• 42 41:37
    4:8
    (Pařenica)

Zlín Lions - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:8
branky: 13. Antonín Riedl, 28. Ondřej Štěpaník, 30. Ondřej Martinek, 42. Patrik Kresta - 3. Martin Hriško, 12. Tomáš Karas, 27. Filip Peterek, 30. Vojtěch Podešva, 33. Štěpán Kowalik, 39. Ondřej Pařenica, 41. Ondřej Pařenica, 42. Martin Hriško; rozhodčí: Tomáš Kašík - Petr Vystrčil; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Kateřina Vrlová 14 - David Tobola 12; po třetinách: 1:2, 2:2, 1:4
45:00 Střely ve 3. části: 6:8
43:00 Zlín se snaží ještě přidat alespon nějakou branku, ale když už se to povede tak ihned dostanou odpověd
41:37 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Martin Hriško, asistoval #95 Ondřej Pařenica (4:8)
41:17 GÓL Zlín Lions! 4:7
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #24 Patrik Kresta bez asistence (4:7)
40:38 Timeout Zlín Lions
40:38 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #95 Ondřej Pařenica, asistoval #86 Martin Hriško (3:7)
40:24 Nádherný skok Toboly proti střele Macharáčka
38:26 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #95 Ondřej Pařenica, asistoval #88 Štěpán Kowalik (3:6)
38:26 Vyloučen hráč #88 Štěpán Kowalik družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nesportovní chování
38:26 Kowalik se při oslavě nechal unést a odnáší si sebou i 2 minuty
38:08 Riedl z leva jen vedle
37:00 Začínají se ozývat i oba tábory fanoušků na jisté verdikty, které se jim nelíbí
36:25 na míčku ted více vítkovice
32:39 Zápas se dostává do vyšších obrátek a přibývá konfliktů
32:14 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Štěpán Kowalik, asistoval #23 Ondřej Adamec (3:5)
32:00 šance na skorování ted na obou stranách
30:19 Vyloučen hráč #96 Lukáš Večeřa družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
30:19 Na laviččce Zlína nyní můžeme vidět i kapitána Zlínského A týmu Filipa Horníka kterého tímhle i zdravíme
30:01 buly třetí třetiny pro Zín
30:00 Střely ve 2. části: 7:6
29:40 euforie zlína moc dlouho netrvala a máme to opět o jeden gol, tento zápasu je ale perfektní
29:38 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #51 Vojtěch Podešva, asistoval #17 Mikuláš Sivoň (3:4)
29:29 GÓL Zlín Lions! 3:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #88 Ondřej Martinek, asistoval #69 Antonín Riedl (3:3)
28:48 Kowalik nepřijemně složen k zemi, ale rychle vstal a hraje se dál
27:45 GÓL Zlín Lions! 2:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #8 Ondřej Štěpaník, asistoval #88 Ondřej Martinek (2:3)
27:45 Ovšem hned máme opět sníženo po krásné střele Štěpaníka
26:31 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Filip Peterek, asistoval #88 Štěpán Kowalik (1:3)
26:31 Kowalik zpoza brány skvěle našel Peterka na středu  ten se nemýlil
25:14 Večeřa střílel z otočky jen mimo
24:22 samostatný únik vítkovic si Vrlová skvěle pohlídala a dál drží šance zlína
23:46 Macharáček si v úniku pohrál s dvěma hráči vítkovic a vybojoval standartku na útočné polovině
22:57 Vrlová si poradila se střelou z leva
22:27 Vyloučen hráč #88 Ondřej Martinek družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
22:05 Kresta na středu jen promáchl pobídku od Riedla
21:27 do Zlína si dnes našlo cestu velké množství fanoušků Vítkovic a jdou pořádně slyšet
20:15 i po skončení přesilové hry je zlín více na míčku
19:35 macharáček to zkoušel z leva z první ovšem trefil hned prvního hráče
17:52 Vyloučen hráč #23 Ondřej Adamec družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
17:45 ovšem ted Vrlová obrovsky zaváhala a naštěstí hráč vítkovic u brankoviště jen promáchnul
12:20 GÓL Zlín Lions! 1:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #69 Antonín Riedl bez asistence (1:2)
12:20 ale stačí i málo a ze druhé střely už zlín snižuje
11:01 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #77 Tomáš Karas, asistoval #23 Ondřej Adamec (0:2)
11:01 krásná kombinace až do prázdné a s tím už vrlová moc udělat nemohla
09:50 za necelých 10 minut hry má Zlín pouhou jednu střelu na bránu, pokud chtějí uhrát nějáký výsledek tak musí přidat
09:20 pěknou střelu peterka švihem likviduje Vrlová klidným zákrokem
07:42 Střela Karase zblokovanádo rohu
06:30 Zlín ted konečně delší čas na míčku
05:13 Vrlová si i přes menší potíže poradila s náhozem od půlky
04:20 macharáček zkoušel projít sám, ale byl zastaven hned na půlce a opět jsou na míčku vítkovice
03:35 vítkovice mají zatím více ze hry a nyní rozehrávají standartku na polovině zlína
02:41 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Martin Hriško, asistoval #77 Tomáš Karas (0:1)
02:41 z první střely na bránu zlína je i první gol
01:30 poprvé v kombinaci i zlín, ovšem to dlouho netrvalo a na míčku opět vítkovice
00:45 první pokus o souhru vítkovic překazil štěpaník
00:01 první buly pro hosty z vítkovic