• 45 44:19
    4:9
    (Kalous)

Wizards DDM SO Praha 10 - BLACK ANGELS 4:9
branky: 11. David Pinkr, 39. Jan Třasák, 41. Luka Liška, 42. David Pinkr - 17. Alex Štygler, 18. Lukáš Janoštík, 21. Tomáš Egrt, 21. Mikuláš Fuchs, 23. Václav Semecký, 30. David Surý, 33. Adam Barchánek, 37. Filip Forejt, 45. Václav Semecký; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Jakub Brabec 20 - Vojtěch Teska 12; po třetinách: 1:0, 0:6, 3:3
45:00 Komentář domácích Voltr Vít (Trenér): Zápas rozhodl výpadek ve druhé třetině, první a třetí třetiny z naší strany vyrovnané. Děkujeme soupeři za utkání a těšíme se na zítřek.
45:00 Komentář hostů Zalubil Jakub (Trenér): První a třetí třetina vyrovnaná a od nás nervózní.  Dnes rozhodla ta prostřední, která byla dle našich představ. Tam jsme finálně odskočili a předvedli výkon hodný play off. Těšíme se na zítra a děkujeme všem za zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 8:10
44:19 GÓL BLACK ANGELS! 4:9
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #13 Václav Semecký, asistoval #28 Danny Kalous (4:9)
42:10 Čarodějové kouzlí jak se jen dá a snaží se co to jen jde.
41:41 Celá hala jásá po gólu od Pinkra
41:40 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:8
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #87 David Pinkr, asistoval #18 Lukáš Záworka (4:8)
41:32 Vyloučen hráč #57 Tomáš Auermüller družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování florbalky
40:43 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:8
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #7 Luka Liška, asistoval #18 Lukáš Záworka (3:8)
39:13 Vyloučen hráč #13 Václav Semecký družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra rukou
38:49 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:8
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #23 Jan Třasák, asistoval #87 David Pinkr (2:8)
37:03 Bohatý z voleje trefil míček, ale na překonání Brabce to nestačilo.
36:25 GÓL BLACK ANGELS! 1:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Filip Forejt, asistoval #55 Adam Barchánek (1:8)
35:19 Kalous sám na středu trefil mimo
32:47 GÓL BLACK ANGELS! 1:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Adam Barchánek, asistoval #57 Tomáš Auermüller (1:7)
31:50 Kainz se zatočil na středu jak vrtule, tak moc až z toho ztratil balónek
30:49 Teska hatí Wizardům jejich pokusy o návrat do zápasu
30:00 Střely ve 2. části: 3:11
29:37 GÓL BLACK ANGELS! 1:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 David Surý bez asistence (1:6)
27:19 Bendovi byla zblokovaná střela a místo, aby se soustředil na svůj výkon tak se vzteká na rozhodčí.
24:39 Tyč, tyč a odraz ven, až takovou smůlu měl útočník z Blacků.
22:31 Černí andělé se prudce pustili do Čarodějů a mají již čtyr brankový náskok
22:10 Timeout Wizards DDM SO Praha 10
22:10 GÓL BLACK ANGELS! 1:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #13 Václav Semecký, asistoval #17 David Surý (1:5)
21:20 Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil #20 Dominik Tandler.
21:20 Brabec je možná malý, ale šikovný a chytl Tandlerův nájezd
20:48 GÓL BLACK ANGELS! 1:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #60 Mikuláš Fuchs bez asistence (1:4)
20:31 GÓL BLACK ANGELS! 1:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #44 Tomáš Egrt, asistoval #25 Petr Trojan (1:3)
20:21 Záworkova střela vyblokována
18:14 Bleci vstoupili do 2. třetiny daleko lépe než domácí a jdou do vedení
17:13 GÓL BLACK ANGELS! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #29 Lukáš Janoštík, asistoval #55 Adam Barchánek (1:2)
16:14 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #56 Alex Štygler, asistoval #86 Ondřej Bohatý (1:1)
15:00 Střely v 1. části: 5:8
14:15 Trenér Andělu radí svým svěřencům, aby chodili stínit před bránu.
10:31 Pinkr napravil svou nešikovnost z minulosti a posílá Wizards do vedení.
10:30 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #87 David Pinkr, asistoval #77 Matěj Kubricht (1:0)
09:47 Kainz se snažil zamířit na bránu, ovšem jeho střela letěla uplně mimo
08:01 BRABEC MONSTER SAVE!!!!
05:15 Brabec seděl na zadku a skvěle tím chytl střelu ze středu
04:10 Pinkr si stále asi zvyká na superligový povrch, bohužel netrefil prázdnou bránu
03:15 Záworka ani nevědel co se děje, ale to mu stačilo, aby zhatil 2 na 1 od Blacků
01:57 Bleci se pokouší dostat před Wizardské bloky, ale zatím marně.