Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

Florbal Ústí - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 4:6
branky: 2. Lukáš Ligmajer, 19. Tadeáš Weber, 32. Tadeáš Weber, 41. Vilém Vrzala - 12. Antonín Blažek, 21. Dominik Kožnar, 23. Samuel Kopejtko, 24. Šimon Diviš, 40. Martin Kadečka, 43. Dominik Kožnar; rozhodčí: Vojtěch Grohol - Petr Dunaj; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 142; zásahy brankářů: Tomáš Kremlík 17 - Sebastien Štosek 24; po třetinách: 1:1, 1:3, 2:2
75:00 Komentář domácích Klíma Karel (Trenér): Rozhovory na našem Youtube
75:00 Komentář hostů Palatínus Antonín (Trenér): Rozhovory na našem Youtube
75:00 Dnešní utkání je u konce za stavu 4:6 pro hostující tým FBŠ Bohemians.
45:00 Střely ve 3. části: 11:8
44:50 Vlach zkouší, ale Štosek s přehledem chytá.
44:18 Timeout Florbal Ústí
44:18 Vyloučen hráč #59 Dominik Kožnar družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za opakované přestupky
42:50 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #59 Dominik Kožnar, asistoval #55 Samuel Kopejtko (4:6)
42:50 Kožnár zvyšuje a domácí teď budou mít co dělat.
41:35 Obě strany jsou dost pod tlakem, ve hře nechávají uplně vše.
40:52 Vrzala využívá přesilovou hru.
40:43 GÓL Florbal Ústí! 4:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #2 Vilém Vrzala, asistoval #16 Tadeáš Weber (4:5)
40:08 Vyloučen hráč #61 Lukáš Rada družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
39:25 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #83 Martin Kadečka, asistoval #33 Petr Vincenz (3:5)
36:30 Vrzala blokuje.
35:08 Trčka padá po težkém nárazu Bugaly.
33:56 Zápas má krásné tempo a lehce vyhrocenou atmosféru!
31:34 GÓL Florbal Ústí! 3:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #14 Martin Hrabánek (3:4)
30:00 Střely ve 2. části: 8:8
29:50 Weber zkouší střelu, bohužel mimo.
27:34 Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil #14 Martin Hrabánek.
27:34 Trestné střílení Štosek Hrabánkovi s přehledem vyčapal.
26:48 Vyloučen hráč #4 Jan Fanta družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za špatné střídání
24:19 Vyloučen hráč #19 Ondřej Trčka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
23:31 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #39 Šimon Diviš, asistoval #33 Petr Vincenz (2:4)
23:31 Ústí zažívá lehký otřes a dostávají další gól.
22:37 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #55 Samuel Kopejtko, asistoval #87 Jakub Kabourek (2:3)
22:37 Netrvalo dlouho a Bohemians využívají první přesilovku.
22:06 Vyloučen hráč #29 Aleš Vlach družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hra na zemi
22:06 Opravdu sporná situace u které byl posouzen trest za hru na zemi.
20:37 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #59 Dominik Kožnar, asistoval #61 Lukáš Rada (2:2)
20:37 Rada nádherně našel osamoceného Kožnára který vyrovnává skóre.
18:47 GÓL Florbal Ústí! 2:1
18:47 Těsně po konci trestu se trefuje Weber po krásné souhře s Hrabánkem.
16:44 Vyloučen hráč #18 Antonín Blažek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za zvedání florbalky
16:44 První trest připsal do svého deníku Antonín Blažek. Uvídíme jak se s oslabením hostující poperou.
15:48 Rozhodčí zvedá ruku a bude se vylučovat.
15:00 Střely v 1. části: 9:7
13:12 Pucarevic vybojoval balón a posíla Ottela do šance.
11:23 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #18 Antonín Blažek bez asistence (1:1)
11:23 První branku hostující Bohemians vstřeluje Antonín Blažek krásným bekhandem.
07:58 Vedeni Bohemians davá najevo, že je pod tlakem.
06:00 Vlach v šanci!
05:52 Kremlík užásný zákrok!
04:10 Rada vystřelil pouze do bloku.
03:00 Bohemians tlačí.
01:25 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #6 Lukáš Ligmajer, asistoval #88 Samuel Šredl (1:0)
01:25 Šrédlova střela z poloviny hřiště doletěla před branku kde Ligmajer úspěšně trefil první gól tohoto utkání.
00:30 Weber zkusil střelu, ale Štosek s přehledem chytá.
00:01 Úvodní bule pro domácí.
00:00 Vítám všechny sledující na dálku. Dnes proběhne utkání mezi domácím týmem Florbal Ústí a hostujícím FBŠ Bohemians. Uvidíme jak dopadne tento napínavý souboj!