3

4

8.

ASK Orka Čelákovice - Torpedo Havířov 5:6pn
branky: 28. Petr Němeček, 38. Petr Němeček, 45. Daniel Richtr, 54. Daniel Goll, 57. Jakub Čáp - 4. Jakub Holeš, 5. Adam Feber, 13. Adam Feber, 17. Adam Feber, 60. Tomáš Vlach, N Vojtěch Peřka; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 6:4; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Vojtěch Žáček 28 - Vojtěch Vilím 35; po třetinách: 0:4, 2:0, 3:1, 0:0
8 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #8 Vojtěch Peřka a vstřelil rozhodující gól (5:6).
8 Nájezd na branku provedl z družstva ASK Orka Čelákovice hráč #71 Daniel Korych , ale gól nevstřelil.
7 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #88 Adam Feber , ale gól nevstřelil.
7 Nájezd na branku provedl z družstva ASK Orka Čelákovice hráč #17 Jakub Čáp , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #16 Tomáš Vlach a vstřelil gól.
6 Nájezd na branku provedl z družstva ASK Orka Čelákovice hráč #77 Daniel Richtr a vstřelil gól.
5 Nájezd na branku provedl z družstva ASK Orka Čelákovice hráč #9 Ondřej Špalek , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #43 Kryštof Vašňovský , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva ASK Orka Čelákovice hráč #71 Daniel Korych a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #4 Jan Chmiel , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva ASK Orka Čelákovice hráč #77 Daniel Richtr , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ASK Orka Čelákovice hráč #41 Kryštof Kostroun , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #8 Vojtěch Peřka a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ASK Orka Čelákovice hráč #17 Jakub Čáp a vstřelil gól.
70:00 Zahájena trestná střílení
70:00 Hosté si dnes odváží bod zpátky a série se tak do Havířova stěhuje za stavu 1:1. Hezký zbytek večera.
70:00 Prodloužení nám nepřineslo rozhodnutí zápasu, rozhodne trestné střílení.
70:00 Střely v prodloužení: 1:3
70:00 Ukončení prodloužení
69:28 Tichý z dálky míjí branku. Domácí obrana by si měla seřídit mířidla.
69:01 Právě probíhá poslední minuta prodloužení.
68:39 Sedlák z dálky míjí.
67:58 Hostující hráč sám před brankou z otočky, domácí Žáček si připisuje další důležitý zákrok.
67:26 Domácí Orka ubránila další oslabení.
65:26 Vyloučen hráč #12 Daniel Goll družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
65:26 Tohle se domácím fanouškům líbit nebudeme, uvidíme přesilovou hru hostů v prodloužení.
64:38 Žáček vyráží.
64:00 Špalkův backhand mimo branku.
63:27 Domácí Orka kombinuje.
61:24 Velká šance hostů míjí branku.
60:01 První bule prodloužení pro domácí.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 13:8
59:55 Dnes uvidíme prodloužení.
59:47 GÓL Torpedo Havířov! 5:5
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #16 Tomáš Vlach, asistoval #73 Kamil Peřka (5:5)
59:47 Chaos na hřišti přinesl vyrovnání.
58:35 Havířov v šesti.
58:15 Infarktový závěr utkání - zkusí to Havířov v šesti?
58:08 Timeout Torpedo Havířov
57:45 Sedlák se krásně vrátil a zabránil protiútoku.
57:11 Žáček si připisuje důležitý zákrok.
56:37 GÓL ASK Orka Čelákovice! 5:4
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #8 Jakub Doutnáč (5:4)
56:37 Čáp se stává dnešním hrdinou a otáčí skóre.
56:01 Špalek do bloku.
55:29 Petr Němeček předvedl skvělou práci na mantinelu.
55:06 Standardka na polovině domácích končí na tyčce hostující branky.
54:19 Tlak domácí Orky pokračuje.
53:58 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:4
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #12 Daniel Goll, asistoval #29 Jan Sedlák (4:4)
53:58 Orka má obraský tlak, který se vyplácí.
52:58 Tvrdá střela Bárty, golman hostů chytá.
52:20 Žáček předvedl velmi zajímavý zákrok.
51:27 Richtr sám před brankou měl na hokejce vyrovnávací gól, bohužel netrefil branku.
49:55 Domácí Orka tuto příležitost nevyužila.
49:38 Hostující golman vytáhl neskutečný zákrok na konci oslabení.
48:41 Špalek si označkoval hostujícího golmana.
47:55 Vyloučen hráč #16 Tomáš Vlach družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
47:55 Na konci oslabení nadělil hostující tým domácích důležitou přesilovku, která může znamenat vyrovnání.
47:29 Bránící čtveřice domácích velmi pomáhá Žáčkovi.
46:01 Vyloučen hráč #77 Daniel Richtr družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za opakované přestupky
46:01 Richtr oslabuje svůj tým a hostující tým si zahraje další přesilovku.
45:25 Tvrdý zákrok kapitána domácích Doutnáče.
44:18 GÓL ASK Orka Čelákovice! 3:4
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #77 Daniel Richtr, asistoval #17 Jakub Čáp (3:4)
44:18 Orka se po krásné akci Čáp - Richtr dostává na dosah vyrovnání.
44:03 Orka si připisuje další ubráněné oslabení.
43:23 Skvělý blok Golla.
42:49 Úspěšný zákrok Žáčka.
42:03 Vyloučen hráč #31 Adam Zoubek družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře
