Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

Florbal Ústí - BUTCHIS 10:3
branky: 6. Aleš Vlach, 12. Ondřej Trčka, 15. Tadeáš Weber, 23. Vilém Vrzala, 25. Tadeáš Weber, 29. Šimon Leszko, 36. Ondřej Trčka, 37. Aleš Vlach, 44. David Černý, 45. Martin Hrabánek - 32. Jan Minh Le, 32. Jakub Dlouhý, 34. Patrik Vodrážka; rozhodčí: Vojtěch Grohol - Petr Dunaj; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 191; zásahy brankářů: Tomáš Kremlík 14 - Jakub Vondra 20; po třetinách: 3:0, 3:0, 4:3
45:00 Komentář domácích Klíma Karel (Trenér): Dnes důležitá výhra. Připravili jsme se na soupeře a dodrželi všechno do půntíku. Nebýt naší nekoncentrovanosti na začátku třetí třetiny, tak soupeř nic něměl. Každý z hráčů dneska podal parádní výkon a věřím, že zítra nastoupíme stejně a postoupíme do dalšího kola. Děkuji soupeři a rozhodčím za utkán. Zároveň našim fanouškům, kteří dělají úžasnou atmosféru.
45:00 Střely ve 3. části: 11:8
44:53 Vyloučen hráč #39 Šimon Leszko družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:15 Timeout BUTCHIS
44:15 GÓL Florbal Ústí! 10:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Martin Hrabánek, asistoval #2 Vilém Vrzala (10:3)
44:15 Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.
43:47 GÓL Florbal Ústí! 9:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #37 David Černý bez asistence (9:3)
38:18 Butchis začíná vic napadat Ústí.
36:58 Trestné střílení družstva BUTCHIS neproměnil #4 Jan Minh Le.
36:27 GÓL Florbal Ústí! 8:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach, asistoval #19 Ondřej Trčka (8:3)
35:10 GÓL Florbal Ústí! 7:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #19 Ondřej Trčka, asistoval #14 Martin Hrabánek (7:3)
33:25 GÓL BUTCHIS! 6:3
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #20 Patrik Vodrážka, asistoval #22 Štěpán Dušek (6:3)
33:25 Vodrážka zvyšuje skóre na 6:3.
31:11 GÓL BUTCHIS! 6:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #52 Jakub Dlouhý, asistoval #5 Filip Manďák (6:2)
31:11 A Butchis střílí hned dva góly.
31:06 GÓL BUTCHIS! 6:1
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #4 Jan Minh Le, asistoval #22 Štěpán Dušek (6:1)
30:00 Střely ve 2. části: 10:5
28:28 GÓL Florbal Ústí! 6:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #39 Šimon Leszko, asistoval #6 Lukáš Ligmajer (6:0)
24:16 GÓL Florbal Ústí! 5:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #19 Ondřej Trčka (5:0)
24:16 Pátou branku Ústí střílí hráč s číslem 16 Tadeáš Weber.
23:24 Na dnešní zápas dorostu dorazilo neskutečních 191 diváků.
22:07 GÓL Florbal Ústí! 4:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #2 Vilém Vrzala, asistoval #29 Aleš Vlach (4:0)
20:45 Ústí se snaží dostat na balónek, ale Butchis jim ho nechtějí dát zadarmo
18:33 Hra se přelívá ze strany na stranu.
15:00 Střely v 1. části: 9:4
14:10 Probíhá poslední minuata první třetiny a Ústí vede 3:0
14:09 GÓL Florbal Ústí! 3:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #14 Martin Hrabánek (3:0)
12:08 Butchis se vůbec nebojí jít středem na Ústeckou branku.
11:33 GÓL Florbal Ústí! 2:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #19 Ondřej Trčka, asistoval #29 Aleš Vlach (2:0)
10:38 Kuchař střílí, ale přestřelil.
05:49 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach bez asistence (1:0)
05:49 A máme tu první gól jehož střelcem je hráč s číslem 29 Aleš Vlach.
04:14 Butchis se více drží na balónku.
03:10 Vlach přihává na Webera, ale ten minul branku
00:28 Neuvěřitelný zákrok Tomáše Kremlíka