4:4
    Adam KLUSOŇ
    (Tkadlec)

FBC Přerov - FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 4:4
branky: 9. Jakub Čajánek, 12. Jakub Čajánek, 27. Jakub Čajánek, 29. Alex Hanák - 5. Matěj Tkadlec, 14. Patrik Neterder, 26. Adam Klusoň, 43. Adam Klusoň; rozhodčí: Jiří Kroupa - Šimon Chovanec; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Roman Dulovec ? - Radek Směja -4; po třetinách: 2:2, 2:1, 0:1
45:00 Komentář domácích Kavka Petr (Asistent trenéra): Dneska vyrovnaný zápas, zítra se rozhodne. Dostali jsme 2 góly z našich chyb + gól v oslabení.. Je co zlepšovat. Díky soupeři, rozhodčím a dívákům.
45:00 Komentář domácích Ceh Pavel (Trenér): Soupeř florbalovější, což se dalo čekat. My jsme to oddřeli směrem dozadu a i přes to, že soupeř měl více šancí, tak jsme byli efektivnější v zakončení. Těšíme se na zítra. Děkujeme soupeři za utkání.
45:00 Komentář hostů Paták Lukáš (Trenér): Dvě třetiny jsme hráli pomalu od hokejky a přehrávali situace, třetí třetina přinesla mírné zlepšení, ale na víc než srovnání to nestačilo. Zítra budeme lepší. Díky soupeři, divákům a rozhodčím za zápas.
42:00 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 4:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #48 Adam Klusoň, asistoval #79 Matěj Tkadlec (4:4)
40:44 Vyloučen hráč #99 Lukáš Lank družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 na 2 minuty za špatné střídání
28:29 GÓL FBC Přerov! 4:3
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #64 Alex Hanák, asistoval #71 Josef Ondrůšek (4:3)
26:22 GÓL FBC Přerov! 3:3
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #81 Jakub Čajánek, asistoval #25 Filip Bittner (3:3)
25:05 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 2:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #48 Adam Klusoň, asistoval #17 Matyáš Gryc (2:3)
13:29 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 2:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #8 Patrik Neterder, asistoval #4 Kryštof Milichovský (2:2)
11:42 GÓL FBC Přerov! 2:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #81 Jakub Čajánek, asistoval #69 Filip Antoniazi (2:1)
08:29 GÓL FBC Přerov! 1:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #81 Jakub Čajánek, asistoval #72 Jan Coufal (1:1)
04:08 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 0:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #79 Matěj Tkadlec, asistoval #8 Patrik Neterder (0:1)