Video

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - TROOPERS 11:2
branky: 7. David Heczko, 9. Matěj Vrátný, 13. Matěj Vrátný, 20. Marek Zabral, 21. Matěj Vrátný, 22. Patrik Vykoupil, 26. Albert Švindrych, 30. Marek Zabral, 39. David Heczko, 39. Sebastian Ryška, 45. Robert Jahn - 38. Dominik Štafa, 43. Vojtěch Mičulka; rozhodčí: Radek Vybíhal - Lukáš Vaněk; vyloučení: 4 + Matěj Vrátný OS:3; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Matyáš Hartmann 11, Marek Kubánek 9 - Jiří Šťastný 24; po třetinách: 3:0, 5:0, 3:2
45:00 Komentář hostů: Dnes nadšení a bojovnost nestačila, soupeř byl dnes jednoznačně lepší. Pro naše hráče velká zkušennost do dalšího roku. Přejeme soupeři štěstí v dalším kole.  Díky divákům za podporu a  rozhodčím za kvalitní pískání.
45:00 Komentář domácích Kuča Jaroslav (Trenér): Dnes od začátku uplně jiný tým soustředěný a šli jsme si za svým cílem.  Po včerejším kartáči se to dalo čekat haha. Velká pochvala klukům a hlavně golmanum. Bylo to skvělé borci i kdž tady proběhly nějaké provokace atd udržely jsme nervy na uzdě a to se nám vyplatilo, Díky borci a příští týden jsi jdeme zase pro vítězství. Soupeři přejeme štastnou cestu domů a uvidíme se příští sezonu. díky rozhodčím a divákům za podporu hezký zbytek nedělě
45:00 Střely ve 3. části: 12:11
44:56 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 11:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #28 Robert Jahn, asistoval #11 David Heczko (11:2)
42:42 Vyloučen hráč #28 Robert Jahn družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za blokování florbalky
42:17 GÓL TROOPERS! 10:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #22 Vojtěch Mičulka bez asistence (10:2)
39:35 Vyloučen hráč #23 Rudolf Stroblík družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost
38:49 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 10:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #58 Sebastian Ryška, asistoval #48 František Skořupa (10:1)
38:34 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 9:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #11 David Heczko, asistoval #41 Luca Leone (9:1)
37:30 GÓL TROOPERS! 8:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #88 Dominik Štafa, asistoval #86 Jakub Obr (8:1)
35:34 Vyloučen hráč #76 Vojtěch Hembera družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #35 Marek Kubánek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
30:00 Střely ve 2. části: 13:7
29:52 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 8:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Marek Zabral, asistoval #22 Adam Javorský (8:0)
27:59 Vyloučen hráč #34 Matěj Vrátný družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - osobní trest
27:59 Vyloučen hráč #34 Matěj Vrátný družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nesportovní chování
25:34 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 7:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #81 Albert Švindrych, asistoval #11 David Heczko (7:0)
21:29 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Patrik Vykoupil bez asistence (6:0)
20:36 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Matěj Vrátný, asistoval #11 David Heczko (5:0)
20:11 Vyloučen hráč #5 Matouš Novák družstva TROOPERS na 2 minuty za hra na zemi
19:58 Vyloučen hráč #58 Sebastian Ryška družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
19:07 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Marek Zabral bez asistence (4:0)
15:00 Střely v 1. části: 10:4
12:41 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Matěj Vrátný, asistoval #9 Alex Malíř (3:0)
10:06 Vyloučen hráč #58 Sebastian Ryška družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za opakované přestupky
08:30 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Matěj Vrátný, asistoval #41 Luca Leone (2:0)
06:40 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #11 David Heczko bez asistence (1:0)