• 32 31:12
    3:3
    ()

FBC SLAVKOV - FBC Slušovice 4:3
branky: 2. Richard Gach, 5. Dušan Šopík, 5. Richard Gach, 32. Roman Dlabka - 23. Václav Zbořil, 30. Filip Kužílek, 32. Václav Zbořil; rozhodčí: Ondřej Lukáš - David Lovas; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Šopík ? - Tomáš Slaník ?; po třetinách: 3:0, 0:1, 1:2
32:00 Václav Zbořil ze Slušovic ukuchtil vyrovnávajicí gol ale Romanu Dlabkovi moc nechutnalo a přihodil o necelou minutu později gol který vrátil Slavkov do vedení.
31:53 GÓL FBC SLAVKOV! 4:3
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #20 Roman Dlabka, asistoval #33 Ivan Shushman (4:3)
31:12 GÓL FBC Slušovice! 3:3
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil #12 Václav Zbořil bez asistence (3:3)
29:02 GÓL FBC Slušovice! 3:2
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil #13 Filip Kužílek, asistoval #8 Patrik Časta (3:2)
23:30 ​Obránce ze Slavkova Adam Líbal se v levém rohu chtěl přitulit k utočnici Slušovic Nicol Sousedíkové avšak Nicol se osvobodila a utekla střídat.
22:35 GÓL FBC Slušovice! 3:1
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil #12 Václav Zbořil, asistoval #15 Kryštof Martinec (3:1)
06:04 Vyloučen hráč #88 Šimon Marek družstva FBC SLAVKOV na 2 minuty za sekání
04:37 GÓL FBC SLAVKOV! 3:0
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #7 Richard Gach, asistoval #33 Ivan Shushman (3:0)
04:07 GÓL FBC SLAVKOV! 2:0
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #10 Dušan Šopík, asistoval #41 Lukáš Valehrach (2:0)
03:50 Zdravim zdravim, dobré dopo, na hřišti nic zajimavého není ale moudro pro dnešní den zní: Když jsi prohrál nejsi vítěz.
01:31 GÓL FBC SLAVKOV! 1:0