13:1
    Julie PETEROVÁ
    (Horčičková)

FbŠ Bohemians - FBC Dobruška 13:1
branky: 1. Nikola Pieczonková, 10. Karolína Škopová, 13. Nicol Fryčová, 17. Barbora Sinkulová, 18. Johana Hacklová, 18. Nikola Pieczonková, 19. Barbora Sinkulová, 23. Nikola Pieczonková, 26. Eva Ragačová, 30. Nicol Fryčová, 32. Eva Ragačová, 33. Barbora Sinkulová, 34. Kateřina Brabcová - 35. Julie Peterová; rozhodčí: Jiří Knettig - Jan Čečetka; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Julie Čapková 4, Amálie Fialková 4 - Tereza Jakubská 13; po třetinách: 2:0, 6:0, 5:1
36:00 Komentář hostů Černý Jan (Trenér): Bohužel jsme dnes nemohli nastoupit v plné síle, ale i tak holky nechaly na hřišti v obou zápasech a musíme je pochválit. Za celou sezónu si tyhle zápasy zasloužily, a i přes individuální kvalitu soupeře, holky bojovaly až do konce. Díky soupeři za hru a hodně štěstí ve zbytku sezóny.
36:00 Komentář domácích Cabejšek Daniel (Trenér): Je škoda, že soupeřkám nemohly nastoupit hráčky, které celou sezonu hrály, mohlo to mít zase o něco větší grády. I tak ale patří soupeřkám respekt za to, jak se s tím popraly a my jim děkujeme za 2 zápasy. Těšíme se třetí rok po sobě na MČR, kde se utkáme se starým známým. Ale za celý svůj tým chci říct, že se moc těšíme a uděláme teď všechno pro to, abychom byli na konci sezóny úspěšní. Moc děkujeme našim dívákům a doufám, že uvidíme v Ostravě zelenobílé šílenství. Tak flórbálku zdar a vidíme se za pár dnů!
36:00 Střely ve 3. části: 4:10
36:00 Ukončení 3. části
34:06 GÓL FBC Dobruška! 13:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #97 Julie Peterová, asistoval #48 Sára Horčičková (13:1)
33:47 GÓL FbŠ Bohemians! 13:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #18 Kateřina Brabcová, asistoval #52 Natálie Kozlíková (13:0)
32:43 GÓL FbŠ Bohemians! 12:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #17 Barbora Sinkulová, asistoval #66 Bára Kováříková (12:0)
31:57 GÓL FbŠ Bohemians! 11:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #32 Eva Ragačová, asistoval #14 Karolína Škopová (11:0)
31:48 Vyloučen hráč #13 Pavla Petrová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za bránění ve hře
31:36 Dobruška si vyzkouší přesilovou hru
31:20 Vyloučen hráč #85 Terezie Morisáková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
29:32 GÓL FbŠ Bohemians! 10:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #16 Nicol Fryčová, asistoval #9 Alžběta Jarošová (10:0)
25:40 GÓL FbŠ Bohemians! 9:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #32 Eva Ragačová, asistoval #55 Eliška Špačková (9:0)
24:00 Střídání brankáře. Nový brankář #44 Amálie Fialková družstva FbŠ Bohemians
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Střely ve 2. části: 2:11
24:00 Ukončení 2. části
22:24 GÓL FbŠ Bohemians! 8:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #9 Alžběta Jarošová (8:0)
18:17 GÓL FbŠ Bohemians! 7:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #17 Barbora Sinkulová, asistoval #72 Nela Radonská (7:0)
17:36 GÓL FbŠ Bohemians! 6:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #98 Nikola Pieczonková bez asistence (6:0)
17:05 GÓL FbŠ Bohemians! 5:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #8 Johana Hacklová, asistoval #18 Kateřina Brabcová (5:0)
17:01 Střela pár centimetrů nad brankou od Viki Hellerové!
16:14 GÓL FbŠ Bohemians! 4:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #17 Barbora Sinkulová bez asistence (4:0)
12:26 GÓL FbŠ Bohemians! 3:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #16 Nicol Fryčová, asistoval #5 Eva Faltová (3:0)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Střely v 1. části: 3:5
12:00 Ukončení 1. části
09:01 GÓL FbŠ Bohemians! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #14 Karolína Škopová bez asistence (2:0)
08:45 Miška Šafářová září! Vybojovala míček a střílí, ale golmanka čape
08:10 Vidíme poměrně vyrovnaný zápas oproti tomu prvnímu
00:37 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #5 Eva Faltová (1:0)