42:03 Další vyloučení na straně domácích.
41:41 Individuální akce Petra Němečka končí na brankové konstrukci.
40:49 Srážka Vernera s Korychem.
40:01 První bule třetí třetiny pro domácí, kteří potřebují zabrat.
40:00 Střely ve 2. části: 16:7
39:55 Druhá třetina nám již nic zajímavého nepřinese.
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhá třetiny.
38:33 Výhoz Žáčka na polovině zachytil hráč hostů.
37:43 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:4
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #85 Petr Němeček bez asistence (2:4)
37:43 Domácí snižují na dvoubrankový rozdíl.
36:36 Sedlák krásně našel Kramela, ten trefuje pouze golmana hostů.
34:17 Čech si bohužel vybral, místo přihrávky na Čápa, střelu a ta končí mimo branku.
33:22 Velká šance domácích, na dvakrát se ale nepodařilo střelit gól.
32:31 Goll si připisuje důležitý blok.
31:17 Okra ubránila další přesilovou hru a hned se dostává do šance.
30:16 První střela hostů v přesilovce, Žáček chytá.
29:38 Sedlák krásnou střelou v oslabení otestoval golmana hostů.
29:33 Zoubek podržel balónek a vybojoval standardku pro domácí.
29:00 Vyloučen hráč #9 Ondřej Špalek družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost
29:00 Dorážka před brankou hostů končí vyloučením domácího Špalka.
27:58 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:4
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #85 Petr Němeček, asistoval #26 Michal Němeček (1:4)
27:58 Tak jsme se konečně dočkali, Orka snižuje náskok Havířova.
27:07 Ubráněné oslabení pro domácí.
26:13 Goll ukradl drahocenný čas z oslabení domácích a vybojoval standardku na polovině hostů.
26:05 První střela hostů v přesilovce končí za brankou.
25:07 Vyloučen hráč #89 Václav Kramel družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za opakované přestupky
25:07 Uvidíme oslabení domácích.
24:50 Orka tuto příležitost nevyužila.
23:12 Velký chaos na hřišti připravil velkou příležitost pro domácí na snížení rozdílu - hra 5 na 3.
22:50 Vyloučen hráč #44 Ondřej Urbančík družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za špatné střídání
22:50 Vyloučen hráč #25 Jakub Vilím družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
22:44 Uvidíme další přesilovku domácích.
21:55 Čáp ve velké šanci, bohužel zapomněl míček.
20:01 První bule druhé třetiny pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 10:15
19:55 Tato třetina nám již nic nenabídne, Orku určitě čeká nepříjemná promluva v šatně.
19:27 Orka získala zajímavou příležitost - standardka před brankou hostů.
19:26 Goll do bloku.
19:05 Další ztečovaná střela Čápa.
18:15 První výrazná akce Orky bez ohrožení golmana hostů.
18:01 Goll chybnou přihrávkou ztrácí na polovině.
17:00 Domácí Orka je viditelně pod tlakem a dělá spoustu chyb.
16:37 GÓL Torpedo Havířov! 0:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Adam Feber bez asistence (0:4)
16:37 Hosté ukončují oslabení navýšením svého vedení.
15:32 Richtr první střelou v přesilovce trefuje blok.
14:36 Vyloučen hráč #10 Samuel Řezáč družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za bránění ve hře
14:36 Orka si zahraje přesilovou hru.
12:59 Čáp do bloku.
12:33 GÓL Torpedo Havířov! 0:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Adam Feber, asistoval #17 Jakub Holeš (0:3)
12:33 Hosté již vedou o tři branky a domácí fanoušci jsou značně nespokojení.
12:11 Nebezpečná střela Kramela, golman hostů opět zasahuje.
11:41 Špalek otestoval golmana hostů, ten je zatím stoprocentní.
10:51 Domácí se ne a ne dostat do nějaké velké šance.
10:00 Velká nabídka od domácích pro hosty špatnou rozehrávkou, Žáček podržel.
09:30 Hra se přelévá ze strany na stranu.
07:36 Michal Němeček ve velké šanci míjí branku.
06:52 V této přesilovce si hosté nevytvořili žádné šance, takže se Orka bez problému ubránila.
05:20 Zoubek v oslabení otestoval golmana hostů.
04:52 Vyloučen hráč #29 Jan Sedlák družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
04:52 První vyloučení zápasu na straně domácích.
04:20 GÓL Torpedo Havířov! 0:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Adam Feber, asistoval #11 Richard Kraus (0:2)
04:20 Hosté se dostávají do dvoubrankového vedení.
04:10 Kloza ve velké šanci, Žáček vyráží.
03:38 GÓL Torpedo Havířov! 0:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #17 Jakub Holeš, asistoval #8 Vojtěch Peřka (0:1)
03:38 Hosté otevírají skóré.
03:27 Geniální zákrok Žáčka.
02:35 Z tribuny se nám ozývají fanoučci Orky, děkujeme!
02:08 Kraus sám před brankou trefuje připraveného Žáčka.
00:55 Korych svojí tečovanou střelou vybojoval rozehrávku z rohu.
00:24 První velká akce hostů.
00:01 První bule pro hosty.
00:00 Dobrý den, dovolte mi přivítat vás na druhém utkání baráže mezi domácími ASK Orka Čelákovice a hosty Torpedo Havířov. Ve včerejším utkání si domácí Orka připsala důležité první vítězství.