Vojtěch MAJER

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FbC Skuteč - Florbal Primátor Náchod 3:2
branky: 9. Adam Štrumfa, 31. Deniz Rybenský, 32. Deniz Rybenský - 41. Adam Kašpar, 44. Adam Balek; rozhodčí: Petr Drahoňovský - Maximilián Mako; vyloučení: 1 + Lukáš Roček 4 + TDKU:1; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Daniel Severin Štorek 27 - Tadeáš Václavek 13; po třetinách: 1:0, 0:0, 2:2
45:00 Komentář domácích Laška Ondřej (Trenér): Děkujeme soupeři za zápas, za ferovou serii a všem vanouškum za podporu. Kluci plnili vše podle toho jak jsme se domluvili a jasně jsme si došli pro vítězství v celé sérii. Bohužel byl celý zápas poznamenaný hodně sporným rozhodnutí ke kteremu se bohužel v den zápasu nemohu vyjadřovat. Doufáme, že další serie bude co nejméně poznamenaná tímto rozhodnutím.
45:00 Komentář hostů Havel Tomáš (Trenér): Solidně odehraný zápas. Všichni dnes plnili věci, které jsme si řekli před zápasem. Chtěl bych klukům poděkovat za celou sezónu, že na hřišti nechali maximum. Máme velmi mladý tým a pro nás to jsou cenné zkušenosti, které můžeme využít v dalších sezónách. Skutči přeji hodně štěstí do dalšího kola.
45:00 Střely ve 3. části: 7:14
44:56 Vyloučen hráč #29 Vojtěch Majer družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování
43:41 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #85 Adam Balek, asistoval #61 Martin Hanuš (3:2)
43:27 Trestné střílení družstva FbC Skuteč neproměnil #8 Radek Pešek.
40:36 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #88 Adam Kašpar, asistoval #61 Martin Hanuš (3:1)
36:20 Skvělá hra Skutče, Náchod se zatím nevzdává.
31:51 GÓL FbC Skuteč! 3:0
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #99 Deniz Rybenský bez asistence (3:0)
30:25 GÓL FbC Skuteč! 2:0
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #99 Deniz Rybenský z trestného střílení (2:0)
30:00 Střely ve 2. části: 3:8
28:49 Vyloučen hráč #5 Lukáš Roček družstva FbC Skuteč do konce utkání
28:49 Vyloučen hráč #5 Lukáš Roček družstva FbC Skuteč na 2+2 minuty za nesportovní chování
26:50 Vyloučen hráč #5 Lukáš Roček družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:00 První třetina nám nabídla jeden gól domácích a spoustu nebezpečných šancí.
15:00 Střely v 1. části: 5:7
08:12 GÓL FbC Skuteč! 1:0
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #6 Adam Štrumfa, asistoval #88 Tadeáš Glänzner (1:0)