• 33 32:54
    2
    Valérie ŽIŽKOVÁ

Bulldogs Brno - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 3:2
branky: 11. Anna Sládková, 21. Karolína Čižmárová, 23. Ema Hanáková - 11. Anna Kytlicová, 33. Aneta Feiková; rozhodčí: Adam Kiovský - Lukáš Vaněk; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Natálie Jabůrková ? - Karolína Žižková ?; po třetinách: 1:1, 2:0, 0:1
36:00 Komentář hostů Pasecký Luděk (Trenér): Musíme si přiznat, že za výkon v první a druhé třetině jsme si postup nezasloužili. Za třetí část už ano, tam už to sneslo přísné měřítko, ale k vyrovnání to nestačilo. Ale nemáme nárok na slzy, když jsme na hřišti po celý zápas nenechali úplně všechno. Jestli chceme medaili, tohle musíme změnit.
36:00 Komentář domácích Machálek Radim (Asistent trenéra): Utkání splnilo to co jsme čekali , fyzicky náročné plné soubojů, o málo brankách. Holkám veliký kredit a soupeři díky za zápas. Nepodlehli jsme nervozitě a atmosféře a teď nás čeká finále. Pěknou neděli a fanděte nám dál.
34:13 Brno si drží míček a čeká na konec třetiny.
32:55 Tohle vyloučení znamená hodně pro oba celky.
32:54 Timeout Bulldogs Brno
32:54 Vyloučen hráč #17 Valérie Žižková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání
32:10 Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
32:10 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 3:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #90 Aneta Feiková, asistoval #12 Anna Kytlicová (3:2)
31:28 Zbývá pár minut do konce a nepadla zatím ani jedna branka. Brno má stále dvě branky náskok.
30:35 Brno ubránilo i druhé oslabení.
29:27 Chaos na hřisti hraje v prospěch Brna, jelikož to jsou cenné sekundy, kdy se v podstatě nic neděje.
28:56 Dvojka střídá dvojku a Ostrava má opět přesilovku.
28:35 Vyloučen hráč #25 Alexandra Vítková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
28:04 Brno ubránilo olsabení.
27:09 Brno si nabralo cenné sekundy v útočném pásmu.
26:17 Velká šance pro Ostravu ve velkém brankovišti.
24:21 Pokud Ostrava bude chtít tento zápas vyhrát, budou muset hluboko do území soupeře. Brno si drží míček a nikam nespěchá.
24:01 Úvodní rozehru třetí třetiny bere Ostrava.
23:45 Ostrava nechá svého soupeře už po zbytek této třetiny dohrát na míčku.
22:25 Jak to má už Brno ve zvku. Když už dáme jednu, tak dáme i druhou.
22:01 GÓL Bulldogs Brno! 3:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #11 Ema Hanáková, asistoval #25 Alexandra Vítková (3:1)
20:56 GÓL Bulldogs Brno! 2:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #37 Karolína Čižmárová, asistoval #88 Lota Najsrová (2:1)
19:25 Golombová teď byla úplně sama zhruba sedm metrů od branky Brna. Pokusila se vystřelit ale netrefila ani Jabůrkovou v brance.
17:35 Sladková posílá dlouhou nahrávku přes celé hřistě na Golombovou.
15:39 Bartoňková zkouší střílet z poloviny. Trefuje Žižkovou do nohy.
14:15 Hanáková se lekla Janošové a nahrává na mantinel, kde nemá žádné spoluhráčky.
13:20 Hurtvá má problémy se skákavým míčkem.
12:01 Úvodní rozehru druhé třetiny bere Ostrava.
11:32 Dvě rychlé branky po sobě a jde se opět od nuly.
10:50 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 1:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #12 Anna Kytlicová, asistoval #99 Nela Golombová (1:1)
10:38 GÓL Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #17 Anna Sládková, asistoval #37 Karolína Čižmárová (1:0)
09:15 Kovarníková bere Golombové míček a celý tým Brna se žene na branku domácích. Tato akce končí střelou vysoko nad branku.
08:02 Neuznaná branka Janošové. Míček dorážela v malém brankovišti.
03:52 Hurtová ztrácí míček při rozehrávce. Její spoluhráčky jí však podržely a celé akce Brna končí.
01:40 První větší šance pro Brno končí v držení Žižkové.
01:19 Ostrava je silná na míčku už od první sekundy.
00:01 Úvodní rozehru první třetiny bere Ostrava.