Ostrava

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

TROOPERS - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 4:5
branky: 30. Matouš Novák, 33. Matouš Novák, 39. Vojtěch Mičulka, 39. Vojtěch Hembera - 11. Sebastian Ryška, 15. Adam Javorský, 27. David Heczko, 29. Dominik Bezděčík, 37. Adam Javorský; rozhodčí: Jan Kouba - David Zástřešek; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 97; zásahy brankářů: Jiří Šťastný ? - Matyáš Hartmann ?, Marek Kubánek ?; po třetinách: 0:2, 1:2, 3:1
45:00 Komentář domácích: Kvalitní vyrovnané utkání, které rozhodli naše chyby v rozehrávce a neproměňování šancí. Chtěl bych poděkovat hráčům,že za nepříznivého stavu se nevzdali a dotáhli zápas do stavu, který dává naději do zítřejší odvety. Děkuji dívákům za podporu, rozhodčím za kvalitně dovedenou práci, soupeři za zápas a přeji štastnou cestu domů.
45:00 Komentář hostů Svačinka Tomáš (Asistent trenéra): Šťastné vítězství, ale nemyslím si že vyhrál lepší tým. Domácí hráli jednoduše a na naše "primadony" to stačilo., klidně mohli vyhrát 10:5, naštěstí v bráně byl za mě nejlepší hráč našeho týmu a to byl golman. Zítra je nový den a nový zápas. Pújdeme do něho s čistou hlavou. Díky soupeři, rozhodčím a divákům za zápas.
43:39 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
42:32 Vyloučen hráč #76 Vojtěch Hembera družstva TROOPERS na 2 minuty za bránění ve hře
41:21 Timeout TROOPERS
38:55 GÓL TROOPERS! 4:5
Branku družstva TROOPERS vstřelil #76 Vojtěch Hembera, asistoval #29 Jiří Šťastný (4:5)
38:33 Vyloučen hráč #86 Jakub Obr družstva TROOPERS na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:25 GÓL TROOPERS! 3:5
Branku družstva TROOPERS vstřelil #22 Vojtěch Mičulka, asistoval #89 Vojtěch Horák (3:5)
38:09 Vyloučen hráč #77 Ondřej Štolfa družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
36:39 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #22 Adam Javorský, asistoval #41 Luca Leone (2:5)
32:37 GÓL TROOPERS! 2:4
Branku družstva TROOPERS vstřelil #5 Matouš Novák, asistoval #89 Vojtěch Horák (2:4)
29:03 GÓL TROOPERS! 1:4
28:59 Trestné střílení družstva TROOPERS neproměnil #76 Vojtěch Hembera.
28:59 Střídání brankáře. Nový brankář #35 Marek Kubánek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
28:22 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #61 Dominik Bezděčík, asistoval #77 Ondřej Štolfa (0:4)
26:32 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #11 David Heczko, asistoval #81 Albert Švindrych (0:3)
16:43 Vyloučen hráč #28 Robert Jahn družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za blokování florbalky
14:18 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #22 Adam Javorský, asistoval #58 Sebastian Ryška (0:2)
10:31 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #58 Sebastian Ryška, asistoval #41 Luca Leone (0:1)