7:3
    Tomáš POUR
    ()

FbC Písek - FBŠ ATT Gorily Plzeň 7:3
branky: 16. Vojtěch Šanda, 22. Michal Cigánek, 28. Filip Trkovský, 46. Michael Kolínský, 53. Ondřej Walter, 55. Ondřej Walter, 57. Michal Cigánek - 28. Ondřej Budek, 49. Petr Torma, 59. Tomáš Pour; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 2 + Jan Králík OS:5; využití: 3:0; diváků: 282; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 25 - Vojtěch Šimůnek 13; po třetinách: 1:0, 2:1, 4:2
60:00 Komentář hostů Čech Jakub (Trenér): Musíme poblahopřát soupeři k udržení Národní ligy, nám se zápas nepovedl. Ve rozhodujících momentech měl Písek navrch. Využíval přesilovky, nám se to nedařilo. Děkuju celému týmu za sezónu a děkujeme za podporu našim fanouškům! Bojovat budeme dál. Gorily je-de-me!
60:00 Komentář domácích Hanzlík Michal (Trenér): Doma jsme silní a ještě silnější, když nám už nejvíc teče do bot. Místo nervozity jsme předvedli sebevědomý výkon a zaslouženě zůstáváme v Národcní lize. Dnes zahrála fantasticky třetí lajna a perfektní výkon Vlasty Dvořáka. Soupeře celou sérii sráželi osobní pochybení a nechávali se zbytečně vylučovat. Dnes jsme toho využili a to rozhodlo. Myslím si, že jsme celou sezónu předváděli kvalitní florbal a věřím, že příští rok zužitkujeme získané zkušenosti. Národní liga zůstává v Písku a to je skvělá zpráva pro celý náš klub. Díky všem hráčům za dnešní výkon a celé play down a baráž. Byli zodpovědní a společně jsme táhli za jeden provaz. Díky i všem fanouškům, kteří nás podporovali. Osobně mi spadl obrovský kámen ze srdce a dnes ať si to všichni pořádně užijí. Gorilám díky za pěknou a dramatickou sérii.
60:00 Střely ve 3. části: 8:11
59:00 Probíhá poslední minuta třetí třretiny
58:31 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 7:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour bez asistence (7:3)
57:35 Gorily hrají v šesti
56:49 GÓL FbC Písek! 7:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #11 Michal Cigánek, asistoval #40 Ondřej Šareš (7:2)
55:09 Vyloučen hráč #20 Tomáš Pour družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost
55:09 Začíná se nám to tu hemžit oslabením
54:45 GÓL FbC Písek! 6:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #20 Ondřej Walter, asistoval #81 Michal Měřička (6:2)
52:37 Vyloučen hráč #2 Jan Šobotník družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za držení
52:25 GÓL FbC Písek! 5:2
52:25 Měřa to naservíroval Waltříkovi do prázdné branky
50:33 Vyloučen hráč #6 Daniel Cabejšek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost
50:33 Vyloučen hráč #66 Michal Strnad družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost
50:33 Písek si zahraje 5 na 3
48:39 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #29 Petr Torma, asistoval #17 Matěj Surák (4:2)
45:04 GÓL FbC Písek! 4:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #81 Michal Měřička (4:1)
45:04 Vyloučen hráč #6 Jan Králík družstva FbC Písek - osobní trest
45:04 Vyloučen hráč #6 Jan Králík družstva FbC Písek na 2 minuty za nesportovní chování
27:29 GÓL FbC Písek! 3:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #43 Filip Trkovský, asistoval #98 Štěpán Slunečko (3:1)
27:14 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #29 Petr Torma (2:1)
25:51 Dnešní utkání sleduje 282 diváků
24:39 Gorily šli 2 na 1,ale přestřelují
21:48 GÓL FbC Písek! 2:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #11 Michal Cigánek, asistoval #81 Michal Měřička (2:0)
21:48 Cigi ihned využívá přesilovku!
21:42 Vyloučen hráč #94 Lukáš Fischer družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
21:42 První přesilovou hru si zahraje Písek
20:00 Střely v 1. části: 8:13
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny
18:01 Druhá obrovská šance Vojty Šandy ze které tentokrát neskoruje
17:31 Niklas po zemi, Vlasta zasahuje nohou
15:52 GÓL FbC Písek! 1:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda, asistoval #11 Michal Cigánek (1:0)
15:52 VOJTA ŠANTA OTEVIRA SKORE!
13:13 Walter z výjezdu míjí
10:42 Surák sám na středu, Vlasta však chytá
07:36 Šimůnek i Dvořák se teď vytáhli
04:49 Fandí celá hala!
03:12 Na úvod utkání byli šance z obou stran, žádná však nebyla proměněna
00:01 Vítáme Vás u rozhodujícího zápasu baráže ,který ukáže kdo bude hrát další sezonu národní ligu