45
  • 45 44:37
    Orka

Horní Počernice Orka - FbK Orlicko-Třebovsko 3:4
branky: 2. Matěj Pavlas, 8. Matěj Podávka, 14. Jan Durda - 2. Ladislav Miláček, 15. Jan Kulhavý, 18. Marek Boušek, 24. Matyáš Kvapil; rozhodčí: Samuel Uhliarik - Vojtěch Prokop; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Adam Woller 14 - Štěpán Rozlívka 15; po třetinách: 3:2, 0:2, 0:0
45:00 Komentář domácích Hejtík Filip (Trenér): Těžký zápas, do kterého jsme výborně vstoupili, bohužel jsme se za stavu 3:1 zalekli šance utkání  rozhodnout a zbytečně pasivní hrou prohráli dnešní utkání,u konce už to moc krásy nepobralo, naštěstí se neúčastníme soutěže krásy, nýbrž florbalu, nicméně super jak jsme sérii zvládli, nyní máme týden připravit se na další. Díky soupeři za hru a přeji šťastnou cestu domů
45:00 Komentář hostů: Vítězný závěr sezóny nás potěšil, o to více zamrzel včerejší zápas. Klukům děkuji za celou sezónu. Soupeři děkujeme za zápas a přejeme úspěch v dalších utkáních.
45:00 Střely ve 3. části: 5:5
44:59 Během posledních sekund se hra přesunula na polovinu FbKOT a opět k Orce, třetina ale končí bez gólu
44:44 Orka si vybírá Timeout
44:40 Orka není schopna dostat hru na polovinu soupeře
44:37 Timeout Horní Počernice Orka
44:14 FbKOT stále drží hru za brankou Orky
44:00 Hra zůstává na polovině Orky
43:40 Brankář Orky vyráží střelu FbKOT
43:00 Poseldní 2 minuty, napětí roste...
38:20 Nepřehlednou situaci před brankou FbKOT Orka nevyužila
37:30 Polovina poslední třetiny je za námi a zatím bez gólu..
36:40 Zlomená florbalka hráče FbKOT a hned poté míč končí v ruce brankáře FbKOT
35:28 Končí přesilová hra, Orka nevyužila šanci
34:30 První minuta přesilové hry bez gólových šancí na straně Orky
33:28 Vyloučen hráč #28 Matyáš Kvapil družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:28 Při hře za brankou Orky je pískáno nedovolené vrážení hráče FbKOT
32:34 Orka neproměnila
32:34 Rychlý protiútok Orky  se střelou zpoza branky končí nařízeným trestním střílením
32:33 Trestné střílení družstva Horní Počernice Orka neproměnil #11 Daniel Macek.
30:01 Do poslední třetiny nastupuje FbKOT s náskokem jedné branky
30:00 FbKOT se pokusil využít střídání Orky, soupeř ale zkonsolidoval svou obranu a druhá třetina končí bez další střely
30:00 Střely ve 2. části: 6:7
29:00 Střela FbKOT těsně vedle branky
28:30 Střela FbKOT končí mimo hřiště
26:57 infarktová situiace pro Orku před její bránou, skončila bez gólu
25:09 .. a vzápětí protiakci FbKOT vychytal brankář Orky
25:06 rychlou akci Orky zastavil brankář FbKOT ...
23:24 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #28 Matyáš Kvapil, asistoval #31 Marek Boušek (3:4)
23:24 Dlouhou střelou ze třetiny hřiště překvapil hráč FbKOT brankáře Orky a FbKOT se dostává do vedení
22:55 Útok Orky a následnou střelu blokuje obrana FbKOT, míček končí mimo hřiště
22:09 Další střela Orky, kterou chytá brankář FbKOT
21:15 Naopak střela FbKOT míří nad branku Orky
20:39 Střelu Orky vyráží brankář FbKOT
18:56 FbKOT so ponechává iniciativu a většina hry se zatím odehrává před brankou Orky
18:11 FbKOT nevyužilo volný úder před brankou Orky
17:39 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #31 Marek Boušek, asistoval #28 Matyáš Kvapil (3:3)
17:39 Prvním gólem v druhé třetině FbKOT vyrovnává na 3:3
15:00 V druhé třetině si týmy ponechaly své poloviny z první třetiny
15:00 Střely v 1. části: 7:6
14:57 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #22 Jan Kulhavý, asistoval #38 Ladislav Miláček (3:2)
14:57 FbKOT snižuje 3 vteřiny před koncem první třetiny na 3:2
13:54 GÓL Horní Počernice Orka! 3:1
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #93 Jan Durda bez asistence (3:1)
13:54 Kapitál domácích ze sólové akce zvyšuje na 3:1. Míček předhodil před obránce, doběhl ho a dal gól
13:01 Neproměněná střela FbKOT
11:37 FbKOT již minutu udržuje hru na polovině Orky, zatím bez střely na branku
10:50 Orce se daří držet hru na polovině soupeře, střelu v tomto okamžiku ale blokuje brankář FbKOT
10:19 Rozhodčí píská vysokou hůl, rozehrává z poloviny Orka
09:20 FbKOT drží míček na straně Orky, ale už ne, už je hra na druhé polovině
08:35 Orka vytvořila tlak před brankou FbKOT, ale šanci nevyužila
08:00 Jsme svědky rychlé a dynamické hry
07:27 GÓL Horní Počernice Orka! 2:1
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #58 Matěj Podávka, asistoval #11 Daniel Macek (2:1)
07:27 Orka zvyšuje vedení na 2:1
07:02 Hra se rovnoměrně přelévá z jedné strany na druhou, zatím žádný tým nemá jasnou převahu
06:12 Orka nevyužila nařízený volný úder před brankou FbKOT
05:40 a vzápětí další střela FbKOT, kterou musí brankář Orky vyrážet
05:14 Brankář Orky zastavuje střelu FbKOT
04:23 V dnešním zápase se sešli dva vodní maskoti. Orka má ve svém znaku (samozřejmě) kosatku, klubovým maskotem FbKOT je žralok Teo :)
01:43 Po první brance Orky přichází rychlé vyrovnání FbKOT.
01:42 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #38 Ladislav Miláček, asistoval #28 Matyáš Kvapil (1:1)
01:06 GÓL Horní Počernice Orka! 1:0
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #71 Matěj Pavlas, asistoval #15 Sebastian Hájek (1:0)
00:00 Píšťalka zahájila zápas.
00:00 Domácí tým Orky nastupuje v červeném a hosté FbK Orlicko-Třebovsko v bílomodrých dresech.