• 45 44:59
    2
    Jakub KÖSZEGI

FbC Písek - SK Meťák České Budějovice 6:2
branky: 19. Jindřich Král, 19. Jindřich Král, 21. Michal Suchan, 27. Matěj Šerák, 35. Jindřich Král, 40. Matěj Šerák - 9. Marek Jíra, 10. Miroslav Míšek; rozhodčí: Patrik Plocha - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 1 + Matěj Charvát 4:6 + Jan Duda 4; využití: 3:0; diváků: 92; zásahy brankářů: Ondřej Kučera 17, Petr Sochor 1 - Adam Jan Šimek 16, Jan Bouchal 2; po třetinách: 0:2, 4:0, 2:0
45:00 Komentář domácích Reichl Matyáš (Trenér): Tento zápas byl velmi podobný včerejšímu. Meťák do zápasu opět nalítl jak hurakán a my tahali za kratší konec. Dnes nás tolik neposlouchali ruce a v indivuální činnosti jsme nebyli tolik dominantní. Nicméně trpělivou hrou jsme převzali otěže a můžeme slavit i druhé utkání. Děkuji všem fanouškům za podporu, soupeři za obě férová utkání a omlouváme se za naši časomíru, která je tady tradičním problémem. Těšíme se na druhé kolo!
45:00 Komentář hostů Procházka Pavel (Asistent trenéra): Kvalitní zápas. První třetina od nás výborná, v dalších částech zápasu se soupeř dostal do hry především díky naší nedisciplinovanosti. I tak bych chtěl týmu poděkovat za velmi bojovný výkon. Děkuji i divákům za výbornou kulisu. Hodně štěstí do dalších bojů.
45:00 Střely ve 3. části: 8:5
44:59 Vyloučen hráč #74 Jakub Köszegi družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
44:00 Probíhá poslední minuta dnešního utkání
39:46 Vyloučen hráč #6 Marek Švarc družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
39:24 GÓL FbC Písek! 6:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #16 Matěj Šerák, asistoval #12 Jindřich Král (6:2)
38:38 Petr Sochor uzavírá svou bránu před Míškem
38:37 Trestné střílení družstva SK Meťák České Budějovice neproměnil #18 Miroslav Míšek.
38:37 Střídání brankáře. Nový brankář #10 Petr Sochor družstva FbC Písek
37:00 Timeout SK Meťák České Budějovice
37:00 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Jan Bouchal družstva SK Meťák České Budějovice
37:00 Vyloučen hráč #37 David Pangrác družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání
34:55 GÓL FbC Písek! 5:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #12 Jindřich Král, asistoval #52 Štěpán Prčík (5:2)
34:55 Jindra střílí HATTRICK
33:44 Vyloučen hráč #54 Štěpán Taubr družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
33:44 Máme tu už několikáté vyloučení tohoto utkání
32:36 Meťák se snaží skóre dorovnat
30:00 Střely ve 2. části: 9:6
28:23 Atmosféra v hale houstne
26:09 GÓL FbC Písek! 4:2
25:29 Vyloučen hráč #93 Jan Duda družstva SK Meťák České Budějovice na 2+2 minuty za hrubost
25:29 Vyloučen hráč #26 Matěj Charvát družstva FbC Písek na 2+2 minuty za hrubost
24:10 Vyloučen hráč #18 Miroslav Míšek družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
20:44 GÓL FbC Písek! 3:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #70 Michal Suchan bez asistence (3:2)
18:28 GÓL FbC Písek! 2:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #12 Jindřich Král, asistoval #26 Matěj Charvát (2:2)
18:17 GÓL FbC Písek! 1:2
18:14 Vyloučen hráč #68 David Zdrha družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
15:00 Střely v 1. části: 7:9
12:36 Vyloučen hráč #6 Marek Švarc družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:36 Písek si zahraje svou první přesilovou hru.
10:19 Fanoušci Měťáku jsou nadšení z vedení svého týmu.
09:07 GÓL SK Meťák České Budějovice! 0:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #18 Miroslav Míšek bez asistence (0:2)
09:07 Hosté nám odskočili o dva góly.
08:42 GÓL SK Meťák České Budějovice! 0:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #19 Marek Jíra, asistoval #38 Tomáš Hřebík (0:1)
07:42 Písečtí fanoušci hlasitě fandí!
06:05 Hra je zatím vyrovnaná.
02:56 Ondra chytá střelu po individuální chybě Písku.