34
  • 34 33:47
    Vítkovice

1. SC TEMPISH Vítkovice - IBK Hradec Králové 1:2
branky: 11. Zuzana Slívová - 28. Veronika Špringerová, 30. Barbora Janošová; rozhodčí: Adam Daniel - Matěj Veverka; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michaela Moškořová -2 - Petra Sčučková -1; po třetinách: 1:0, 0:0, 0:2
33:47 Komentář hostů Tomášková Lucie (Trenér): Děkujeme Vítkovicím za bojovné a fair-play utkání. Holky to na hřišti neměly vůbec snadné, o to větší je radost výhry. Hráčky obětavě blokovaly, rychlostně stíhaly hru a vydržely být koncentrované celý zápas, od toho se musíme odrazit do boje o 5. místo. Škoda neproměněných šancí, mohlo být rozhodnuto dříve. Děkujeme soupeři a hlavně divákům, že vážili tak dlouhou cestu.
33:47 Komentář domácích Alter Patrik (Trenér): Děkujeme soupeří za dnešní skvělý zápas. V první třetině velmi vyrovnané utkání, ale bohužel od druhé třetiny jsme nechali hrát soupeře a od toho se odvíjel vývoj zbytku utkáni. Jedine co nás dnes muže mrzet jsou neproměněne šance. Ještě jednou díky soupeři za fér utkání.
33:47 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
29:49 GÓL IBK Hradec Králové! 1:2
Vlastní branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Barbora Janošová (1:2)
29:49 Janošová pověsila míček pod víko, k její smůle vlastní brankářce a Hradec jde do vedení
28:08 Hned po sprovnání Špringerové vidíme další šanci Vítkovic, která končí na tyčce. Výborná pozvánka na další průběh utkání
27:43 Timeout IBK Hradec Králové
27:22 GÓL IBK Hradec Králové! 1:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #21 Veronika Špringerová, asistoval #87 Pavlína Divišová (1:1)
25:48 Hradecké opět zvedaly ruce k radosti, ovšem sudí již podruhé v tomto zápase rozpažil a vyrovnání se tak zatím nekoná
25:30 Spratková v obrovské příležitosti po situaci 2 na 1 trefuje spojnici
24:30 První střelu ale vyprodukoval Hradec. Opět pouze do Moškořové
24:01 Začíná třetí třetina a na míčku Vítkovice
22:52 Vítkovice v pěti, Hradec se zatím střelecky trápí
22:24 Přestřeluje také Veverková
21:38 Baková dostala míček do skvělé pozice, ale opět netrefuje branku.
20:52 Vyloučen hráč #15 Kristýna Waligóra družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra rukou
20:52 Hradec dostane šanci prolomit střeleckou smůlu v přesilovce
20:39 Veverková předvedla nádhernou sólo akci, ale opět chyběl kousek k tomu, aby míček dostala do kasy.
19:40 Další střela Dubcové
19:32 Hradec ale nadále tlačí a gól je téměř na spadnutí
18:59 Tentokrát se to Hradci sice povedlo, ale sudí ihned branku odvolali. Ptáčková totiž svou dorážku provedla z prostoru brankoviště
18:29 Hradec se stále snaží najít recept na obranu Vítkovic, zatím však marně a skóre tedy nadále zůstává 1:0 pro Vítkovice
13:25 Hradilová se vymotala od mantinelu, dostala se i ke střele, ale úspěšná nebyla
12:01 Buly vyhrávají Vítkovice a druhá třetina začíná
11:44 Moravcová ještě měla příležitost srovnat do šatny, míček však nedokázala správně usměrnit
10:38 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #3 Zuzana Slívová, asistoval #17 Barbora Janošová (1:0)
10:38 Přecejen nakonec Vítkovice procedily míček do hradecké kasy. Postarala se o to Slívová
09:30 Další pokus končí v náruči Sčučkové
07:08 Hra je kouskovaná a zatím jsme nebyli svědky větší šance
01:35 Špringerová z půlky hřiště přestřeluje
01:10 Na Moškořovou spadla její vlastní brána a hra se musela přerušit
00:01 Vítkovice vyhrávají úvodní buly a hned se pouští do útoku