnácté.
62:38 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 5:4
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #27 Milan Fridrich, asistoval #3 Michal Podhráský (5:4)
62:38 Střely na bránu v prodloužení 1 - 0
62:38 Je dobojováno. První využitá přesilovka v celém utkání a v tu nejlepší chvíli. Milan Fridrich jako správný kapitán kompletuje hattrick.
61:08 Tatran má jedinečnou šanci skórovat. Přesilovka a jejich typický zámek.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. třetině 6 - 5
60:00 Skončilo 60 minut základní hrací doby prvního superfinále florbalové extraligy. Následuje krátká přestávka a 10 minutové prodloužení.
58:53 V hale není slyšet ani hvizdu rozhodčích. Poslední minuta. Překvapí nás Vítkovice nebo Tatran?
57:48 Poslední 2 minuty utkání a vypdá to, že Tatran je na koni.
55:42 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 4:4
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #21 Marek Vávra (4:4)
55:42 Mexická vlna, která začala za brankou Tatranu se zastavila za brankou Vítkovic. Natov si vyměnil míček s M. Vávrou, pak vyběhl zpoza branky a prostřelil Součka.
55:23 Tatran se snaží vyrovna, ale musí pamatovat i na zadní vrátka.
52:20 Vítkovice sice měli tlak, ale nevyprodukovali ani jednu střelu na bránu během přesilovky.
49:43 Nyní dostávájí i Vítkovice možnost si zahrát v početní převaze.
48:58 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 3:4
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #19 Lukáš Řezanina, asistoval #91 Pavel Jankulár (3:4)
48:58 Pavel Jankulár si položil Kafku, ale nepodařilo se mu zakončit, míček se však odrazil k jankulárovi a ten s přehledem zavěsil
47:32 Dnešní utkání sleduje 7877 diváků.
46:41 Teď je to hra nervů, nikdo nechce udělat chybu. Rozhodčí musí krotit emoce na obou stranách.
44:00 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 3:3
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #93 David Matúš, asistoval #3 Jan Jelínek (3:3)
44:00 Tatranu vedení v utkání nevydrželo dlouho. David Matúš tahákem od levého mantinelu srovnává. Uvidimíme, jak tento sled událostí ovlivní jednotlivé týmy.
43:48 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 3:2
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #16 Milan Garčar, asistoval #8 Johan Von der Pahlen (3:2)
43:48 Tatran otáčí utkání.
42:11 Kdo očekával opatrný a taktizovaný florbal ve 3. třetině, tak se mýlil.
40:00 Nerozhodný stav přesně nevystihuje, jak to na hrišti vypadá. Vítkovice mají více ze hry. Tatran na druhou stranu má smrtící přesilovky. Dokáže soupeře zamknout a nenechá ho vystřídat. Uvidíme, co přinese 3. třetina.
40:00 Střely ve 2. třetině 8 - 8
38:38 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 2:2
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #27 Milan Fridrich, asistoval #25 Tom Ondrušek (2:2)
38:38 Přečíslení Tatranu, kde Tom Ondrušek perfektně našel Fridricha a ten střelou nad Součkovo levé rameno vyrovnává.
35:05 Tokoš se protáhl při mantinelu a rozezvučel brankovou konstrukci.
32:17 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 1:2
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #11 Petr Kološ, asistoval #12 Patrik Suchánek (1:2)
32:17 Jednoduše rozehraný volný úder na osu hřiště, kde Kološ nikým nehlídaný poslal míček Kafkovi do protipohybu.
31:12 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 1:1
31:12 Fridrich dostal přihrávku do velkého brankoviště z rohu od Ondruška, obtočil se kolem svého strážce a rozvlnil siťku za Součkovými zády.
30:55 Řezanina ve 100% šanci nepřekonal Kafku, který si připuje další úspěšný zákrok.
29:39 Hájek z voleje střilel na Kafku. Trasa míčku byla Kafka-břevno a za bránu.
27:23 Von der Pahlen vypichl míček zpod Součka, to se jeho spoluhráčům nelíbilo a proto dostal naložen an cestu na střídačku.
26:16 Fridrich žabičku od Podhráského neusměrnil za Součkova záda. Tlak Tatranu stále trvá.
25:17 Vítkovice se budou muset bránit. Přesilovková formace tatranu: Fridrich, Garčar, podhráský, Richter a von der Pahlen.
24:19 Kafka se pokusil založit rychlý protiútok, von der pahlen byl čistě odzbrojen.
23:34 Tokoš sám na brankovišti, přihrávku nezpracoval.
22:00 jak jsme první třetinu skončili, druhou začínáme.
20:00 Střely v 1. třetině: 6 - 5
20:00 První třetinu na skóre vyhráli Vítkovice, ale Tatran měl více ze hry v druhé polovině periody. Svým napadáním znepříjemňuje rozehrávku. Vítkovice však bez chyb se s tímto vypořádali na jedničku a proto je stav takový, jaký je.
20:00 Co pořadatelé slibovali, to se i naplnilo. Struhnící atmosféra v hale, diváci prožívají každý moment zápasu. Kdo dnes nepřišel do O2 arény prohloupil.
18:58 Von der Pahlen si dnes plní obranné zákroky na výbornou. Podruhé zaskakoval za svého spoluhráče.
17:53 Slibná standardní situace pro Vítkovice z 5 metrů. Nacvičený signál. Kafka připraven.
17:34 Vítky přežili oslabení a Tokoš okamžitě zavelel k útoku. kavka s přehledem chytá střelu na tělo.
15:59 První von der Pahlen, pak Fridrich, v zápětí Ondrušek. Souček stále drží čisté konto.
15:04 V hale to vře, odložené prodloužení, tatran v šesti.
14:29 Von der Pahlen umí dozadu. Teď nám to krásně předvedl.
12:22 Tatran teď použil fintu, která byla použita proti němu v zápase s Panthers Otrokovice. Při rozehrávce odvolají brankáře, naskočí 6. hráč a podpoří útok ve více hráčích.
10:50 Tatran svým napadáním přidělává Vítkovicím nemalé starosti.
08:59 Tatran napadá rozehrávku Vítkovic i za bránou. Určitě je to stojí spoustu fyzických sil.
07:55 Hubálek ztratil na půlce, Ondrušek získal míček, potáhl tři kroky, ale střele chyběla přesnost.
06:34 Zahálka chválí a povzbuzuje své svěřence.
06:07 Hraniční zákrok, rozhodčí se shodli na volném úderu po tom co Olšiak nedobrovolně opustil hrací plochu.
05:35 Kološ zkoušel překvapit Kafku od pravého mantinelu, střela se mu svezla a Tatran může zaútočit.
03:47 Vítkovicím přidala vstřelená branka vítr do plachet, je jich plné hřiště. Fridrich teď musel hasit problém na malém brankovišti.
03:13 Střela Jířího Kolíska odlapena Součkem.
02:04 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #2 Lukáš Hrubý, asistoval #11 Petr Kološ (0:1)
02:04 Hala se otřásá v základech. První gól utkání vstřelil Lukáš Hrubý, ke kterému se odrazila střela Petra Kološe.
01:31 Od prvních minut můžeme očekávat taktický boj.
00:00 Historická událost českého florbalu může naplno vypuknout. Atmosféra v hale je strhující.
00:00 Domácí: Kafka, Deutsch, Garčar, von der Pahlen, Ondrušek, Fridrich Hosté: Souček, Jelínek, Hájek, Žák, Hubálek, Veltšmíd