• 41 40:38
    6:2
    ()

Zlín Lions - PANTHERS OTROKOVICE 6:2
branky: 15. Patrik Kresta, 16. Nikolas Papazachariu, 22. Antonín Tvrdoň, 28. Dominik Kalík, 39. Martin Macharáček, 41. Martin Macharáček - 11. Michal Odstrčil, 40. Tomáš Hovorka; rozhodčí: Jan Kouba - David Lovas; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 100; zásahy brankářů: Kateřina Vrlová 8 - Václav Mikulík 17; po třetinách: 1:1, 3:0, 2:1
45:00 Střely ve 3. části: 9:4
40:38 GÓL Zlín Lions! 6:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #98 Martin Macharáček bez asistence (6:2)
40:38 Krásné sólo Macharáčka
39:40 Hra začíná nabírat na obrátkách
39:08 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 5:2
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #14 Tomáš Hovorka, asistoval #20 Robin Hasík (5:2)
38:36 GÓL Zlín Lions! 5:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #98 Martin Macharáček, asistoval #66 Adam Vaculík (5:1)
33:55 Skvělý blok Kotačky
33:02 Hra se přelévá ze strany na stranu
30:00 Střely ve 2. části: 8:2
29:35 Mikulík důležitý zákrok
28:14 Vyloučen hráč #32 Adam Hittl družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře
27:10 GÓL Zlín Lions! 4:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #57 Dominik Kalík, asistoval #23 Lukáš Večeřa (4:1)
27:10 Kalík alias Sid střelou do prosřed branky nedal hostoujícímu Mikulíkovi moc šancí
26:28 Mikulík skvěle
22:40 Střela Štěpaníka pouze do stativu Mikulíka
21:41 GÓL Zlín Lions! 3:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #22 Antonín Tvrdoň, asistoval #65 Jan Vymazal (3:1)
20:04 Macharáček se skvěle obtočil ale branku minul
19:19 Otrokovicím při šanci dva na jednoho zabránil právě ten jeden
18:18 Mikulík dobrým reflexem zneškodil střelu Tvrdoně
17:15 Zlín se krásnou kombinací dostal až k brance hostí, ale zakončit se jim nepodařilo
15:18 GÓL Zlín Lions! 2:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #81 Nikolas Papazachariu, asistoval #98 Martin Macharáček (2:1)
15:18 gooooool
15:00 Střely v 1. části: 6:4
14:59 GÓL Zlín Lions! 1:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #24 Patrik Kresta, asistoval #66 Adam Vaculík (1:1)
14:59 Krásný last-minute gól domácích
14:50 Zlín má dnes opravdu velké štěstí, domácí trenér Vondřejc si musí trhat vlasy
11:36 Macharáček v úniku nad
10:55 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 0:1
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #36 Michal Odstrčil, asistoval #32 Adam Hittl (0:1)
10:55 Krásná střela Odstrčila tahem končí v brance
10:30 Střela Hittla končí těsně vedle tyče
10:20 Kresta skvělý blok
09:47 Kombinace Otrokovic končí nad
09:05 Vyloučen hráč #98 Martin Macharáček družstva Zlín Lions na 2 minuty za blokování florbalky
09:05 Domácí jdou do čtyř
08:45 Následně byl hostojící hráč sám před Vrlovou, ale zřejmě se šance zalekl a branku minul
08:30 Otrokovice trefují tyč
08:25 Po dlouhé době střela na branku
08:07 Na domácí naděje se přišel podívat i kapitán místního A týmu, tímto ho zdravíme.
06:59 Otrokovice ve velké šanci, bohužel hostojící hráč netrefil míček
05:55 Forman se snažil o průnik po lajně, avšak marně
03:50 Vaculík si připisuje první zákrok
03:20 Hra nám zatím nic světaborného nepředvedla
01:43 Zápas je speciální pro gólmana hostí, který je zde na hostování právě z domácího Zlína
00:01 První buly pro domácí
00:00 Dámy a pánové vítám Vás u dnešního odvedného zápasu Zlín a Otrokovic