20:1
    Tobiáš STÝBLO
    (Havránek)

FBC Liberec - FLORBAL JABLONEC 20:1
branky: 1. Kristián Ctirad Šroll, 5. Kristián Ctirad Šroll, 7. Jakub Kopecký, 9. Daniel Vik, 13. Jakub Dušek, 16. Michal Blažek, 16. Daniel Vik, 17. Jan Havránek, 24. Daniel Vik, 25. Michal Blažek, 28. Kristián Ctirad Šroll, 30. Josef Malec, 33. Jakub Kopecký, 33. Šimon Frontz, 36. Jakub Kopecký, 37. Jan Havránek, 40. Josef Bittner, 42. Josef Bittner, 44. Štěpán Štorek, 45. Tobiáš Stýblo - 33. Štěpán Svoboda; rozhodčí: Jakub Mauer - Jakub Horák; vyloučení: 0:3; využití: 3:0; diváků: 125; zásahy brankářů: Werner Hartig 1, Jakub Trojan 5 - Adam Staněk 7, Jakub Linka 4; po třetinách: 5:0, 7:0, 8:1
45:00 Nejlepší hráči zápasu: Liberec - Kristián Šroll , Jablonbec - Lukáš Sláma
45:00 Střely celkem: Liberec - 31 , Jablonec - 7
45:00 Střely ve 3. části: 11:6
44:10 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
44:06 GÓL FBC Liberec! 20:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #92 Tobiáš Stýblo, asistoval #48 Jan Havránek (20:1)
43:52 GÓL FBC Liberec! 19:1
Vlastní branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #93 Štěpán Štorek (19:1)
43:40 Dnešní večerní zápas navštívilo 125 diváků.
41:39 GÓL FBC Liberec! 18:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #32 Josef Bittner, asistoval #6 Petr Faltus (18:1)
41:23 Vyloučen hráč #16 Patrik Půta družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za bránění ve hře
41:20 Liberec trefuje břevno.
39:32 GÓL FBC Liberec! 17:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #32 Josef Bittner, asistoval #16 Šimon Frontz (17:1)
39:32 Bittnerova střela po zemi k tyči.
39:20 Jablonec se i nadále statečně brání.
36:34 GÓL FBC Liberec! 16:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #48 Jan Havránek, asistoval #16 Šimon Frontz (16:1)
35:57 GÓL FBC Liberec! 15:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #27 Jakub Kopecký, asistoval #13 Kristián Ctirad Šroll (15:1)
35:06 jablonec zablokoval další střelu domácích.
32:45 GÓL FLORBAL JABLONEC! 14:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #7 Štěpán Svoboda bez asistence (14:1)
32:45 Z volného úderu se prosazuje Svoboda a vstřelil tak první branku Jablonce.
32:23 GÓL FBC Liberec! 14:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #16 Šimon Frontz, asistoval #32 Josef Bittner (14:0)
32:00 GÓL FBC Liberec! 13:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #27 Jakub Kopecký bez asistence (13:0)
32:00 Kopecký se prosazuje z velkého brankoviště.
31:46 Šroll netrefuje prázdnou bránu.
30:02 Liberec vyhrává i třetí úvodní buly.
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Jakub Trojan družstva FBC Liberec
30:00 Střely ve 2. části: 8:0
29:14 GÓL FBC Liberec! 12:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Josef Malec, asistoval #55 Tomáš Kavalír (12:0)
29:03 Začala probíhat poslední minutra druhé třetiny.
27:16 GÓL FBC Liberec! 11:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #13 Kristián Ctirad Šroll, asistoval #57 Daniel Vik (11:0)
27:16 Domácí hráči bleskurychle proměňují přesilovou hru.
27:13 Vyloučen hráč #87 Kryštof Vavříček družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za blokování florbalky
27:13 Jablonec nabídl Liberci další možnost na to, aby padla další branka.
26:34 Jablonec se snaží dostat do střelecké pozoce, ale dobře bránicí Liberec svého soupeře k žádným větším šancí nepouští.
24:26 GÓL FBC Liberec! 10:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #12 Michal Blažek, asistoval #17 Filip Procházka (10:0)
24:26 Střídání brankáře. Nový brankář #26 Jakub Linka družstva FLORBAL JABLONEC
24:26 Blažek střelou od mantinelu překonává Staňka a vyhnal ho ven z brány.
23:05 GÓL FBC Liberec! 9:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #57 Daniel Vik, asistoval #27 Jakub Kopecký (9:0)
23:05 Vik dokázal zužitkovat početní výhodu.
22:50 Vyloučen hráč #23 Lukáš Desenský družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za hra rukou
22:50 Liberec si zahraje první přesilovou hru v dnešním zápase.
21:00 Liberec je větší část hry na balónku.
16:29 GÓL FBC Liberec! 8:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #48 Jan Havránek, asistoval #32 Josef Bittner (8:0)
16:00 Dvě rychlé branky Liberce na začátku třetiny.
15:46 GÓL FBC Liberec! 7:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #57 Daniel Vik, asistoval #81 Jan Kolář (7:0)
15:39 GÓL FBC Liberec! 6:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #12 Michal Blažek, asistoval #29 Jakub Cejnar (6:0)
15:01 Bule pro Liberec.
15:00 Střely v 1. části: 12:1
14:10 Probíhá poslední minuta první třetiny.
13:50 Kopecký zastavil útok Liberce.
12:06 GÓL FBC Liberec! 5:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #11 Jakub Dušek, asistoval #16 Šimon Frontz (5:0)
12:06 Špatná rozehrávka Jablonce, kterou potrestal Dušek.
08:20 GÓL FBC Liberec! 4:0
08:20 Liberec z přečíslení přidává další branku.
06:00 GÓL FBC Liberec! 3:0
06:00 Volný úder k tyči proměňuje Kopecký.
04:17 GÓL FBC Liberec! 2:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #13 Kristián Ctirad Šroll, asistoval #27 Jakub Kopecký (2:0)
04:17 Kopeckého střelu dorazil Šroll.
04:09 Šroll pouze do dobře postaveného hostujícícho brankáře.
02:20 Liberec má míček na svých hokejkách na polovině soupeře.
00:32 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #13 Kristián Ctirad Šroll, asistoval #37 Jan Přibyl (1:0)
00:32 Šroll dorazil míček za záda Staňka.
00:01 Bule pro Liberec.