9:4
    Maxim KEJŘ
    ()

TROOPERS - Bulldogs Brno B 9:4
branky: 3. Ondřej Trávníček, 6. Jakub Poláček, 10. Jakub Poláček, 18. Jakub Poláček, 20. Šimon Koutný, 25. Marek Jedlička, 28. Tadeáš Jelínek, 29. Jakub Poláček, 35. Adam Smejkal - 8. Matěj Hél, 20. Matěj Hél, 20. Jakub Kafka, 38. Maxim Kejř; rozhodčí: Martin Kohoutek - Šimon Grega; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 156; zásahy brankářů: Filip Dvořák ? - Matěj Plšek ?; po třetinách: 3:1, 5:2, 1:1
44:59 Je dobojováno. Buldoci si zahrají zápas o třetí místo a TROOPERS SI ZAHRAJÍ O ZLATO
41:21 Nic moc co by se dalo psát. Oba útoky bezzubé jak hlemýžď. Spiš než florbal vidíme zapás dřevorubectví.
37:26 GÓL Bulldogs Brno B! 9:4
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #7 Maxim Kejř bez asistence (9:4)
34:27 GÓL TROOPERS! 9:3
Branku družstva TROOPERS vstřelil #13 Adam Smejkal, asistoval #42 Marek Paulík (9:3)
34:27 Po tornádu vstřellil gól Smejkal. Bez stahovačky :(
33:25 Tomuto zápasu přihlíži neskutečných 156 diváků!!!
30:35 Zhoř ze středu dal šanci zazářit Dvořákovi ten ji využil na výbornou.
28:55 GÓL TROOPERS! 8:3
Branku družstva TROOPERS vstřelil #6 Jakub Poláček, asistoval #46 Tadeáš Jelínek (8:3)
28:55 Fotbalový centr Jiráska spracoval Poláček, který servíroval Jelínkovi před bránu, ten nesobecky a rozhodně úmyslně netrefil a dorážkou dopřál gól Poláčkovi.
27:44 GÓL TROOPERS! 7:3
Branku družstva TROOPERS vstřelil #46 Tadeáš Jelínek, asistoval #89 Vojtěch Horák (7:3)
27:44 V opačném pořadí měla kombinace Horák - Jelínek o poznání větší úspěch. Jelíněk zvyšuje a Troopers vedou o 4.
27:19 Horák opravdu nechce dopřát Jelínkovi asistenci. Po druhé už netrefil z malého brankoviště
26:16 Travas našel crosem Paulíka a ten našel fotografa za bránou. PAULÍK SYNDROM
24:59 Horák dostal míček na malé brankoviště, avšak prázdnou bránu, zřejmě pro větší divácký zážitek odmítl.
24:33 GÓL TROOPERS! 6:3
Branku družstva TROOPERS vstřelil #21 Marek Jedlička, asistoval #96 Ondřej Trávníček (6:3)
24:33 Jedlička po nahrávce Trávníčka proběhl půlku hřiště a udělal z pavouků v levém vrchním rohu Plškovy brány bezdomovce.
23:16 Plas se zjevil před brankou jako duch svatý, ale tento dobrý míček poslal o tyčku do stratosféry.
19:46 GÓL Bulldogs Brno B! 5:3
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #81 Jakub Kafka, asistoval #2 Roman Poláček (5:3)
19:12 GÓL Bulldogs Brno B! 5:2
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #9 Matěj Hél, asistoval #78 Jakub Navara (5:2)
19:12 Na hřišti teď v rychlém sledu padly dva góly. Nejprve Koutný dostal dobrý míček na střed a trefil. Poté Hél dal gól zařazen do kategorie náhodný.
19:06 GÓL TROOPERS! 5:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #19 Šimon Koutný, asistoval #96 Ondřej Trávníček (5:1)
17:54 GÓL TROOPERS! 4:1
17:54 Poláček komleptuje hattrick a buldoci začínají litovat že ho kdy pustili.
16:43 Vyloučen hráč #77 Štěpán Zhoř družstva Bulldogs Brno B na 2 minuty za hra na zemi
16:43 Zhoř se očividně ještě neprobudil. Zkoušel míček zahrát v leže, ale rozhdočí mu dal budíček dvou minutovým trestem.
15:00 První třetina nepřinesla žádné překvapení. Troopers byli dominantní a Bulldoci se do šancí dostávali převážně z brejků a chyb domácích. Stav proto říka jasně 3:1. Uvidíme co nám přinese druhá třetina
09:20 GÓL TROOPERS! 3:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #6 Jakub Poláček, asistoval #27 Jan Jirásek (3:1)
07:25 GÓL Bulldogs Brno B! 2:1
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #9 Matěj Hél, asistoval #4 František Hosa (2:1)
05:15 GÓL TROOPERS! 2:0
Branku družstva TROOPERS vstřelil #6 Jakub Poláček, asistoval #89 Vojtěch Horák (2:0)
02:46 GÓL TROOPERS! 1:0
Branku družstva TROOPERS vstřelil #96 Ondřej Trávníček, asistoval #87 Matěj Tylšar (1:0)