3:6
    Tadeáš WEBER
    (Vlach)

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - Florbal Ústí 3:6
branky: 23. Lukáš Rada, 27. Jakub Kabourek, 32. Petr Vincenz - 4. Aleš Vlach, 12. Vilém Vrzala, 18. Aleš Vlach, 37. Luboš Ligmajer, 43. Martin Hrabánek, 44. Tadeáš Weber; rozhodčí: Tomáš Cimrman - David Hertz; vyloučení: 3:5; využití: 2:1; diváků: 100; zásahy brankářů: Tomáš Novák 14 - Tomáš Kremlík 22; po třetinách: 0:2, 2:1, 1:3
45:00 Komentář domácích Palatínus Antonín (Trenér): Bohužel to nevyšlo a na republiku postupuje Ústí, kterému tímto gratulujeme dneska vyhráli zcela zaslouženě. Jinak to byla skvělá sezona, která končí hořkou tečkou. Děkujeme divákům za podporu.
45:00 Komentář hostů Klíma Karel (Trenér): Postup plný emocí. TeĎ je těžké něco hodnotit, každopádně se musíme poučit z chyb, které nám komplikují hru. Na to, jak mladý tým máme je tohle parádní úspěch. Děkuji všem rodičům, kteří nás podporují celou sezonu. Děkuji soupeři za vyrovnanou serii. Gratulace pro Davida, konečně to vyšlo!!
45:00 Střely ve 3. části: 8:6
43:46 GÓL Florbal Ústí! 3:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #29 Aleš Vlach (3:6)
43:46 Za tohoto stavu postupuje Ústí.
43:35 Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
43:20 Za tohoto stavu by jsme šli do prodloužení.
42:56 GÓL Florbal Ústí! 3:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Martin Hrabánek, asistoval #29 Aleš Vlach (3:5)
42:11 Vyloučen hráč #87 Jakub Kabourek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:18 Diviš přestřelil jasnou tutovku.
36:09 GÓL Florbal Ústí! 3:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #84 Luboš Ligmajer, asistoval #31 Vojtěch Frolík (3:4)
36:09 Ústí zase ztrácí jenom gól.
34:24 Skvěle golman proti Kopejtkovi.
33:52 Dobrá akce, ale střela Cecka neměla gólové parametry.
31:55 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #33 Petr Vincenz, asistoval #61 Lukáš Rada (3:3)
31:55 V tuto chvíli by postupovala Bohemka která vede 9:7 jelikož včera vyhrála o dva góly a tady se hraje na skóre, jako v lize mistrů a ne na zápasy.
31:35 Vyloučen hráč #19 Ondřej Trčka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
31:34 Další zbytečné vyloučení pro Ústí.
30:51 Poslední třetina před námi uvidíme, co se zde ještě stane.
30:00 Střely ve 2. části: 9:8
29:04 Poslední minuta ve druhé třetině.
27:00 Vyloučen hráč #33 Petr Vincenz družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
26:20 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #87 Jakub Kabourek, asistoval #61 Lukáš Rada (2:3)
26:07 Vyloučen hráč #33 Filip Kricner družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:23 Vyloučen hráč #19 Ondřej Trčka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování florbalky
22:05 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #61 Lukáš Rada, asistoval #54 Jiří Hanzal (1:3)
19:31 Vyloučen hráč #61 Lukáš Rada družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hra rukou
18:50 Vyloučen hráč #99 Dominik Olexa družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
17:33 GÓL Florbal Ústí! 0:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach bez asistence (0:3)
17:33 Kopejtkova laxní chyba končí gólem.
16:30 Kopejtkova střela končí mimo branku.
16:11 Domácímu týmu tam dneska nic bohužel nepadne.
15:00 Střely v 1. části: 8:6
11:41 GÓL Florbal Ústí! 0:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #2 Vilém Vrzala, asistoval #29 Aleš Vlach (0:2)
10:03 Vlach přestřeluje branku.
09:17 Akci přerušuje faul
08:56 Kopejtkův beckhand končí mimo branku.
07:36 Bohemka je v první třetině lepším týmem, ale ne efektivnějším.
06:50 Vyloučen hráč #88 Samuel Šredl družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
05:46 Rada v několika šancích ale bohužel ani jedna šance z toho nebyla.
04:21 Kadečka přestřeluje branku.
03:30 GÓL Florbal Ústí! 0:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach, asistoval #16 Tadeáš Weber (0:1)