1:2
    Lucie ŠVAJCROVÁ
    (Štefková)

Bulldogs Brno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 1:2p
branky: 1. Barbora Jašková - 36. Nikola Vostřáková, 44. Lucie Švajcrová; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Natálie Jabůrková ? - Anna Plochová ?; po třetinách: 1:0, 0:0, 0:1, 0:1
46:00 Komentář hostů Kozelka David (Asistent trenéra): Emoce na emoce byly znát. Oba dva týmy po taktické stránce byly velice připraveny. Určitě to bylo finále jak má být se vším všudy a vyhrál ten, kdo chtěl víc. Holkám chceme MOC poděkovat za celou sezonu ve které jsme měli jedinný cíl a to titul.V neposlední řadě chceme poděkovat našim rodičům za celoroční podporu.
46:00 Komentář domácích Machálek Radim (Asistent trenéra): Tento víkend byl vyvrcholením cesty a přípravy, kterou tým po celou sezomu absolvoval. A výsledkem byl nejlepší zápas, který jsme kdy odehráli. Na zlato to o 17 vteřin nestačilo, ale holky, buďte na sebe hrdé a až odezní smutek, budeme vzpomínat v dobrém. Chodovu blahopřeji ke zlatu, díky za vynikající utkání.Bolí to moc ale i tom je sport. Děkujeme všem za sezonu. Hráčkám, rodičům, celému realizačnímu týmu, děkujeme moc, paráda!!!!!!!
46:00 Ukončení prodloužení
43:21 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Lucie Švajcrová, asistoval #13 Zuzana Štefková (1:2)
40:03 Pilařová s Bartoňkovou na míčku hledají volné spoluhráčky.
39:18 Zbývá minuta z přesilovky Brna.
38:50 Vyloučen hráč #27 Nikola Vostřáková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
36:50 Brno se snaží uklidnit míček za brankou ale Chodov je hned vyhání.
36:01 Úvodní rozehru prodloužení bere Chodov.
36:00 Zahájení prodloužení
35:43 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #27 Nikola Vostřáková bez asistence (1:1)
35:42 Neskutečné ! Chodovu se to podařilo ve vlastním oslabení !
33:53 Obrovská chyba Chodova, která je nejspíš bude stát i výhru.
33:52 Timeout Bulldogs Brno
33:52 Vyloučen hráč #84 Ema Heralová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání
33:07 I přes to, že Brno má náskok, nepolevují a stále útočí na branku Chodova.
32:20 Nezbývá moc času. Probíhají poslední minuty a Chodov stále prohrává o jednu branku.
31:42 Chodov v šesti bez brankářky.
31:07 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
28:22 Chodov okupuje polovinu Brna a snaží se najít skulinku, kterou by mohla projít střela.
26:35 Brno si stále drží náskok. Tempo této třetiny je dost podobné té předešlé.
24:01 Úvodní rozehru třetí třetiny bere Chodov.
21:51 Přehlídka střel může být název pro finálové utkání. Jedna střela následuje druhou a žádný tým nechce vymýšlet složité kombinace do brány.
21:17 Švajcrová střílí a Jabůrková odráží míček svou hlavou.
19:34 Brno se s ničeho nic odhodlalo jít do útoku a posílá na branku Chodova hned dvě nebezpečné střely.
17:05 Další zablokovaná střela Lískovcové. Tentokrát se jí do cesty postavila Vítková.
15:29 Chodov se snaží prostřeli zeď, kterou Brno postavilo ve svém velkém brankovišti.
14:38 Brno zrozehrává v rohu Chodova.
13:10 Dvě střely ze strany Chodova, hned po sobě, končí odraženy.
12:01 Úvodní rozehru druhé třetiny bere Chodov.
09:55 Vyloučen hráč #95 Iveta Veličková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání
09:50 Vyloučen hráč #98 Nikol Kovárníková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
08:48 Vyloučen hráč #80 Tereza Brožková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
06:09 Brno se drží za svou brankou a hledá volné místo pro hru.
04:37 Vojáčková posílá míček po mantinelu na Kovárníkovou.
03:35 Švajcrová přichází o míček v souboji s Vítkovou.
01:05 Brno rychle otevírá zápas svou první brankou hnedka v první minutě.
00:42 GÓL Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #68 Barbora Jašková, asistoval #98 Nikol Kovárníková (1:0)
00:01 Úvodní rozehru finálového zápasu bere Chodov.