36
  • 36 35:12
    Tatran

PSN Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 1:2
branky: 4. Zuzana Štípková - 9. Karolína Lískovcová, 20. Tereza Brožková; rozhodčí: Adam Daniel - Matěj Veverka; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Barbora Čechová -2 - Anna Plochová ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 0:0
36:00 Komentář domácích Michálek Marek (Trenér): Děkujeme soupeři za zápas a gratulujeme k postupu.
36:00 Komentář hostů Kozelka David (Asistent trenéra): Chtěl bych moc poděkovat soupeři, který s námi sehrál vyrovnanou hru, kterou jsme my zvládli lépe ve 3. třetině.Jsme na holky moc pyšní za velkou bojovnost a splnění našich cílů do zápasu. Tatranu přejeme hodně štěstí do dalšího zápasu.
35:23 Obrovská šance pro Tatran nakonec ubráněna
35:12 Timeout PSN Tatran Střešovice
35:12 Půjde Tatran do šesti?
32:28 Šance se stále střídají na obou stranách a jak toto utkání dopadne je otázka jen pro ty nejodvážnější tipéry
30:22 Také Plochová teď dostala šanci ukázat svůj přínos týmu
28:50 Čechová skvělým zákrokem podržela svůj tým a drží jednobrankový rozdíl
27:17 Chodov má teď ze hry o trochu více a daří se mu držet Tatran zkrátka
24:20 Třetí třetina začíná a vůbec bych se nedivil, kdybychom byli svědky prodloužení
21:24 Hra 4 na 4 další branky nepřinesla a pokračujeme tak v plném počtu na obou stranách
19:34 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #80 Tereza Brožková, asistoval #28 Karolína Lískovcová (1:2)
19:34 Chodov využívá přesilovku 4 na 3 a posouvá se do vedení
19:07 Vyloučen hráč #18 Magdaléna Netrefová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
19:07 Vyloučen hráč #4 Michaela Stránská družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost
17:47 Vyloučen hráč #82 Eva Budinová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování florbalky
16:50 Štípková natáhla ke tvrdé střele, na Plochovou ale nevyzrála
14:30 Hra pokračuje ve vysokém tempu i ve druhé třetině a opravdu nese parametry semifinále
08:10 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #80 Tereza Brožková (1:1)
08:10 Chodov využívá situaci 2 na 1 a srovnává skóre utkání!
06:17 Vyloučen hráč #44 Lucie Švajcrová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání
06:17 Vyloučen hráč #35 Kateřina Horáková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
06:17 Chodov v obdržené výhodě neuhlídal střídání a místo přesilovky se bude hrát 4 na 4
05:43 Štípková z první pouze do brankářky
05:08 Tatran předvádí dobrou přesilovku, všechny pokusy zatím ale nepřesné
03:59 Vyloučen hráč #18 Magdaléna Netrefová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
03:59 Netrefová to teď přehnala se sílou a půjde si odpočinout na trestnou. Další šance pro Tatran
03:16 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #2 Zuzana Štípková, asistoval #35 Kateřina Horáková (1:0)
03:16 Štípková se trefuje z první a otevírá skóre dnešního utkání!
02:36 Vyhrocené utkání pokračuje ve vysokém tempu i ve druhé třetině
00:01 První semifinálové utkání startuje!