4:3
    Marek PLESKAČ
    ()

Spartak Pelhřimov - DDQ Florbal Chomutov 4:3
branky: 1. Vojtěch Zach, 6. Vojtěch Papež, 58. Viktor Vlach, 60. Vojtěch Zach - 30. Martin Kos, 49. Adam Martin, 60. Marek Pleskač; rozhodčí: Petr Stejskal - Lukáš Teska; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 267; zásahy brankářů: Michal Březina 23 - Martin Frühbauer 16; po třetinách: 2:0, 0:1, 2:2
60:00 Komentář domácích Knězů Jan (Trenér): Dnes další náročné utkání. V úvodu jsme využili dlihého cestování hostů a vlítli na ně. To nám přineslo tenký náskok, který soupeř postupně zmenšoval. Rozhodující gól padl jak padl, já se zrovna otočil, takže nedokážu přesně říct, jak to bylo. Každopádně tomuhle zápasu by slušela remíza a pro diváky nájezdy. Nikdy to nedělám ale dnes musím vyzdvihnout naší 3. lajnu, která hrála fantasticky, snad naváže i příště. Děkuji všem svým hráčům za předvedené výkony, ale zítra na to musíme zapomenout a soustředit se na ligu. Díky skvělým pořadatelům.
60:00 Komentář hostů Bocian Martin (Trenér): Dnes zcela zasloužené vítězství domácích, jejichž bojovnost, odhodlání a fyzická připravenost předčila tu naší. Gratuluji Pelhřimovu k dobrému výkonu, zaslouženému postupu a skvělým fanouškům!
60:00 Střely ve 3. části: 8:11
59:46 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 4:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #41 Marek Pleskač bez asistence (4:3)
59:46 Chomutov má ještě šanci na vyrovnání.
59:11 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #81 Vojtěch Zach bez asistence (4:2)
59:11 Zach trefuje branku přes půlku hřiště spasil Pelhřimov.
59:00 Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:26 Timeout Florbal Chomutov
58:26 Chomutov hraje bez brankáře.
58:08 Plehřimov tlačí na Chomutov ten se ale nedá a nepouští je do střel.
57:22 Kuchyňa jde sám na branku, trefuje se pouze nad.
57:09 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #22 Viktor Vlach, asistoval #34 Vojtěch Papež (3:2)
57:09 Pelhřimov jde znovu do vedení.
57:00 Poslední tři minuty třetí třetiny.
54:35 Blažkova střela nad nohu brankáře. Míček skáče dál v před brankovém prostoru, ale ten už brankář Frühbauer chytá.
52:48 Kuchyňova střela po zemi, která prošla brankářovi hostů těsně vedle nohy.
52:03 Papež ve slibné šanci. Trefuje pouze brankáře Frühbauer.
51:18 Pelhřimov hraje svojí první přesilovou hru v tomto utkání. Domácí budou chtít jít znovu do vedení, zatím  se jim přesilovka moc nedaří.
49:55 Vyloučen hráč #63 Tadeáš Melíšek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře
48:30 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 2:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin, asistoval #86 Ondřej Halej (2:2)
48:30 Hosté poslední dvě minuty tlačí na domácí. Tlak se jim vyplácí a srovnávají na dva dva.
46:32 Holasova střela, která končí na brankou Frühbauer.
45:30 Nebezpečná střela Chomutova ze středu hřiště. Střela opět skončila za mantinelem.
44:47 Zach netrefuje prázdnou branku. Balonek mu projel mezi nohami.
43:03 Chomutov jde do brejku, Střela skončila na Březinově hrudi.
42:15 Chomutov zatím nepustil domácí nějak výrazně k balonku.
41:09 Chomutov zatím nepustil domácí nějak výrazně k balonku.
40:06 Nebezpečná střela jednoho z chomutovských. Naneštěstí pro Chomutov střela končí nad brankou.
40:00 Střely ve 2. části: 8:6
39:16 Chomutov netrefuje odkytou branku. Míček končí za mantinelem.
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetina.
35:39 Vojta Martínek sám před brankou. Skákající balonek trefuje jen nad  branku.
33:36 Zachova střela ze středu hřiště. Obránce Chomutova jí, ale zblokoval.
32:23 Chomutov vykombinoval pelhřimovskou obranu.  Bohužel pro hosty střela šla nad branku Březiny.
31:26 Kuchyňa prokličkoval celé obrané pásmo. Finální nahrávka byla ztečovaná.
29:20 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 2:1
Vlastní branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #3 Martin Kos (2:1)
29:20 Nahození do brankového prostoru od Chomutova. Martin Kos si sklepnul balonek do vlastní branky.
28:50 Vlach jde jeden na jednoho, Balonek mu ujel a brankář Chomutova si ho sebral.
27:05 Papež sám před brankářem Frühbauer, trefuje pouze hruď.
26:41 Chyba Martina kosa na polovině. Chomutov jdou dva na jednoho, Bartoška zblokoval střelu hostů.
24:36 Pelhřimovští vybojovali v rohu míček a zakládají postupnou rozehru. Chomutov je nechte ale pustit na svojí polovinu.
23:38 Střela Chomutova, která končí na mantinelu.
22:36 Teď jsou u balonku hosté.
21:30 Kombinace domácích na útočné polovině, která končí střelou.
20:00 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Chomutov.
20:00 Střely v 1. části: 4:9
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:41 Chomutov poslední čtyři minuty vyvíjí tlak na domácí. Březina se dnes asi dobře vyspal.
15:12 Pelhřimov statečně ubránil oslabení.
13:12 Vyloučen hráč #37 Kryštof Smejkal družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře
13:12 Chomutov bude hrát první přesilovou hru tohoto utkání.
12:18 Březina vychytal nebezpečnou střelu hostů.
10:46 Pelhřimov i Chomutov jsou hned od začátku velmi aktivní v napadání i v rozehře.
07:46 Pelhřimovští se od druhého branky nedostali do nějaké větší šance.
06:50 Chomutov tlačí na domácí a snaží se snížit skóre nebezpečnými střelami.
05:20 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:0
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #34 Vojtěch Papež, asistoval #32 Jiří Bartoška (2:0)
05:20 Pelhřimov se na polovině zmocnil balonku, přihrávka do prázdné branky, Papež trefuje.
04:31   Chyba Pelhřimova na vlastní polovině. Chomutov měl nebezpečnou šanci.
02:50 Papežova střela po zemi, ale brankář Frühbauer jí chytá s přehledem.
01:50 Hra je hned od první minuty vyrovnaná a přelévá se z jedné strany na druhou.
00:22 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:0
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #81 Vojtěch Zach, asistoval #12 Vít Papež (1:0)
00:22 Domácí se rychle zmocnily balonku při napadání a potrestali chybu hostů.